trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1082727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3030 dnia: Kwiecień 05, 2017, 04:30:57 pm »
Jedno "ale". Cable i Bishop pochodzą z alternatywnej przyszłości, a te pokurcze z przeszłości. Teraz sobie wymyślili, że z alternatywnej, ale co by było gdyby trzymali się wersji, że pochodzą z tej samej linii czasowej?

Ja ogólnie się dziwię, czemu tej piątki odeślą w przeszłość do alternatywnej linii czasowej :) Skoro Bishop potrafił skoczy obie do tyłu, więc czemu nie oni? Tak przecież martwi się o młodzież i alternawny Xavier i alternatywni rodzice... ;]

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3031 dnia: Kwiecień 07, 2017, 02:25:31 pm »
Anion się wygadał  :biggrin: w temacie WKKM:
Gotowe tłumaczenia Egmontu będą wykorzystane, w tym jedno moje. :smile:
Więc jeszcze jedną (albo więcej) z tych serii dostaniemy z Marvel NOW:

All-New Ghost Rider
Silver Surfer
Nova
Captain America
Fantastic Four
Young Avengers
Avengers Arena
Rocket Raccoon
Spider-Gwen
Thor v3
Amazing Spider-Man
Original Sin
Death of Wolverine

Kiedyś pisał o trzech tomach to by pasowało do Young Avengers i Silver Surfera  :smile:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2017, 09:53:55 am wysłana przez JanT »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3032 dnia: Kwiecień 07, 2017, 03:22:41 pm »
@up Zapomniałeś o serii ''Thor'' z Jane Foster

Cytuj
Amazing Spider-Man

Proste
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2017, 03:26:40 pm wysłana przez bogi1 »

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3033 dnia: Kwiecień 07, 2017, 03:27:25 pm »
Proste
To że dostaniemy Amazinga to 100% ale kto to będzie tłumaczył?  :smile: Myślę że chodzi o coś innego.

Nie zapomniałem o Thorzycy (walnąłeś trochę spoiler) to tylko dwa tomy (Anion pisał o trzech) i nie wyjdą w tym roku więc nie dałem.

@DOWN
Pisał o TRZECH TOMACH a Original Sin to jeden  :smile: ja wtedy myślałem że może Punisher MAX.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2017, 03:42:05 pm wysłana przez JanT »

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3034 dnia: Kwiecień 07, 2017, 03:38:53 pm »
Fakt, Cholewa i Komiksomaniak tłumaczyli Spidey'ego na zmianę i, choć ten 1. zajął się już dwoma ostatnimi tomami, bo 2. dostał jeszcze "Deadpool Classic", to nie zdziwiłbym się, gdyby "Amazinga..." dostał zupełnie inny tłumacz, ale czy Anion dałby radę z byciem redaktorem każdego tomu SBM i regularną serią? Nie wiem, jak to wygląda od kuchni, ale pisał już, że odkąd kadra SBM się powiększyła, jest mało czasu na każdy tom. W związku z tym przyszedł mi na myśl event "Original sin".

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3035 dnia: Kwiecień 07, 2017, 03:42:28 pm »
Thorzyca będzie wg mnie na 100% jak zakończą Gromowładnego.

Podejrzewam, że jednym z tych tomów może być Nova. Dlaczego? Ponieważ mam wrażenie że sporo ostatnio w kwestii Marvela ma do powiedzenia Rogowski (z tego co kojarzę to gdzieś padło stwierdzenie że to on wywalczył Anihilację), a Nova to jednak jego ulubieniec (tzn. nie ten tu a kurta, ale później seria i tak zahacza o Ridera, a bez znajomości serii z Samem może być trudno), ale daje tu 50%.

Ewentualnie Captain America (na 99%). Dlaczego? Ponieważ to co się stało w tej serii ma bardzo duże znaczenie dla całego uniwersum Marvel jakie jest obecnie. Wiem zawsze można dać streszczenie, ale jednak może Egmont planuje już co dalej będzie w Marvel Now.

I zapomniałeś o Death of Wolverine?

Original Sin będzie i to w tym roku na jesień (to jest 100% pewniak).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2017, 04:04:31 pm wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3036 dnia: Kwiecień 07, 2017, 03:49:09 pm »
Ewentualnie Captain America (na 99%).
To daliby razem z tomem z SBM  :biggrin:

Nie zapomniałem o pojedynczych bo to mają być 3 tomy.

Original Sin będzie sierpień/wrzesień (a może nawet już w lipcu) już to kiedyś wyliczyliśmy z ThePinkFin  :smile:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2017, 03:52:31 pm wysłana przez JanT »

mgnesium

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3037 dnia: Kwiecień 07, 2017, 03:53:08 pm »

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3038 dnia: Kwiecień 07, 2017, 04:01:04 pm »
No właśnie mam wrażenie, że Egmont wywinie numer i wyda od czwartego tomu tylko, czyli:
Captain America, Vol. 4: The Iron Nail
Captain America, Vol. 5: The Tomorrow Soldier
czyli to co najważniejsze, aby wiedzieć co się stało ze Stevem oraz kim będzie nowy Kapitan Ameryka. Mam nadziej, że się mylę i to bardzo. (To jest zaledwie 5 tomów, co im szkodzi by wydać całość, Remender jest w miarę u nas lubiany, a seria stoi wg mnie na wyższym poziomie niż nieszczęsne Suicide Squad, które zaczęli od połowy.)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2017, 04:05:23 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3039 dnia: Kwiecień 07, 2017, 04:30:06 pm »

nie.
Co?


