Autor Wątek: Stare gierki na PC  (Przeczytany 2123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Stare gierki na PC
« dnia: Czerwiec 19, 2015, 05:39:09 pm »
Są tu jacyś kolekcjonerzy starszych gierek na PC? Jest może jakieś forum, miejsce, gdzie takowych można spotkać? Sam skupuję starsze wydania gier na PC, więc jakby ktoś chciał sprzedać swoje zbiory to proszę o kontakt na priva, chętnie kupię starsze tytuły na pieca. Jak ktoś ma jakieś zbiory starszych tytułów, to bardzo chętnie obejrzę zdjęcia itp. ;)

Deg

  • Gość
Odp: Stare gierki na PC
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2015, 10:11:39 pm »
A "starsze" to znaczy? Sprzed 10 lat, 20?

Offline Szekak

Odp: Stare gierki na PC
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2015, 11:40:10 pm »
Ogólnie w dużych kartonowych boxach, z przed 10, 15 czy 20. :biggrin:  Half-Life, Baldur czy Heroes M&M, te sprawy. ;)

Offline Hollow

Odp: Stare gierki na PC
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2015, 09:29:14 am »
Miałem kiedyś pudełkową wersję gry Sołtys. Była to stara przygodówka o sołtysie Wąchocka, który miał znaleźć swojej brzydkiej jak noc córce faceta. Gra nawiązywała do wielu dowcipów w tym mieście. Na przykład trzeba było rozwijać asfalt, który zwinęło się na noc, albo wkręcić żarówkę stojąc na stole i obracając nim. Co ciekawe ścieżka dźwiękowa do gry była nagrana na kasetę magnetofonową.
Wciąż am Heroes of Might and Magic 3 z dodatkami. pudełko i płyty z grą były w jakiejś gazecie. Lata mijają, a ja ze znajomymi dalej siadamy przy komputerze i gramy w nią.

Deg

  • Gość
Odp: Stare gierki na PC
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 20, 2015, 12:59:47 pm »
Ogólnie w dużych kartonowych boxach, z przed 10, 15 czy 20. :biggrin:  Half-Life, Baldur czy Heroes M&M, te sprawy. :wink:
To mam chyba dwie takie, tyle że już bez pudełek: Close Combat IV i Gladiators.

Offline Szekak

Odp: Stare gierki na PC
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2015, 02:28:13 pm »
Bez pudełek się nie liczy.  :wink:

Offline mikiki425

Odp: Stare gierki na PC
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 23, 2015, 03:15:24 pm »
A pokemony gold, silver, gra z dzieciństwa, ma ktoś? albo dsj 2000? Była jeszcze gra, w której jeździło się ogromnymi ciężarówkami po Stanach, tylko nie mogę sobie przypomnieć nazwy...

Offline sonia493

Odp: Stare gierki na PC
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 03, 2015, 12:25:33 pm »
18 wheels of steel? a tak, dsj to była klasyka :)