trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1084998 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SirBlackheart

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2655 dnia: Styczeń 20, 2017, 08:07:37 am »
Tak na poważnie to z Marvela chyba tylko Thor Aarona aktualnie oraz Hawkeye wywołują u mnie dreszcz podniecenia.

Tak jest, Thor jest świetny. Czekam też na Ms. Marvel. Natomiast te główne, celebryckie serie z Avengersami i X-Men to jest już straszne międlenie, powtarzanie się i błądzenie. Dla mnie przyszłość superbohaterszczyzny tkwi w kameralnych opowieściach solowych z cwanym, dojrzałym i dowcipnym (nie kloacznym) scenariuszem i kreską, która nie przypomina wyników egzaminu końcowego zaawansowanego kursu photoshopa, tylko komiks. Supergierojskie masówy to już nie dla mnie.

Offline Gazza

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2656 dnia: Styczeń 20, 2017, 08:10:50 am »
Damn you! Znów to robisz!  :lol:

Offline Mawer

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2657 dnia: Styczeń 20, 2017, 08:28:54 am »
Swoją drogą, czy Battle of Atom, który mam zamiar kupić na dniach, kończy definitywnie zabawę z kilku ostatnich zeszytów, czy otwiera zupełnie nową? Chciałbym skończyć już z kupowaniem X-Men, a nie chce wplątać się znów w jakąś opowieść.


Podłączam się do pytania  :cool:  Z tego co samemu wywnioskowałem po Bitwie Atomu rozpocznie się nowy wątek, a co za tym idzie dobra okazja żeby zakończyć serie z X-men, dodatkowo za parę dni wyjdzie ostatni Wolverine z pod szyldu Aarona, Superior Spider-Man powoli też już się kończy, więc trochę odetchnie portfel.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2658 dnia: Styczeń 20, 2017, 08:34:44 am »
Superior Spider-Man powoli też już się kończy
Ale za niego wchodzi Amazing  :smile:

Offline rzem

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2659 dnia: Styczeń 20, 2017, 08:49:19 am »
Tak jest, Thor jest świetny. Czekam też na Ms. Marvel. Natomiast te główne, celebryckie serie z Avengersami i X-Men to jest już straszne międlenie, powtarzanie się i błądzenie. Dla mnie przyszłość superbohaterszczyzny tkwi w kameralnych opowieściach solowych z cwanym, dojrzałym i dowcipnym (nie kloacznym) scenariuszem i kreską, która nie przypomina wyników egzaminu końcowego zaawansowanego kursu photoshopa, tylko komiks. Supergierojskie masówy to już nie dla mnie.


100% zgody. Też mam już  dosyć eventow, naparzania się każdego z każdym, przełomowych wydarzeń,  po których wszystko wraca do punktu wyjścia. Teraz biorę już tylko indywidualne historie z zejściem na poziom charakteru bohatera,  na poświęcenie mu więcej uwagi i z daniem czasu na wprowadzenie i rozwinięcie. Plus oprawa graficzna, tak jak napisałeś. Dodałbym tylko jeszcze mniej więcej taką samą stylistykę rysunku przynajmniej chociaż w obrębie jednego wydania zbiorczego.

mgnesium

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2660 dnia: Styczeń 20, 2017, 09:15:54 am »
Dodałbym tylko jeszcze mniej więcej taką samą stylistykę rysunku przynajmniej chociaż w obrębie jednego wydania zbiorczego.

już teraz możesz zacząć się napalać na zeszyt osiemnasty, rysowany przez julio martinez pereza. dwunasty też jest świetny (ribic).

chociaż samo "accursed" jest zaledwie niezłe.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2017, 09:22:58 am wysłana przez mgnesium »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2661 dnia: Styczeń 20, 2017, 11:17:59 am »
@SirBlackHeart, Mawner

Skoro teraz w 2017 r wczorajsi X-Men CIĄGLE SĄ W TERAŹNIEJSZOŚCI, to raczej oczywiste jest, że Bitwa Atomu niczego nie rozwiązuje. Co gorsza - uzasadnia ten bajzel czasoprzestrzenny jakiego narobił Bendis a podniesione w tym komiksie wątki nie są dalej kontynuowane. Moja recenzja

