Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1084952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3045 dnia: Kwiecień 07, 2017, 05:04:32 pm »
Kołodziejczak wspominał kiedyś, że kolekcje kioskowe nie są konkurencją dla Egmontu, bo to dwa osobne kanały dystrybucji.
Szkoda, że Mucha patrzy na to inaczej, chyba że ich stanowisko było dość mocno związane z zaangażowaniem się w WKKM.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3046 dnia: Kwiecień 07, 2017, 05:14:49 pm »
Czemu nikt nie pomyślał o Old Man Logan? Niedawno był film ze starym Wolverinem, więc to wydawałby się dobry wybór na kolejny tom Klasyki Marvela.

Pomyślał i była o tym dyskusja ale to jest wątek o Marvel NOW a nie klasyce xD

Old Man Logan to kolejny z pewniaków już po Secret Wars też
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2017, 05:20:55 pm wysłana przez bogi1 »

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3047 dnia: Kwiecień 07, 2017, 05:26:32 pm »
szykujcie portfele na niezłe kobyły.
Tego nie musiałeś pisać  :smile: Mógłbyś mi tylko zdradzić czy będzie omnibus Spider-Mana?  :biggrin:

Liczę na katalog przed pyrkonem.

@DOWN
Może będą wyjaśniać wycięcie Ziemi 2  :lol:
 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2017, 05:40:25 pm wysłana przez JanT »

Offline buczanova

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3048 dnia: Kwiecień 07, 2017, 05:26:52 pm »
Pytkon 28.04.2017


29.04
Według programu Pyrkonu spotkanie ma trwać 110 minut.  :shock:
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3049 dnia: Kwiecień 07, 2017, 05:32:40 pm »
Mówić to se Egmont może a właśnie numer z wycięciem Ziemi 2 ale pozostawieniem wysokiej ceny tylko mnie utwierdza, że Egmont nieustannie łypie okiem na kolekcje i monitoruje sytuacje. Zresztą skoro fizycznie siedzi w jednej z nich, to nie może być inaczej.

I nie ma co patrzeć na daty i zapowiedzi polskiej edycji, tylko na to co i kiedy się dzieje w Wielkiej Brytanii. Jeśli Egmont nawet zamówił akurat Ms Marvel i Hawkeye'a rok temu, to było to już po tym jak ogłoszono, że te tytuły będą w WKKM GB. A co się dzieje w brytyjskiej edycji przekłada się na polską. I dlatego wydawanie kolejnych serii, których początek wyda Hachette mnie denerwuje. A jeśli już się na to uparli, to czy nie mogą tego zrobić w taki sposób, że np. w jednym albumie zamieścić jednocześnie dwa trejdy? Wtedy to by miało sens i naprawdę byłoby lepszą alternatywą niż Kolekcja (parę tomów grubości Wyzwania Drakuli). A tak to jest tylko czysta złośliwość i podskubywanie konkurencji.  Dokładnie w taki sam sposób jak to robili w roku poprzedzającym wydanie WKKDC.

A jednocześnie wiele fajnych serii leży odłogiem. Nie są ruszane przez psa z kulawą nogą. No czemu Iron Mana lub Hulka z MN nie wydadzą??

Offline Damballa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3050 dnia: Kwiecień 07, 2017, 05:44:14 pm »
Novy chyba nie wydadzą, tam zeszyty 8-9 to tie-iny do Nieskończoności.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3051 dnia: Kwiecień 07, 2017, 05:51:19 pm »
Przecież wydali Nieskończoność  :smile: Suicide Squad vol 5 (u nas 2) wydali po ponad roku od Wiecznego Zło.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3052 dnia: Kwiecień 07, 2017, 05:59:57 pm »
@Bazyl
Chcesz żeby Egmont olał hitowe serie jak Hawkeye i Ms Marvel a wydawał ten Iron-badziew i bieda-Hulka? Ha ha ha.

Kijanek

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3053 dnia: Kwiecień 07, 2017, 06:08:34 pm »

Ja bym chciał by zawsze Egmont tak działał - uzupełniał Kolekcje a nie szedł na udty.
Ja nie
Lepiej mieć jednolite wydanie całej serii.
Tak jak z Y, MN, BvS, DCDeluxe.
Kolekcje są dodatkiem dla nas. Poza tym tyle fajnych rzeczy wychodzi teraz lub ma wyjść ze WKKM to tylko popłuczyny są a w szczególności z dublami kicha wyszła.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3054 dnia: Kwiecień 07, 2017, 06:34:23 pm »
WKKM to tylko popłuczyny są a w szczególności z dublami kicha wyszła.

Tak zgadzam się - kicha. W listopadzie 2016 ludzie z Hachette potwierdzają, że przedłużą WKKM o kolejne 30 numerów z Marvel Now, czyli Hawkeye wyjdzie w lipcu. Po tym odpowiedzią Egmontu jest że oni wydadza tego samego Hawkeye'a w marcu, a co! To ma być poważne wydawnictwo?

@Blasko
To były tylko przykładowe przykłady. Jest masa innych serii MN które pewnie są dobre, ale ich Egmont nie ogłasza - jedyne nowe, to te z listy Hachette GB na razie. I jeśli nawet zwykły iron Man jest słaby, to mnie bardzo interesuje taki Iron Doom.

Offline Ulotu

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3055 dnia: Kwiecień 07, 2017, 06:39:02 pm »
I nie ma co patrzeć na daty i zapowiedzi polskiej edycji, tylko na to co i kiedy się dzieje w Wielkiej Brytanii. Jeśli Egmont nawet zamówił akurat Ms Marvel i Hawkeye'a rok temu, to było to już po tym jak ogłoszono, że te tytuły będą w WKKM GB. A co się dzieje w brytyjskiej edycji przekłada się na polską. I dlatego wydawanie kolejnych serii, których początek wyda Hachette mnie denerwuje. A jeśli już się na to uparli, to czy nie mogą tego zrobić w taki sposób, że np. w jednym albumie zamieścić jednocześnie dwa trejdy? Wtedy to by miało sens i naprawdę byłoby lepszą alternatywą niż Kolekcja (parę tomów grubości Wyzwania Drakuli). A tak to jest tylko czysta złośliwość i podskubywanie konkurencji.  Dokładnie w taki sam sposób jak to robili w roku poprzedzającym wydanie WKKDC.

Łał. Mieszkanie w twojej głowie musi być fascynujące. Wszędzie teorie spiskowe, wszystko się ze wszystkim łączy. Holizm pełną gębą. A tymczasem duże wydawnictwa muszą ustalać oferty na długo przed jakąkolwiek znajomością wydań konkurencji i choćby nie wiadomo jak się starały, nie mogą na siebie oddziaływać w tak krótkim czasie.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3056 dnia: Kwiecień 07, 2017, 06:57:27 pm »
To chyba nie pamiętasz jak się ładnie uzupełniały premiery SBM z Marvel NOW  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3057 dnia: Kwiecień 07, 2017, 07:01:35 pm »
Zapowiedź wydłużenia brytyjskiej WKKM była właśnie jakiś rok temu wiadoma. To nie jest żaden mój wymyślony spisek tylko powtórzenie sytuacji z WKKDC czyli okresem od września 2014 do wakacji 2015 kiedy Egmont się przygotował i akurat musiał wydać Azyl Arkham. A potem Trójcę. I Nową Granicę itd. do Flashpointu. Historia się powtarza. mamy tą Ms Marvel i Hawkeye'a tomy pierwsze a na drugie to se poczekamy. Bo tu nie chodzi o prezentację tych mało popularnych w Polsce postaci, tylko o złośliwe włożenie buta w drzwi.

Oprócz tego, że polskie Hachette mogłoby zamiast dubli wydać tytuły z innych edycji (Rękawica Nieskończoności!!!), to innym fajnym kontrposunięciem byłoby złamanie chronologii i wydanie na chama od razu w lipcu Original Sin, potem Spiderverse itp. do Secret Wars w styczniu 2018. :smile: To by się Egmont zdziwił. :smile: Szkoda tylko, że to najmniej prawdopodobna opcja o szansie na spełnienie rzędu 1 %. Ale Śmierci Wolverine od Egmontu nie będzie.

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3058 dnia: Kwiecień 07, 2017, 07:16:49 pm »
Ja tam wolę wydania DC Deluxe. Mam co prawda tylko 2 komiksy z niej ale porównując do WWKKDC to niebo a ziemia. A co do Marvela lepiej miec wszytko w jednej linii wydqwniczej dlatego Hachette może postarać się o zmianę listy. Dla ogólu będzie to lepsze rozwiązanie.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3059 dnia: Kwiecień 07, 2017, 07:18:59 pm »
Dopiero teraz zabieram się za "Nieskończoność" i znów mam problem z ustaleniem kolejności czytania :( Ok, jest grafika, która ładnie to obrazuje, ale skąd mam wiedzieć gdzie się kończy 1 a zaczyna 2 część serii "Nieskończoność" w polskim wydaniu? Ten tom jest podzielony na jakieś rozdziały, ale ich jest więcej, niż 6 - jak wynika z grafiki dot. kolejności czytania...

 

anything