Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085052 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SirBlackheart

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2745 dnia: Styczeń 27, 2017, 10:16:42 am »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2746 dnia: Styczeń 27, 2017, 10:56:52 am »
No sorry ale co ma zrobić Hachette, skoro ma z góry ustawiony harmonogram wydań? Jak ja to już pisałem a JanT pokazywał że to Egmont się pod nich podpina i wykorzystuje ich transparentność. Moon Knight tez najwczesniej za 2 lata bedzie.

Offline amsterdream

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2747 dnia: Styczeń 27, 2017, 11:23:53 am »
Lepiej jakby wydali All-New Wolverine z Laurą, bo to chyba najlepsza seria z mutantami po Secret Wars. Pozostałe tytuły to niestety mizeria. Moim zdaniem marka X-Men tak byle jaka, jak w tej chwili, nie była chyba od wielu, wielu lat, a może i dekad. Po Resurexxion też wiele sobie nie obiecuję.

Ja bym aż tak bardzo nie demonizował. Extraordinary Lemire bardzo słabo zaczyna, ale potem poziom cały czas jest zwyżkowy a w połowie jego runu robi się to naprawdę niezła seria. Na Uncanny Bunna trochę osób narzeka, ale mi jakąś tam małą frajdę podczas lektury sprawiło. Death of X jeszcze nie czytałem, ale dużo osób bardzo chwali. Zgodzę się jednak z tym, że All-New vol. 2 Hopelessa jest koszmarne, oby Egmontowi nie przyszło do głowy tego wydawać.

Co do Resurrexion to niektóre serie na papierze zapowiadają się nieźle, ale co z tego wyjdzie trudno wyrokować. Marvel do pisania mutantów oddelegował tam chyba najgorszy sort swoich twórców. Osoba, która będzie pisać Generation X nie ma na swoim koncie jeszcze żadnego komiksu a do tej pory w Marvelu pracowała tylko jako kolorystka.

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2748 dnia: Styczeń 27, 2017, 11:29:55 am »
Osoba, która będzie pisać Generation X nie ma na swoim koncie jeszcze żadnego komiksu a do tej pory w Marvelu pracowała tylko jako kolorystka.
Od czegoś trzeba zacząć. A że Generation X nie jest jakąś wiodącą, topową serią to dlaczego nie. A nuż będzie jak z Jimem Steranko, który jako debiutujący scenarzysta wzniósł na wyżyny serię z Nickiem Fury.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2749 dnia: Styczeń 27, 2017, 11:46:14 am »
Obecnego Novę piszą też mało doświadczone osoby, a seria już po 2 numerach jest bardzo chwalona. Może ten zastrzyk świeżej krwi potrzebny jest Marvelowi patrząc jaką ostatnio kupę spłodził Bendis (tak mam na myśli Civil War II).

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2750 dnia: Styczeń 27, 2017, 02:35:09 pm »
No i czekam na taki katalog jak w tamtym roku. Ciekawe czy/kiedy będzie :wink:
Ja mam mieszane uczucia związane z tym katalogiem. Z jednej strony fajnie jest być przygotowanym do końca roku, a z drugiej lepiej dowiadywać się wspaniałych zapowiedzi po trochu, a nie na raz.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2751 dnia: Styczeń 27, 2017, 03:53:20 pm »
Myślę, że warto było ograniczyć wydawanie u nas mutantów z All-New Marvel NOW na rzecz większej ilości starszych, kultowych historii. Fajnie byłoby dostać w Klasyce Marvela cztery tomy X-Men: The Complete Age of Apocalypse Epic:smile:  A jak Marvel wyda już całość mutantów z ery Claremonta w ramach Epic Collection to niech Egmont wyda to u nas chronologicznie. Zdecydowanie przydałoby się w Polsce więcej komiksów z X-Men ze złotej ery tej marki (lata 80. i 90.), gdy komiksy z mutantami były największymi bestsellerami Marvela i jednymi z największych na rynku.  :smile:

O tak, ja np. strasznie cierpię z powodu niedoboru kanonicznych historii o X-Menach. Mogliby sięgnąć po więcej. Nawet kosztem Marvel NOW, ale najlepiej wychodziło dużo tego i tego ;)

