trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085305 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3345 dnia: Lipiec 14, 2017, 08:59:30 am »
Jak patrzyłem na popularne i potrzebne serie to myślę że Egmont będzie musiał zwiększyć częstotliwość (jak z Rebirth) po Secret Wars  :smile:

Offline marian381

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3346 dnia: Lipiec 18, 2017, 12:42:18 pm »
Avengers tom 6: Wieczni Avengers - prezentacja komiksu

W tomie mamy standardową galerię okładek. Na ostatniej stronie tak jak w New Avengers jest zapowiedź Czas się kończy tom 1, ale dalej nie znamy daty premiery.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3347 dnia: Lipiec 18, 2017, 04:01:07 pm »
W dalszym ciągu we W przygotowaniu brakuje 1. tomu Avengers: Czas ucieka. Egmontowi się zapomniało o tym?

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3348 dnia: Lipiec 18, 2017, 04:22:04 pm »
Jeszcze mają czas więc nie jest w przygotowaniu  :smile: Dodatkowo to jest tak jakby nowa seria.
A w ogóle to mało ważne  :biggrin:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3349 dnia: Lipiec 18, 2017, 04:35:14 pm »
Na okładce jest Superior Iron Man więc wydadzą, gdzieś koło AXIS. Stawiam na maj-czerwiec 2018 ?

edit: A i jakby ktoś pytał w ostatnim tomie Thunderboltsów jest zapowiedź Grzechu Pierworodnego a nie np. Wolverine'a jak ktoś tutaj myślał, że może być ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2017, 04:38:24 pm wysłana przez bogi1 »

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3350 dnia: Lipiec 18, 2017, 07:51:46 pm »
Jeszcze mają czas więc nie jest w przygotowaniu  :smile: Dodatkowo to jest tak jakby nowa seria.
A w ogóle to mało ważne  :biggrin:
Rozbawiłeś mnie, więc masz plusa, ale pamiętaj, że Czas się kończy!
A i jakby ktoś pytał w ostatnim tomie Thunderboltów jest zapowiedź Grzechu Pierworodnego a nie np. Wolverine'a jak ktoś tutaj myślał, że może być :wink:
Ja myślałem, ale brak tej zapowiedzi na skrzydełku w Szczęściu Parkera już jasno dał do zrozumienia, jak będzie.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3351 dnia: Lipiec 19, 2017, 07:46:54 am »
Jak patrzyłem na popularne i potrzebne serie to myślę że Egmont będzie musiał zwiększyć częstotliwość (jak z Rebirth) po Secret Wars  :smile:

Wystarczyłoby, żeby Egmont nie dublował pierwszych tomów Hachette, a zaraz miałby więcej miejsca na gonienie. Albo zeby chociaż 1 i 3 tomik wydawał w jednym podwójnym wydaniu (jak Hachette Kapitana Amerykę w Wymiarze Z) Przez ich duble będziemy tracić czas.

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3352 dnia: Lipiec 19, 2017, 08:05:05 am »
Wystarczyłoby, żeby Egmont nie dublował pierwszych tomów Hachette
CO TY PI...SZ???? Od kiedy to Egmont dubluje cokolwiek z Hachette w ramach Marvel NOW?
8azyliszku, są momenty kiedy Cię lubię, a co więcej, nawet takie, kiedy się z Tobą zgadzam. Ale teraz po prostu odpłynąłeś!!

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3353 dnia: Lipiec 19, 2017, 08:11:20 am »
Trzymajcie mnie. Dopiero co wrócił a już sieje ferment

Egmont założył sobie wydanie wszystkiego co potrzebne do Secret Wars i leci. Jakby to wyglądało jakby były dziury specjalnie zrobione pod Bazyliszka i jego chorą obsesje WKKM. Tylko tam ma być np. New Avengers tom 1 bo tak i już :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nasz kolega ma poważny problem. Nie można się z tego śmiać. Ja od tej pory unikam jego postów. Nie mam zamiaru się męczyć
 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2017, 08:22:42 am wysłana przez bogi1 »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3354 dnia: Lipiec 19, 2017, 08:12:36 am »
laf - np.Śmierć Wolverine. Po zakończeniu Wolverine and the X-Men, zamiast przejść do vol.2 albo dać solowego Wolverine vol.5 i 6, Egmont przeskakuje do Trzy miesiace i smierć. A zobaczyłbym tą scenę jak Superior Spider Man daje mu tą zbroję.

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3355 dnia: Lipiec 19, 2017, 08:20:33 am »
laf - np.Śmierć Wolverine.
Egmontowa śmierć Wolverine'a będzie miała premierę w grudniu. Rozumiem, że znasz już premierę tego tomu od H. Proszę podziel się tą informacją, bo ja niestety jestem na tyle ograniczony, że znam tylko premiery do 127 tomu WKKM.
A i jeszcze jedno - Egmont wydaje prolog do Śmierci Wolverine'a (2 tomy) i ma nie wydawać głównego eventu? Genialne!!!!

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3356 dnia: Lipiec 19, 2017, 08:24:23 am »
Mimo wszystko coś jest na rzeczy, że Egmont jest mocno w plecy z ofertą aktualnego Marvela. Też zastanawiałem się nad tym ostatnio. W DC Rebirth szybko dojdziemy do sytuacji, że będziemy mieli w kraju prawie aktualnie wydawane komiksy z DC. Podczas gdy Marvel jest tak mocno zacofany, że wydanie tego wszystkiego zajmie lata. Do Secret Wars jeszcze długa droga, a co dopiero do All-New All-Different i Legacy. Może dobrym ruchem byłoby pominięcie niektórych mniej znaczących eventów i serii oraz przejście od razu do Legacy? Tak jak zrobili z N52, a nie trzymać się kurczowo wszystkich serii do końca , bo to naprawdę zajmie wieki :sad:

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3357 dnia: Lipiec 19, 2017, 08:27:06 am »
A podobno TK poważnie myśli o zwiększeniu oferty Marvel NOW i opóźnieniu Secret Wars  :smile:

Po Secret Wars będzie lepiej (i pewnie 4 tytuły na miesiąc jak w Rebirth  :smile: )

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3358 dnia: Lipiec 19, 2017, 08:31:48 am »
To opóźnienie wynika z tego, że E zaczął wydawać Marvela na serio dopiero w połowie 2015 i to 1-2 tomy na miesiąc. Z kopyta ruszyli dopiero w połowie 2016 i trzema tomikami. Marvel NOW wystartowało pod koniec 2012? Dużo do nadrobienia. A DC ? Wychodziło z powodzeniem na długo wcześniej od Egmontu i udało się nadrobić do Rebirth. Chyba oprócz Convergence nic większego nie pominęli ?

Tak jak mówi Janek po Secret Wars będzie lepiej. Tylko żeby wszystko wystartowało pod koniec 2018 i 4 tomikami na miesiąc. Do tego czasu nie zwiększałbym znacząco wydawanych serii. Wystarczy tylko Thor i tie-iny do AXIS (Superior Iron Man, AXIS Carnage) i jakieś do Secret Wars (Deadpool's Secret Secret Wars, Thors etc.). A poboczny Moon Knight może nawet być wydawany po Secret Wars :wink:

Dużo tego nie zostało na 2018 rok

 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2017, 08:38:30 am wysłana przez bogi1 »

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3359 dnia: Lipiec 19, 2017, 08:37:14 am »
Doskonale rozumiem z czego wynika to opóźnienie. Ale jest sens wydawać takie szmiry jak Black Vortex? Może trzeba zrobić ostre cięcie jak w przypadku niektórych serii N52 (do końca doprowadzili raptem kilka)?