Autor Wątek: Dżihad  (Przeczytany 4646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline starcek

Dżihad
« dnia: Czerwiec 05, 2015, 06:26:38 am »
Czas na uporządkowanie gadek o tym dziele Baranko.
Trochę już się uzbierało w wątku o wydawnictwie Scream Comics, ale komiks wart osobnych rozmów. Dla wielbicieli sf to pozycja OBOWIĄZKOWA.

- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline koziorozec1979

Odp: Dżihad
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2016, 08:56:50 pm »
Czas na uporządkowanie gadek o tym dziele Baranko.
Trochę już się uzbierało w wątku o wydawnictwie Scream Comics, ale komiks wart osobnych rozmów. Dla wielbicieli sf to pozycja OBOWIĄZKOWA.


zdecydowanie masz zupelna racje. Swietny komiks political fiction ktorego fabula toczy sie tuz za nasza wschodnia granica. Prawdziwy Dziki Wschod. Smieszne jest troche to ze komiks ten ktory niby stanowi dzielo fantastyki bliskiego zasiegu, kiedy sie nad tym zastanowic nie zawiera zbyt wielu elementow fantastycznych. Cala fabula wydaje sie taka prawdziwa... Sa co prawda watki metafizyczne ale to dodaje tylko interesujacego, specyficznego takiego wschodniego smaczku.
Moim zdaniem rowniez zatem to jazda obowiazkowa, szkoda tylko ze tak malo sie o tym komiksie pisalo bo powinien byl dotrzec do szerokiego grona czytelnikow, ktorych interesuje cos wiecej niz prosty eskapizm. Swoich czytelnikow i aplauz znalazly Kroniki dyplomatyczne dotykajace rowniez min. tematow politycznych, znalazly poklask i inne powazne prace traktujace o sytuacji na qschodzie jak chociazby dyptyk dziennikow Igorta. Szkoda by bylo gdyby taki Dzihad sie zmarnowal. Kupujcie go ludzie i czytajcie nawet jezeli wydawca nie zadbal specjalnie o jakas promocje. Warto.

Offline starcek

Odp: Dżihad
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2016, 08:41:20 am »
Teraz można go kupić raptem za 50 zł - wciąż trwa promo w Klubie Scream'u.

- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline muaddib85

Odp: Dżihad
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 18, 2016, 08:54:21 am »
Teraz można go kupić raptem za 50 zł - wciąż trwa promo w Klubie Scream'u.
U mnie kilka dni temu cena w koszyku skoczyła do 66,75zł.

Offline Ty_draniu

Odp: Dżihad
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 18, 2016, 12:15:04 pm »
U mnie to samo, miałem 50 jest 66,75. Ta promocja była ograniczona czasowo?
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

fragsel

  • Gość
Odp: Dżihad
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 18, 2016, 12:25:42 pm »
nie. miała być dla 100 pierwszych członków klubu. nie było mowy, że jest jakieś ograniczenie czasowe na zakup...

Offline starcek

Odp: Dżihad
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 18, 2016, 01:15:02 pm »
A to może już wyszło dla tych 100 osób. Fakt byłem tam chyba zalogowany w weekend.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

fragsel

  • Gość
Odp: Dżihad
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 18, 2016, 01:19:35 pm »
a nie, no to jeśli ktoś nigdy nie miał Dżihadu po 50 w koszyku, to znaczy, że za późno się zapisał może...

ale wynika z wpisów wcześniejszcyh, że chłopaki mieli w koszyku wcześniej po 50 a teraz nagle się zrobiło drożej. Jakby tak było, to nie rozumiem czemu...

Offline szuwarek

Odp: Dżihad
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 21, 2016, 03:40:36 pm »
Czy ktoś może pisał w tej sprawie do Screama? Jestem w tej samej sytuacji - zarejestrowałem się chyba jako jeden z pierwszych 100 klubowiczów, miałem Dżihada po 50 zł, ale zamówienie zamierzałem zrobić później. Po przeczytaniu tego wątku zalogowałem się i rzeczywiście - też mam już dużo drożej. Nie podoba mi się to, bo z informacji od wydawnictwa wynikało, że pierwszych 100 zarejestrowanych klubowiczów będzie mieć Dżihad po 50 zł, a nie np, że pierwszych 100 osób, które Dżihad zamówią. Czuję się wprowadzony w błąd...  :???:

Offline koziorozec1979

Odp: Dżihad
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 21, 2016, 04:12:37 pm »
Ta  z cala pewnoscia pierwsze 100 osob zarejestrowanych. Jasne. I moze jeszcze nabyli to prawo na wieki wiekow. I jak sie juz naklad Dzihadu wyczerpie to wtedy napisza ze oni oczekuja. Za 50 zeta. I to juz. Skoro osoby ktore sie zalogowaly jako pierwsze, nie wykazaly chocby krzyyny zainteresowania tym swietnym tytulem to oczywista oczywistoscia jest ze kto inny wykupil te 100 egzemplarzy. Wszak to swietny komiks a i oferta byla zacna

Offline szuwarek

Odp: Dżihad
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 22, 2016, 12:38:59 pm »
Nie wiem po co ta szydera... Skoro nie odpowiadasz na moje pytanie to możesz sobie darować takie teksty. Ja Dżihada i tak kupię, niemniej jednak informacja wydawnicza nie była moim zdaniem wystarczająco doprecyzowana.

Offline Itachi

Odp: Dżihad
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 22, 2016, 05:31:00 pm »
niemniej jednak informacja wydawnicza nie była moim zdaniem wystarczająco doprecyzowana.

Co racja to racja.

Offline koziorozec1979

Odp: Dżihad
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 22, 2016, 09:04:46 pm »
Nie wiem po co ta szydera... Skoro nie odpowiadasz na moje pytanie to możesz sobie darować takie teksty. Ja Dżihada i tak kupię, niemniej jednak informacja wydawnicza nie była moim zdaniem wystarczająco doprecyzowana.
Aj aj! Spokojnie! Szydera nie bylem moim zamierzeniem! Wkradla sie tam jakos przypadkiem chyba. Ja chcialem Ci tylko na takim przykladzie pokazac jak absurdalne sa Twoje oczekiwania.
Co racja to racja.
Racja. Widac ze byla niewystarczajaco doprecyzowana.
Takie kontrowersje wokol Wydawcy to raczej nie jest oczekiwany efekt promocji. Mogli sie bardziej precyzyjnie wypowiadac w komunikatach do klientow.
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2016, 10:03:12 pm wysłana przez koziorozec1979 »

Offline [robak]

Odp: Dżihad
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 27, 2016, 12:26:20 pm »
Bardzo przypadł mi do gustu Dżihad. Rysunki mnie urzekły, w tym formacie podziwia się je kapitalnie. Opowiedziana historia też mnie ujęła. Przebrnąłem przez nią migiem, aż się zdziwiłem, że już koniec. Żałowałem, że ta historia była taka krótka - z zaciekawieniem przyjąłbym drugie tyle. Podobnie jak przedmówca, doceniłem wątki wschodnich wierzeń i mistycyzmu. Miła odmiana.


Po przeczytaniu od razu sprawdziłem jakie inne komiksy Baranko były u nas wydane. Egipskie księżniczki - warto po nie sięgnąć?

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Dżihad
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 27, 2016, 01:06:05 pm »

Po przeczytaniu od razu sprawdziłem jakie inne komiksy Baranko były u nas wydane. Egipskie księżniczki - warto po nie sięgnąć?





warto  :cool:  jet jeszcze "Maksym Osa"
The darkness will swallow everything