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2752 dnia: Styczeń 28, 2017, 08:33:42 pm »
Doczytałem ostatni tom Wolverine i X-men i zastanawia mnie posłowie Oskara Rogowskiego, w którym pada stwierdzenie że z pewnością spotkamy się z tą gromadką w jeszcze nie jednym komiksie (chodzi o młodych mutantów bo wcześniej ich opisuje). Nie wiem jak to do końca rozumieć, że pojawią się w pozostałych seriach z X-men (wiem że się tam przewijają w tle np. w All New X-men), czy też dostaniemy może kontynuację, a może pierwsze tomy w Klasyce Marvela? Czas pokaże.

A sam komiks świetny. Bardzo dobre zamknięcie serii i można tylko żałować że dostaliśmy połowę serii.

 

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2753 dnia: Styczeń 28, 2017, 08:38:37 pm »
Doczytałem ostatni tom Wolverine i X-men i zastanawia mnie posłowie Oskara Rogowskiego, w którym pada stwierdzenie że z pewnością spotkamy się z tą gromadką w jeszcze nie jednym komiksie (chodzi o młodych mutantów bo wcześniej ich opisuje).

Chodzi pewnie o ogół przyszłych komiksów samego Marvela. Np. teraz Quentin Quire będzie miał team-up z Thor Jane Foster w jej serii. Innych podopiecznych Logana też pewnie, gdzieś wrzucają i będą wrzucać i nie zapomną o nich. Nie chodzi pewnie o komiksy wydawane w PL

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2754 dnia: Styczeń 28, 2017, 08:39:59 pm »
Spider- Man& X-men nasuwa mi się na myśl.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2755 dnia: Styczeń 28, 2017, 08:43:13 pm »
teraz Quentin Quire będzie miał team-up z Thor Jane Foster w jej serii
No właśnie, teraz w Mravel Now 2, to bardzo odległy czas i nie jest pewne czy to u nas wyjdzie.
Innych podopiecznych Logana też pewnie, gdzieś wrzucają i będą wrzucać i nie zapomną o nich.
raczej to bo jak pisałem wyżej przewijają się w tle w All New X-men

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2756 dnia: Styczeń 28, 2017, 08:48:01 pm »
No właśnie, teraz w Mravel Now 2, to bardzo odległy czas i nie jest pewne czy to u nas wyjdzie.raczej to bo jak pisałem wyżej przewijają się w tle w All New X-men

No tak. I właśnie o to Oskarowi chyba chodziło, że teraz w aktualnie wydawanych komiksach w USA ciągle te postacie się pojawiają a nie zgubiły się po serii W&X.

Nie szukałbym tutaj drugiego dna, że my Polscy czytelnicy spotkamy się w niedługiej przyszłości z nimi. Raczej to ogólne stwierdzenie. Thor to taki przykład ode mnie. Serię z Jane pewnie za kilka lat dostaniemy i spotkamy tam znowu Quentina

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2757 dnia: Styczeń 28, 2017, 09:08:54 pm »
To samo co bogi1 napisał. Oskarowi chyba chodziło ogólnie dalsze ich występy w komiksach Marvela. Zwłaszcza, że niedawno na Comics Weekly opisywał nowy vol. z nimi jak ich magneto uczy.

Ale jest też szansa, że Hachette w WKKM wyda też All New All Different i w 2018 dostaniemy jakieś ich przygody po polsku.

Offline absolutnie

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2758 dnia: Styczeń 28, 2017, 09:16:42 pm »


Ale jest też szansa, że Hachette w WKKM wyda też All New All Different i w 2018 dostaniemy jakieś ich przygody po polsku.


Jakiś link lub choćby fotka palca na poparcie tej tezy?
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2759 dnia: Styczeń 28, 2017, 10:05:25 pm »
A propos, zastanawiam się, czy "Cdn." w dodatkach do "Thanos powstaje" oznacza tylko tyle, że Thanos po prostu żyje, czy Oskar ma w planach jeszcze jeden tekst o nim.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2017, 10:10:31 pm wysłana przez ThePinkFin »