Promuj bloga w temacie o blogach.
graves
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2017, 10:25:55 pm wysłana przez graves »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2662 dnia: Styczeń 20, 2017, 11:35:19 am »
Żaden z forumowych recenzentów nie dostał jeszcze styczniowego pakietu ? Strasznie mnie ciekawi co zapowiedzą na końcu 4 tomu W&X. Czy to będzie to Vol.2 czy coś innego albo nic ;) 

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2663 dnia: Styczeń 20, 2017, 11:39:56 am »
Nie będzie vol 2 bo by zapowiedzieli w październiku. A z tyłu zapowiedzą jakichś innych X-Men albo Hawkeye (bo gdzieś go trzeba zapowiedzieć  :smile: )

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2664 dnia: Styczeń 20, 2017, 11:41:33 am »
Kijanek ma te komiksy już od tygodnia, ale nic nie powie, bo ma embargo. :) Poczekaj do przyszłego tygodnia.

Offline LordDisneyland

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2665 dnia: Styczeń 20, 2017, 11:54:21 am »
Tak jest, Thor jest świetny. Czekam też na Ms. Marvel. Natomiast te główne, celebryckie serie z Avengersami i X-Men to jest już straszne międlenie, powtarzanie się i błądzenie. Dla mnie przyszłość superbohaterszczyzny tkwi w kameralnych opowieściach solowych z cwanym, dojrzałym i dowcipnym (nie kloacznym) scenariuszem i kreską, która nie przypomina wyników egzaminu końcowego zaawansowanego kursu photoshopa, tylko komiks. Supergierojskie masówy to już nie dla mnie.
Odświeżający był też Loki Rodiego...MsMarvel przeczytałem dwa zeszyty- i mówię pas, za dużo tam rozterek nastolatków jak dla mnie... Co do rysunków- fakt, za dużo już tych komiksów wyglądających sztampowo, jak z taśmy... każdy tytuł rysowany odmienną, wyróżniającą się kreską witam z otwartym portfelem ;) , dlatego ten pierwszy wolumin Hawkeye'a kupię, choć sama postać niezbyt mnie dotąd interesowała.

Co do innych supergierojów... Z chęcią ujrzałbym polskie wydanie "Indestructible Hulk" Waida- niezłe scenariusze, nawet zeszyty rysowane przez Simonsona mnie nie odstraszyły.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2666 dnia: Styczeń 20, 2017, 12:32:06 pm »
Co do innych supergierojów... Z chęcią ujrzałbym polskie wydanie "Indestructible Hulk" Waida- niezłe scenariusze, nawet zeszyty rysowane przez Simonsona mnie nie odstraszyły.
O Hulku i Daredevilu mówiło się przy starcie Egmont NOW ale jakoś nie ma obydwu  :doubt: i już chyba raczej nie będzie (a szkoda).

Offline LordDisneyland

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2667 dnia: Styczeń 20, 2017, 12:36:29 pm »
Cóż, waidowski Daredevil był w WKKM- taki liźnięcie tematu :biggrin:

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2668 dnia: Styczeń 20, 2017, 12:51:44 pm »
Hawkeye z Now to dla mnie najlepsza seria z Now. Jedyna rysa na tym diamencie to fakt, że Aja nie był odpowiedzialny za każdy zeszyt, co mocno kontrastuje. Z wypiekami na twarzy wyczekuje się każdego kolejnego zeszytu w jego wykonaniu, bo są one dla mnie wybitne w wielu aspektach. Do tego stopnia polubiłem tę serię, że przytuliłem nawet vol.3 autorstwa Lemire i Pereza. W odróżnieniu do np. Thora Aarona, poziom w Hawkeye jest utrzymywany do końca runu Fractiona, a nie jak u Aarona tylko w pierwszym story arcu, a później już wyraźnie w dół.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2669 dnia: Styczeń 20, 2017, 03:29:51 pm »
Czy to będzie to Vol.2 czy coś innego albo nic :wink:
Chociaż w "Nieskończoności" nic nie było (chyba że liczymy "Starych kumpli, nowych wrogów"), to tutaj raczej spodziewałbym się właśnie "Hawkeye'a".
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2017, 03:33:25 pm wysłana przez ThePinkFin »

 

anything