Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085739 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pucek_miszcz

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2715 dnia: Styczeń 26, 2017, 06:55:52 pm »
Może trochę przedwczesna obserwacja, ale jak patrzę na komiksowe bestsellery w bonito to na dwóch pierwszych miejscach Spider-Man i... Miss Marvel :D Mam nadzieję że tendencja się utrzyma i Egmont zdecyduje się wydawać więcej mniej popularnych postaci.
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2716 dnia: Styczeń 26, 2017, 07:35:55 pm »
@UP
Zdecyduje się gdy zaczną wychodzić i się sprzedawać w MMH od Hachette. Albo jak będą jakieś filmy o nich.

Offline Zakrza

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2717 dnia: Styczeń 26, 2017, 07:50:50 pm »
Na Empiku podobnie, z tym, że to Panna Marvel jest wyżej. Nie wiem czy to przekona Egmont do wydawania mniej popularnych postaci. Bardziej bym szedł tropem zdobytych nagród i dobrych opinii, bo z tego co wiem to Ms Marvel trochę tego zdobyła.

Cieszą wysokie miejsca Anihilacji. Będzie drugi tom!
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline pucek_miszcz

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2718 dnia: Styczeń 26, 2017, 07:59:27 pm »
@UP
Zdecyduje się gdy zaczną wychodzić i się sprzedawać w MMH od Hachette. Albo jak będą jakieś filmy o nich.

Jakby tak było to by nie wydali Anihilacji, Ms Marvel i Hawkeye'a. Myślę, że ewentualny sukces tych serii by dał mocny sygnał do wydania kolejnych. I to w rękach komiksiarzy, a nie Hachette i filmów jest los tych serii.
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline marian381

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2719 dnia: Styczeń 26, 2017, 08:14:56 pm »
Z wydaniem Miss Marvel musieli poczekać do Nieskończoności, tak jak ktoś już wyżej zauważył. Teraz został im już do wydania z tych najbardziej oczekiwanych serii Moon knight. Wydaje mi się, że dobra sprzedaż Miss Marvel może go przyspieszyć. A jeśli jest, chociaż w połowie tak dobry, jak wspomniana wyżej seria, to już zacieram ręce.

Przy okazji: Wolverine and the X-Men tom 4: Starzy kumple, nowi wrogowie - prezentacja komiksu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2017, 08:18:15 pm wysłana przez marian381 »
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2720 dnia: Styczeń 26, 2017, 08:17:11 pm »
Ciekawe czy Egmont rzuci jakiegoś newsa w lutym o nowościach jak to było rok temu. Napisaliby pewnie o Amazing Spider-Manie, zapowiedzieli tegoroczny event czyli Grzech Pierworodny i pewnie jeszcze coś.

No i czekam na taki katalog jak w tamtym roku. Ciekawe czy/kiedy będzie :wink:

Offline pucek_miszcz

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2721 dnia: Styczeń 26, 2017, 08:25:23 pm »
Idąc tym tropem w lipcu możemy spodziewać się Green Lanterna. Oprócz tego Visiona, Deathloka, Czarną Panterę itd...
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2722 dnia: Styczeń 26, 2017, 08:38:22 pm »
Anihilację wydają, bo były lata próśb o ten komiks. Zauważono też że Imperatyw Thanosa poszedł bardzo dobrze (...)

A poszedł? Lepiej niż jakikolwiek inny tom z kolekcji? Jakieś liczby na to?
perły przed wieprze

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2723 dnia: Styczeń 26, 2017, 08:48:19 pm »
Idąc tym tropem w lipcu możemy spodziewać się Green Lanterna. Oprócz tego Visiona, Deathloka, Czarną Panterę itd...

Wszyscy chwalą tego Visiona najnowszego. Mam nadzieje, że dostaniemy go zaraz po Secret Wars ;)

A z drugiej strony wszyscy ganią All-New X-Men z All-Different. Dobrą opcją byłoby zastąpienie tej serii na Extraordinary X-Men po SW


Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2724 dnia: Styczeń 26, 2017, 09:38:32 pm »
Lepiej jakby wydali All-New Wolverine z Laurą, bo to chyba najlepsza seria z mutantami po Secret Wars. Pozostałe tytuły to niestety mizeria. Moim zdaniem marka X-Men tak byle jaka, jak w tej chwili, nie była chyba od wielu, wielu lat, a może i dekad. Po Resurexxion też wiele sobie nie obiecuję.

Offline pucek_miszcz

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2725 dnia: Styczeń 26, 2017, 09:46:15 pm »
Szkoda :( mam nadzieję, że ktoś wyda jakieś komiksy z czasów ich wielkości. Na początek bym przygarnął wznowienie Astonishing X-Men :D
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2726 dnia: Styczeń 26, 2017, 09:50:00 pm »
Lepiej jakby wydali All-New Wolverine z Laurą
I Old Man Logan też całkiem fajny.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2727 dnia: Styczeń 26, 2017, 09:57:54 pm »
Myślę, że warto było ograniczyć wydawanie u nas mutantów z All-New Marvel NOW na rzecz większej ilości starszych, kultowych historii. Fajnie byłoby dostać w Klasyce Marvela cztery tomy X-Men: The Complete Age of Apocalypse Epic:smile:  A jak Marvel wyda już całość mutantów z ery Claremonta w ramach Epic Collection to niech Egmont wyda to u nas chronologicznie. Zdecydowanie przydałoby się w Polsce więcej komiksów z X-Men ze złotej ery tej marki (lata 80. i 90.), gdy komiksy z mutantami były największymi bestsellerami Marvela i jednymi z największych na rynku.  :smile:

Offline radef

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2728 dnia: Styczeń 26, 2017, 10:04:05 pm »
A jak Marvel wyda już całość mutantów z ery Claremonta w ramach Epic Collection to niech Egmont wyda to u nas chronologicznie.
Jakiś czas temu mi tu mówiono, że nie ma szans, bo sporo komiksów wydała Mandragora w Essentialach i Hachette we wszelakich kolekcjach (kawałki).
Ale zgadzam się z postulatem, czyli więcej komiksów z lat 80-tych i 90-tych [i końca 70-tych], X-Men jest chyba najciekawszym tytułem do wydania (bo run Claremonta jest już obecnie legendarny), do tego jeszcze Daredevil Millera i ja bym chętnie zobaczył też coś ze Spiderem [nie znam się, ale komiksy z "Narodzin Venoma" były ciekawe].
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2729 dnia: Styczeń 26, 2017, 10:13:45 pm »
Egmont będzie wydawał w "Klasyka Marvela" prawie wszystko 2000+ na ten rok znamy wszystko a na przyszły pewnie:
Kontynuacje Dadpool Classic, Punisher MAX, może dalej kosmos Marvela i ze dwa tomy to kontynuacje z SBM  :biggrin:

Tych X-Menów to sobie chyba Anion będziesz musiał sam przetłumaczyć i wydać + Garf do korekty i Bazyl do ustalania cen  :smile: