Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SirBlackheart

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2850 dnia: Luty 14, 2017, 08:03:08 am »
Tymczasem w Uncanny Avengers: Czas na Ragnarok Remender odleciał tak daleko w kosmos, że kamień na kamieniu... Czytało się to jednak świetnie. Wydaje mi się, ze ten typ szaleństwa mi odpowiada. Choć wciąż pozostaje ta rozczarowująca świadomość, że to i tak chwilowe i już za moment, już w kolejnym tomie...

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2851 dnia: Luty 14, 2017, 08:18:43 am »
Zobaczysz jak inne też powsadzają i będzie ze 12 tomów  :smile: Ale jest jak jest i możemy zakończyć temat.

Jeśli to będzie Deadpool: The Ones with Deadpool i Deadpool vs. Hawkeye tojestem za. Trochę dziwi mnie twoje narzekanie skoro w Deadpool Classic, które teraz wystartowało jest identyczna sytuacja, tam leci się z każdą serią, mini serią i one-shotem, nawet tym wyrwanym jednym zeszytem z New Mutants. To jest analogiczna sytuacja, tym bardziej że Deadpool sprzedaje się lepiej niż Batman (mam takie wrażenie), choć nie jestem w stanie tego pojąć dlaczego, bo aż tak dobre to nie jest.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2852 dnia: Luty 14, 2017, 08:43:08 am »
Jeśli to będzie Deadpool: The Ones with Deadpool i Deadpool vs. Hawkeye tojestem za.
Hawkeye VS Deadpool to jest pewniak na 96%  :smile: Z Deadpoolem pędzą szybciej niż ze Spider-Manem a jego (ostatni tom superiora + amazing) zostało 6 tomów. Deadpoola zostały 4 to myślę że dołożą jeszcze jakieś 2/3 tomy spoza serii głównej (i oni już nawet wiedzą jakie  :smile: )

Spider-Man/Deadpool
Oni się pewnie wkurzają że muszą z tym czekać  :biggrin: Sporo jest Kelly'ego tutaj co cieszy niezmiernie  :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2017, 09:02:40 am wysłana przez JanT »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2853 dnia: Luty 14, 2017, 08:49:52 am »
Hawkeye VS Deadpool to jest pewniak na 96%  :smile: Z Deadpoolem pędzą szybciej niż ze Spider-Manem a jego (ostatni tom superiora + amazing) zostało 6 tomów. Deadpoola zostały 4 to myślę że dołożą jeszcze jakieś 2/3 tomy spoza serii głównej (i oni już nawet wiedzą jakie  :smile: )

A po Secret Wars nie będzie zwalniania tempa. Deadpool, Spider-Man/Deadpool i Deadpool & The Mercs For Money pewnie też :wink:

Drugi filmowy Deadpool a tam Cable i Egmont może wyda też Cable & Deadpool w klasyce
 

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2854 dnia: Luty 14, 2017, 08:53:13 am »
nie jestem w stanie tego pojąć dlaczego, bo aż tak dobre to nie jest.
Za wyniki sprzedaży nie odpowiada (jedynie) jakość historii, a jej uniwersalność. Deadpool po prostu przemawia (dosłownie i w przenośni) do wielu czytelników.

Offline misiokles

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2855 dnia: Luty 14, 2017, 09:03:18 am »
W tym przypadku chyba jednak moda.

Offline SirBlackheart

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2856 dnia: Luty 14, 2017, 09:19:18 am »
W tym przypadku chyba jednak moda.

Moda zdecydowanie. Pożyczyłem od znajomego Deadpoole, które zostały u nas dotychczas wydane, przeczytałem, żeby mieć jakiekolwiek pojęcie o tym, co osądzam i stwierdziłem, że jest to właściwie takie byle co. Ot, zabawny bohater, który jedzie na jednym dowcipie. Film również mną w żaden sposób nie wstrząsnął. DP zawsze odpowiadał mi jako bohater drugo, czy trzecioplanowy, który wprowadza elementy humorystyczne do poważnych marvelowskich dramatów.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2857 dnia: Luty 14, 2017, 09:38:32 am »
@UP
Bluźnisz. :)

Deadpool jest zabawny i na luzie i dlatego ludzi go lubią w odróznieniu od Batmana z N52, który ma kija w tyłku i jest o wiele głupszy niż np. Batman z Wieży Babel. Do tego dochodzi jeszcze cena. Jeśli Deadpool kosztuje 20 zł mniej, to za cenę jednego tomu N52 można mieć prawie dwa Marvel Now. Gdyby Egmont wydawał jakąś serię z N52 w miękkim formacie, to też by mu się lepiej sprzedawała niż twardy Batman. Albo jak na twardo to porządnie jak Wieczny Batman 1.

mkolek - ty bronisz Egmontu, ja Kolekcji. ;)

Offline SirBlackheart

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2858 dnia: Luty 14, 2017, 09:53:57 am »
No ja bym sobie życzył batmańskich serii w miękkim formacie. Robienie z wszystkiego "deluksu" to bardzo brzydka tendencja wycelowana w dojenie komiksiarzy, z których, czy tego chcą, czy nie, robi się kolekcjonerów.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2859 dnia: Luty 14, 2017, 10:10:42 am »
W tym przypadku chyba jednak moda.
Jeżeli to nie jest dokonkretyzowanie mojej wypowiedzi, to wiedz, że nie masz racji. Kto normalny kupowałby przez rok komiksy, które mu się nie podobają? Moda może wzmacniać popularność bohatera, ale ta musiała się skądś wziąć.

Offline isteklistek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2860 dnia: Luty 14, 2017, 10:44:01 am »
Jeżeli to nie jest dokonkretyzowanie mojej wypowiedzi, to wiedz, że nie masz racji. Kto normalny kupowałby przez rok komiksy, które mu się nie podobają? Moda może wzmacniać popularność bohatera, ale ta musiała się skądś wziąć.

Mnóstwo ludzi tak robi i nie tylko chodzi o komiksy.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2861 dnia: Luty 14, 2017, 11:04:21 am »
Jeżeli ktoś nie zagląda do wątku ''Egmont 2017'' to informacja:

19.04.2017
- Guardians of the Galaxy/All-New X-Men: Proces Jean Grey
- New Avengers 3: Inne światy
- Uncanny X-Men 3: Dobry, zły, Inhuman

Komiksy doszły. Tytuł 4 tomu Uncanny Avengers ''Pomścić Ziemię'' a w All-New X-Men zapowiedź ''Procesu Jean Grey'' oczywiście
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2017, 11:48:33 am wysłana przez bogi1 »

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2862 dnia: Luty 14, 2017, 12:11:08 pm »
Mnóstwo ludzi tak robi i nie tylko chodzi o komiksy.
Hmm? Szok!
19.04.2017
- Guardians of the Galaxy/All-New X-Men: Proces Jean Grey
- New Avengers 3: Inne światy
- Uncanny X-Men 3: Dobry, zły, Inhuman
Dawno nie kupiłem 2 MN w miesiącu. Znowu przyszła pora.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2863 dnia: Luty 14, 2017, 12:20:04 pm »
Dwa dobre tytuły z Deadpoolem dopiero zostaną u nas wydane (classiki od 2 tomu i UX-F). Poza tym ta postać, a właściwie cała lista twórców, którzy męczyli ją na przetrzeni lat, nie ma NIC do zaoferowania. Na szczęście te parę osób z którymi rozmawiam o komiksach przestały kupować tę kupę z Marvel Now.


A Bazyl nie rozumie podstawowej rzeczy. Deadpool nie jest taki czy taki. Deadpool nie istnieje. Komiksy o nim są takie jak skroją je twórcy.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2864 dnia: Luty 14, 2017, 12:36:53 pm »
A ja właśnie uważam, że każdy bohater został z czasem ukształtowany i pewne rzeczy będzie robić, a pewnych robić nie będzie. A to że od Civil War scenarzyści poszli w Turbo i wymyślają rózne głupoty, których Tony Stark, Kapitan, Spider-Man czy Thor w życiu by nie zrobili, to inna sprawa.