Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085512 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2775 dnia: Luty 01, 2017, 03:14:05 pm »
@Bazyl

Ale co skomponował?



Polski tytuł?  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Odp: Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2776 dnia: Luty 01, 2017, 03:16:38 pm »
Mogł wziąć inną okładkę z innego zeszytu. A ta mi się bardziej podoba, niż ta którą dostaniemy w WKKM.


Offline radef

Odp: Odp: Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2777 dnia: Luty 01, 2017, 03:17:44 pm »
Mogł wziąć inną okładkę z innego zeszytu.
Jeżeli dobrze mi się wydaje to do tej pory Egmont kopiował prawie 1:1 okładki oryginalnych trejdów, więc czemu tym razem miałoby być inaczej?
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

JanT

  • Gość
Odp: Odp: Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2778 dnia: Luty 01, 2017, 03:17:47 pm »
A kiedy wzięli inną okładkę? Nie licząc tych pociętych GotG. I nie wiadomo czy dostaniemy Hawkeyea w WKKM  :smile:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Odp: Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2779 dnia: Luty 01, 2017, 03:20:13 pm »
A kiedy wzięli inną okładkę? Nie licząc tych pociętych GotG. I nie wiadomo czy dostaniemy Hawkeyea w WKKM  :smile:

W 3 tomie Superior Spider-Mana

W oryginale jest taka:


Co do Hawkeye'a to oryginalna okładka o wiele bardziej mi się podoba niż ta z WKKM
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2017, 03:23:34 pm wysłana przez bogi1 »

Offline radef

Odp: Odp: Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2780 dnia: Luty 01, 2017, 03:24:40 pm »
Hmm...
Panini UK
https://03fcd67fd51850d3ba6b-6cb392df11a341bce8c76b1898d0c030.ssl.cf3.rackcdn.com/large/9781/8465/9781846535444.jpg
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Odp: Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2781 dnia: Luty 01, 2017, 03:28:16 pm »
Jeżeli dobrze mi się wydaje to do tej pory Egmont kopiował prawie 1:1 okładki oryginalnych trejdów, więc czemu tym razem miałoby być inaczej?

Hmm...
Panini UK

To jednak nie piszemy o oryginalnych trejdach ?  :biggrin:

Offline radef

Odp: Odp: Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2782 dnia: Luty 01, 2017, 03:40:20 pm »
To jednak nie piszemy o oryginalnych trejdach ?  :biggrin:
Mnie bardziej chodziło o to, że pomysł na użycie innej okładki nie wyszedł od Egmontu, tylko pewnie taką "międzynarodową" wersję dostali.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline LordDisneyland

Odp: Odp: Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2783 dnia: Luty 01, 2017, 04:04:25 pm »
Dobra. To ja mam głupie pytanie: jak to jest z tą "Bitwa atomu" względem "Uncanny X-Men"? Można to to odpuścić i nic się w historii z "Uncanny..." nie straci, czy jednak jeśli chce się to śledzić na bieżąco i wiedzieć co jest grane to jednak trzeba żabę przełknąć?
Bo niestety sentymenta u mnie są zbyt silne i straszną czuję potrzebę czytania czegoś, czegokolwiek z "Iksami" i tych "U X-Men" mimo wszystko kontynuowałbym (przy czym jak wczoraj łyknąłem sobie WKKM-owe/Muchowe "Astonishing..." to obecni są jakąś tanią porażką) .
Wiesz, po lekturze "Bitwy" to co by nie napisali, to i tak można tylko powiększyć mętlik :) Ja tych Uncanny nie skreślam i będę brał dalej, no ale dwadzieścia parę lat lubię rysunki Bachalo... a Irving bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Zresztą fragmenty rysowane przez Bachalo najbardziej mi jakoś w "BA" się podobały. Wrażenia z samej bitwy już opisałem, więc się powtarzać nie będę...może inaczej-  jeśli zależy ci na scenariuszu bardziej niż na rysunkach i chwilowo wolałbyś wydać piniąchy na inne komiksy- to nie kupuj "BA", to tak w skrócie : )

Offline cro_no

Odp: Odp: Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2784 dnia: Luty 01, 2017, 04:08:51 pm »
Dobra. To ja mam głupie pytanie: jak to jest z tą "Bitwa atomu" względem "Uncanny X-Men"? Można to to odpuścić i nic się w historii z "Uncanny..." nie straci, czy jednak jeśli chce się to śledzić na bieżąco i wiedzieć co jest grane to jednak trzeba żabę przełknąć?
Bo niestety sentymenta u mnie są zbyt silne i straszną czuję potrzebę czytania czegoś, czegokolwiek z "Iksami" i tych "U X-Men" mimo wszystko kontynuowałbym (przy czym jak wczoraj łyknąłem sobie WKKM-owe/Muchowe "Astonishing..." to obecni są jakąś tanią porażką) .


To zależy. UWAGA! MOŻLIWE SPOILERY! Generalnie Uncanny do samego końca skupia się na nowych mutantach których poznaliśmy w pierwszych dwóch tomach, a All New na młodej piątce bohaterów plus jednej nowej postaci. Zatem to co wydarzyło się podczas Bitwy Atomu zasadniczo nie wpłynęło na obie serie. Zmieniło się tylko tło. Tylko że w pewnym momencie w uncanny rozpoczyna się historia testamentu xaviera, rozwleczona do maximum (i chyba z dużą ingerencją redaktorów marvela) dla której znajomość Bitwy Atomu jest może nie wymagana, ale w pewnym stopniu wskazana bo zamiast "wtf!?! kto to wymyślił?" jest tylko "to żałosne...". Aha, i kontynuacja Bitwy jest w jednym z kolejnych numerów All New, więc jeśli przeczytasz ten komiks to All New też warto znać:) Inna sprawa, Bitwa kończy się wprowadzeniem kilku(nastu?) postaci, którzy chyba po tym evencie wpadli w redakcyjne limbo:)

Offline death_bird

Odp: Odp: Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2785 dnia: Luty 01, 2017, 04:27:53 pm »
Dzięki za opinie.
"All New" nie tykam wcale, względem "W. & X-Men" cały czas się waham czy w ogóle w to wchodzić także zależałoby mi jedynie na ciągłości scenariusza w ramach "U X-Men".
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline 8azyliszek

Odp: Odp: Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2786 dnia: Luty 01, 2017, 04:29:00 pm »
Na kolażu od bogiego postacie wprowadzone w Bitwie Atomu pojawiają się na jednej okładce przyszłych numerów. To może jeszcze wrócą.


mkolek81

  • Gość
Odp: Odp: Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2787 dnia: Luty 01, 2017, 04:47:09 pm »
"All New" nie tykam wcale, względem "W. & X-Men" cały czas się waham czy w ogóle w to wchodzić także zależałoby mi jedynie na ciągłości scenariusza w ramach "U X-Men".

To się nie zastanawiaj W. & X-Men to najlepsza seria jaka wyszła u nas o mutantach z Marvel Now. Być może pierwszy tom jest najsłabszy ale poziom rośnie z każdym następnym. Dodatkowo powiem że czytając tą serię bez Bitwy Atomu, nie odniesiesz dużego wrażenia że czegoś brakuje (jedyne nawiązanie jest w ostatnim tomie w spotkaniu Cyclopa i Wolverina).

Offline misiokles

Odp: Odp: Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2788 dnia: Luty 01, 2017, 05:40:34 pm »
W&X zyskuje jeszcze bardziej, jeśli rzeczywiście poznałoby się ją od początku. W niewydanych u nas tomach niepodzielnie rządzi Broo i jego powrót nawet w takich formie jaką znamy z wydanych w Polsce tomów cieszy niezmiernie!

Offline cro_no

Odp: Odp: Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2789 dnia: Luty 01, 2017, 06:36:45 pm »
8azyliszek - to znaczy na której okładce? All New X-men? Jeżeli tak, to pisałem - to jest niejako kontynuacja Bitwy Atomu. Poza tą historią do końca Uncanny i All New żadna z tych postaci się nie pojawia. Wiem, bo mam te zeszyty w oryginale. Co do wolverine i x-men to się zgodzę. Z każdym numerem jest lepiej, a tom czwarty to już majstersztyk. Nie zgodzę się jednak co do wątku Logana i Scotta - akurat tutaj znajomość Bitwy Atomu nie jest w żaden sposób potrzebna. O wiele bardziej należałoby znać Avengers kontra X-men oraz a może przede wszystkim X-men Rozłam, którego wątki są kontynuowane właśnie w w&x.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2017, 06:42:08 pm wysłana przez cro_no »

 

anything