Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2955 dnia: Marzec 13, 2017, 06:00:16 am »
Jak wyżej pisałem - Deadpool z Drakulą jest świetny. Wspaniale rysowany i przekomiczny. Zwłaszcza za dowciapy ze Zmierzchu. A i Blade się pojawia. Bardzo mi się spodobał i gorąco polecam go każdemu niezdecydowanemu. Na Znaku Jakości 8azyliszka można polegać. ;)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2956 dnia: Marzec 13, 2017, 08:19:14 am »
To żebyś miał jeszcze opinię z drugiej strony barykady: ja nie polecam. Jest to ciut bardziej strawne niż główna seria, ale tylko ciut. Rysunkowo spoko. Jak ktoś zbiera całość runu, to ten tom to musiszmieć, bo dzieje się tu coś bardzo ważnego dla postaci. A jak ktoś nie zbiera to na co mu to. ;) Trzymaj kasę na run Kelly'ego i UXF Remendera. Dwa znacznie lepsze komiksy z DP.






mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2957 dnia: Marzec 13, 2017, 09:21:45 am »
zastanawiam się czy brać Deadpool`a z Draculą.
Jakieś szersze potwierdzenie, że to niezła historia z humorem ponad poziom rocznego suchara?
Dla mnie to drugi tom po 3 z serii Marvel Now. Humor tu stoi na lepszym poziomie niż w pozostałych tomach (poza 3 bo on ma trochę inny klimat) gdzie dominuje bardziej klozetowy. Naprawdę ta historia jest zabawna, nie ma takich sucharów, po których zastanawiasz się czy to miało być zabawne czy też jest tylko żenujące. Rysunki są ok, ale nie wybijają się niczym znacząco.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2958 dnia: Marzec 13, 2017, 09:44:23 am »
Przed chwilą ze schowka wyleciał klasyczny Deadpool, ale trafiłem na jedną pochlebną opinię i zastanawiam się czy brać Deadpool`a z Draculą.
Jakieś szersze potwierdzenie, że to niezła historia z humorem ponad poziom rocznego suchara?

Zerknij na recenzje:
http://www.moviesroom.pl/popkultura/komiksy/11655-deadpool-classic-tom-1-recenzja-komiksu
http://www.moviesroom.pl/popkultura/komiksy/11995-deadpool-tom-5-wyzwanie-draculi

Zależy czego oczekujesz od tych komiksów. Jeśli sentymentalnej podróży w przeszłość i rysunków, na których się wychowaliśmy, to łap Classica. Ale jest czerstwy jeśli chodzi o dialogi i humor. Wyzwanie Draculi jest z kolei lepiej napisane i po prostu zabawniejsze, chociaż nadal głupkowate (szalone?), jak na Deadpoola przystało. Jeśli miałbyś wybrać tylko jeden - bierz śmiało Draculę.

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2959 dnia: Marzec 13, 2017, 10:13:39 am »
Muszę dorzucić swoje trzy grosze, pomimo tego, że Deadpoola z MN nie czytałem.
Czy to nie jest tak, że tom 5 Wyzwanie Draculi, choć pierwotnie był wydany jako mini seria, nie stanowi całości wraz z aktualnie wydawaną serią? Nie donosi się do poprzednich tomów, a wątki poruszone w tym komiksie nie będą kontynuowane w kolejnych (to, o czym wspomniał @Blasko)? Jeśli tak jest, to po @death_birdowi polecać środek, bądź co bądź, serii?

Ja najprawdopodobniej rozpocznę przygodę z Deadpoolem od drugiego tomu z Marvel Classic. No i oczywiście nie mogę doczekać się UX-F.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2960 dnia: Marzec 13, 2017, 10:20:51 am »
Akcja osadzona jest w momencie, kiedy Deadpool wziął sobie "wakacje" od wydarzeń z głównej serii, można więc śmiało zacząć od tego tomu (postacie z poprzednich tomów pojawiają się gościnnie na kilku stronach, więc żadna strata). A jeśli mu się spodoba, to wątki dotyczące Shiklah będą kontynuowane w tomie 6 :)

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2961 dnia: Marzec 13, 2017, 10:45:18 am »
@UP
OK, dzięki za wyjaśnienie

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2962 dnia: Marzec 13, 2017, 11:05:47 am »
Ok. Widzę, że na dwoje babka wróżyła i Deadpool albo podchodzi albo nie.
Wezmę tego Draculę na próbę, żeby zorientować się czy to jest cokolwiek w moich klimatach (po jednym tomie WKKM jakoś nie udało mi się wyrobić opinii) i może przynajmniej rozjaśni mi się cokolwiek pod czaszką pod kątem drugiego tomu Classic.
Dzięki.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2963 dnia: Marzec 13, 2017, 11:08:37 am »
Problem w tym (zaciemniając znów obraz) że ten tom nie ma kompletnie nic wspólnego z Deadpool Classics. :D

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2964 dnia: Marzec 13, 2017, 12:43:41 pm »
No to widzę ciemność.
Ale biorąc pod uwagę, że z pierwszego tomu Classic zrezygnowałem, to akurat będzie na dwa tomy MN i jednym może być "ta" Drakula.  :roll:
Dajmy Wade`owi szansę.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2965 dnia: Marzec 13, 2017, 12:57:00 pm »
Daj szanse Wyzwaniu Drakuli, jeśli ten tom cię nie przekona, a można czytać z pominięciem wcześniejszych to znaczy że Deadpool z Marvel Now nie jest dla ciebie.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2966 dnia: Marzec 13, 2017, 01:08:05 pm »


Cytuj
Vampires, adventure, romance, magic, mystery, travel around the world, a lot of characters and great cameos, an interesting and dynamic story and of course... a lot of the violence and comedy that's Deadpool's trademark.


Jak dla mnie jeden z najlepszych.

Offline Murazor

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2967 dnia: Marzec 13, 2017, 01:08:55 pm »
Dokładnie, jeżeli ten Ci nie podejdzie to żaden z NOW Ci nie podejdzie.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2968 dnia: Marzec 13, 2017, 01:52:46 pm »
Ok. Widzę, że na dwoje babka wróżyła i Deadpool albo podchodzi albo nie.
Wezmę tego Draculę na próbę, żeby zorientować się czy to jest cokolwiek w moich klimatach (po jednym tomie WKKM jakoś nie udało mi się wyrobić opinii) i może przynajmniej rozjaśni mi się cokolwiek pod czaszką pod kątem drugiego tomu Classic.
Dzięki.

+1

Bardzo dobra decyzja. Wsiąkniesz i będziesz prosił o więcej.

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2969 dnia: Marzec 13, 2017, 02:50:51 pm »
Bardzo dobra decyzja.

No i to jest ciężki argument za tym żeby jednak nie brać.  :cool:

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."