Autor Wątek: Valerian  (Przeczytany 114374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Valerian
« Odpowiedź #210 dnia: Listopad 04, 2016, 08:34:25 pm »
Dobrze pamiętam, że miało być 6 tomów serii zasadniczej plus zbiór mniejszych form jeśli te pierwsze dobrze się sprzedadzą?


Ma być 7 tomów serii zasadniczej (tyle istnieje). Plus ewentualny z dodatkami.
Taurus opiera się na tym wydaniu:
http://www.bedetheque.com/BD-Valerian-et-Laureline-L-integrale-Tome-1-L-integrale-volume-1-66748.html
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Inuki

Odp: Valerian
« Odpowiedź #211 dnia: Listopad 10, 2016, 04:03:30 pm »

Offline Koalar

Odp: Valerian
« Odpowiedź #212 dnia: Listopad 10, 2016, 04:39:26 pm »
Wygląda fajnie.
Oby sprzedaż integrali jeszcze podskoczyła (ale nie tak, żebym nie zdążył kupić brakujących tomów i nie było dodruków).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline misiokles

Odp: Valerian
« Odpowiedź #213 dnia: Listopad 10, 2016, 04:54:26 pm »
Wygląda fajnie.
Oby sprzedaż integrali jeszcze podskoczyła (ale nie tak, żebym nie zdążył kupić brakujących tomów i nie było dodruków).

Święte słowa. Choć od jakiegoś czasu zmieniłem taktykę kupowania i Egmonty i Muchy są odstawione w zakupach na później , a na pierwszy rzut idą komiksy, które intuicyjnie uważam, że szybko zejdą i może być wielki płacz :) Valerian może się do tej kategorii przesunąć!

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Valerian
« Odpowiedź #214 dnia: Listopad 10, 2016, 06:21:02 pm »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline gobender

Odp: Valerian
« Odpowiedź #215 dnia: Listopad 10, 2016, 06:21:17 pm »
Wygląda znacznie lepiej niż myślałem, że bedzie wyglądał. Wybaczę im nawet tę małą muzyczna remikso-profanację na The Beatles :D

Offline skil

Odp: Valerian
« Odpowiedź #216 dnia: Listopad 10, 2016, 07:28:29 pm »
Zwiastun może być, ale ciągle nie mogę przeboleć głównej pary aktorów wyglądającej jak dzieci-narkomani.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline bluebeery

Odp: Valerian
« Odpowiedź #217 dnia: Listopad 10, 2016, 08:06:30 pm »
Dam to tutaj :-)

Wizualnie super, oby scenariusz też nie zawiódł. Czekam z niecierpliwością.

Offline absolutnie

Odp: Valerian
« Odpowiedź #218 dnia: Listopad 10, 2016, 08:56:08 pm »
Zwiastun może być, ale ciągle nie mogę przeboleć głównej pary aktorów wyglądającej jak dzieci-narkomani.


W ramach duchowego przygotowywania się na premierę "Valeriana" obejrzałem film "Life", w którym  Dane DeHaan zagrał rolę Jamesa Deana i muszę powiedzieć, że to znakomity akor jest. Tam też wydawało się, że człowiek z okrągłą, dziecięcą buzią nie może grać Deana, ale tylko na początku, bo po kwadransie było jasne, że on jest Deanem. A nawet lepszą wersją Deana.
Jeśli scenariusz da mu szansę na pokazanie, co potrafi, to będzie wielkim Valerianem.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline skil

Odp: Valerian
« Odpowiedź #219 dnia: Listopad 10, 2016, 09:09:12 pm »

W ramach duchowego przygotowywania się na premierę "Valeriana" obejrzałem film "Life", w którym  Dane DeHaan zagrał rolę Jamesa Deana i muszę powiedzieć, że to znakomity akor jest.

Nie widziałem tego aktora w akcji, chodziło mi o dobór tylko pod względem wyglądu. Widziałem za to Delevingne i to niestety nie jest aktorka, tylko modelka, która zamarzyla sobie być aktorka.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline gobender

Odp: Valerian
« Odpowiedź #220 dnia: Listopad 10, 2016, 09:22:31 pm »
Mogliśmy go także oglądać w filmie superhero (no może bardziej bardzo luźnej interpretacji tematyki superhero ;) ale zawsze) czyli w Chronicle. Moim zdaniem bardzo niedoceniona i fajna niskobudżetowa produkcja, a on spisał się tam doskonale. Bardzo go lubie i też uwazam, że jest świetnym aktorem o którym jeszcze sporo usłyszymy. Choć przyznaję, że wizualnie może to nie Valerian, ale co tam. Gdyby było wszystko kropka w kropkę to pewnie byłoby nudno.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Valerian
« Odpowiedź #221 dnia: Listopad 10, 2016, 09:58:09 pm »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline bosssu

Odp: Valerian
« Odpowiedź #222 dnia: Listopad 10, 2016, 10:27:57 pm »
Główni bohaterowie :sad:  reszta zapowiada się ok...chociaż trochę za bardzo mroczna, spodziewałem się czegoś bardziej "na lajcie" w stylu Piątego Elementu

Offline Death

Odp: Valerian
« Odpowiedź #223 dnia: Listopad 10, 2016, 10:39:56 pm »
Nie widziałem tego aktora w akcji, chodziło mi o dobór tylko pod względem wyglądu. Widziałem za to Delevingne i to niestety nie jest aktorka, tylko modelka, która zamarzyla sobie być aktorka.
Jakby nie patrzeć w 5 elemencie, o którego poziomie marzymy w tym nowym filmie też grała modelka. :) A Valerian wygląda fatalnie. Może za to będzie dobrze zagrany.

Offline misiokles

Odp: Valerian
« Odpowiedź #224 dnia: Listopad 10, 2016, 11:33:07 pm »
A na innych portalach, nie związanych z komiksami, ludzie po obejrzeniu zwiastuna wyrażają swoje niezadowolenie, że film nie będzie miał kategorii R, tylko PG13.

 

anything