(a może nawet już w lipcu) już to kiedyś wyliczyliśmy z ThePinkFin
Ja kategorycznie odrzucałem lipiec, bo nie widzę takiej opcji, chyba że Twój żart:
Masakra  4 Marvel NOW od lipca
miałby odzwierciedlenie. Za ponad miesiąc Egmont wyda kolejne tomy "Deadpoola" i "Superiora...", jeśli podadzą tam konkretne miesiące następnych, to będziemy mogli być pewni, bo, przypominam, po "Deadpool się żeni" jest tie-in "Original sin", który raczej powinien być w tym samym miesiącu, a "The Parker luck" zawiera 2 tie-inowe zeszyty i nie zmieści się w tym samym, bo musi ustąpić miejsca "Wiecznym Avengers".
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2017, 04:53:56 pm wysłana przez ThePinkFin »

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3040 dnia: Kwiecień 07, 2017, 04:41:47 pm »
Kiedy w najbliższym czasie można spodziewać się jakiegoś spotkania z Egmontem, na którym będą zapowiedzi na resztę roku? Jaki jest teraz najbliższy festiwal? Myślę, że wtedy wszystko się wyjaśni, czego jeszcze możemy spodziewać się z Marvel NOW! i Klasyki Marvela.

Taki wydawanie Kapitana, jak zaproponował mkolek81 jest w ogóle bez sensu. albo wszystko od początku, albo nic. Myślę, że raczej czeka nas raczej tra druga serii.

I tak, ja wspominałem o trzech albumach, ale nie mówiłem, że to trzy tomy z tej samej serii. A w ógóle teraz zrobiło się tego już siedem - szykujcie portfele na niezłe kobyły. O co chodzi, dowiecie się za jakiś czas.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2017, 04:45:55 pm wysłana przez Anionorodnik »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3041 dnia: Kwiecień 07, 2017, 04:47:17 pm »
Anion jak rzucasz na rybkę enigmatyczną sugestię, że Egmont wyda coś jeszcze (SPECJALNIE) z WKKM, to się nie dziw, że chłopaki przerzucają się własnymi typami. Dla mnie to oczywiście chamski ruch, bo mógłby wydać coś premierowego. Ale nie - dalej uderzamy w Kolekcje. Ta ich walka z konkurencją mnie już trochę wkurza. Tym bardziej, że jednocześnie mają też ruchy odmienne o 180' jak wydanie Black Widow od drugiego tomu, bo pierwszy jest w MMH. Ja bym chciał by zawsze Egmont tak działał - uzupełniał Kolekcje a nie szedł na udty.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3042 dnia: Kwiecień 07, 2017, 04:56:46 pm »
Kiedy w najbliższym czasie można spodziewać się jakiegoś spotkania z Egmontem, na którym będą zapowiedzi na resztę roku?
Pyrkon 28.04.2017 czyli bardzo niedługo
Taki wydawanie Kapitana, jak zaproponował mkolek81 jest w ogóle bez sensu. albo wszystko od początku, albo nic. Myślę, że raczej czeka nas raczej tra druga serii.
Trochę mnie uspokoiłeś, ale i tak jestem przekonany, że Egmont były w stanie tak to wydać, jak napisałem wyżej.
I tak, ja wspominałem o trzech albumach, ale nie mówiłem, że to trzy tomy z tej samej serii. A w ógóle teraz zrobiło się tego już siedem - szykujcie portfele na niezłe kobyły. O co chodzi, dowiecie się za jakiś czas.
Moonknight :smile: (jestem prawie tego pewien)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2017, 12:07:38 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3043 dnia: Kwiecień 07, 2017, 04:57:38 pm »
Bazyl, te dwa komiksy Black Widow to dwie niepowiązane miniserie. W tym przypadku nie można mówić o czymś takim jak "zaczynanie od drugiego tomu". Z tego co mi wiadomo licencje na komiksy Marvela Egmont kupuje jakiś rok przed ich wydaniem. To co już teraz powtarza się z WKKM i to, co powtórzy się w najbliższym czasie i duble z SBM zostały prze Egmont kupione na długo zanim Hachette Polska ogłosiło drugą kolekcję i przedłużenie WKKM. Zresztą większość zainteresowanych będzie wolało kupić całe serie od Egmontu (i w jednolitym wydaniu) niż skrawki od Hachette. Kołodziejczak wspominał kiedyś, że kolekcje kioskowe nie są konkurencją dla Egmontu, bo to dwa osobne kanały dystrybucji. Nie wiem, jak to widzi teraz, po kilku(?) zmianach względem WKKDC (Ziemia 2).

Offline Doctus

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3044 dnia: Kwiecień 07, 2017, 05:03:16 pm »
Czemu nikt nie pomyślał o Old Man Logan? Niedawno był film ze starym Wolverinem, więc to wydawałby się dobry wybór na kolejny tom Klasyki Marvela.