trawa

Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 522932 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raf82

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1320 dnia: Sierpień 28, 2017, 04:35:12 pm »
Ja przeszedłem dzień po wydaniu komiksu dwa empiki i 8 kiosków i nic i następnego dnia mijam kiosk w innym miejscu już myśląc że nie ma a tu Conan. Dlatego jak bazyl sprzedawał z przebitką to się nie dziwię ja straciłem z 5 godz. na szukaniu i nic dopiero przypadkiem znalazłem. Wydanie ok zwiększony format na szczęście ale 40 zł za czarno-białe wydanie nie wiem czy będzie dużo amatorów. Jak nie wydadzą w grudniu to pewnie będą po 100 zł za 1 tom....

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1321 dnia: Sierpień 28, 2017, 04:40:31 pm »
No w sumie, jak pierwszego nikt nie kupił, to potem mniej na drugi się połasi... Dlatego to ważne by zamawiać prenumeraty i dać jasny sygnał Hachette, że jest popyt. No i ankiety można wysyłać, by ceny zmniejszyli, to też zapewni większą sprzedaż na przyszłość.

mkolek81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1322 dnia: Sierpień 28, 2017, 04:58:09 pm »
No i ankiety można wysyłać, by ceny zmniejszyli, to też zapewni większą sprzedaż na przyszłość.
Podziwiam twój entuzjazm związany z ankietą i to, że Hachette będzie w ogóle brała ją pod uwagę. Tyle razy pokazali, że mają gdzieś takie rzeczy. Ale za kolekcje trzymam kciuki, aby ruszyła.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2017, 05:04:03 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline Cringer

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1323 dnia: Sierpień 28, 2017, 05:06:20 pm »
Z chęcią bym już zamówił prenumeratę, gdyby można zacząć od numeru 1. Niestety nie można, a allegrowym konikom z numerem 1, nie dam na sobie zarobić.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1324 dnia: Sierpień 28, 2017, 05:30:58 pm »
Można zamówić od pierwszego numeru, zadzwoń i zamów. ;)

Offline raf82

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1325 dnia: Sierpień 28, 2017, 07:40:40 pm »
Co z tego że się zamówi jak i tak na razie nie wysyłają a jak stwierdzą że nie robią wcale to nie będzie tomu 1 i wtedy ceny dopiero podskoczą.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1326 dnia: Sierpień 28, 2017, 07:57:33 pm »
No to z tego, że pokazując, że chce się zamawiać prenumeratę wydawnictwo widzi, że jest popyt na serię i prawdopodobieństwo tego, że ruszy już oficjalnie się zwiększa z każdym zamówieniem. Dlatego powtarzam, jak ktoś myśli o kupowaniu, to niech zamawia prenumeratę już teraz bo dzięki temu szanse na pełną kolekcję rosną.

Offline celtic

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1327 dnia: Sierpień 28, 2017, 08:15:19 pm »
Zrozumcie że to jest test, zamawianie prenumeraty miało by sens, gdybyście zamieszkiwali miejscowości na których przeprowadzana jest ta testowa sprzedaż.

Offline raf82

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1328 dnia: Sierpień 28, 2017, 08:24:25 pm »
Też tak sądzę bo lucky lucka zamawiałem i nic nie dostałem nawet 1 części.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1329 dnia: Sierpień 28, 2017, 08:27:34 pm »
Zrozumcie że to jest test, zamawianie prenumeraty miało by sens, gdybyście zamieszkiwali miejscowości na których przeprowadzana jest ta testowa sprzedaż.
Skąd takie wnioski? Pracujesz w Hachette i wiesz jak kto rozpatruję daną sprawę? Czy zamówienie prenumeraty może zaszkodzić? Nie. Może pomóc? Tak, bo jak dowiedzą się, że jest dużo, to jest to dodatkowe "za" by ruszyć z całą kolekcją.


raf82 - lucky lucka nie dostałeś, bo kolekcja nie ruszyła oficjalnie. Może jakby więcej osób złożyło prenumeraty to by ruszyła, ale raczej nie cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Offline Holsten

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1330 dnia: Sierpień 28, 2017, 09:08:47 pm »
Świetna informacja. Oby kolekcja się przyjęła.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1331 dnia: Sierpień 29, 2017, 08:28:53 am »
Uch, jak ciężko się czyta to forum... Tyle postów każdego dnia, a treści niewiele. Czyli podsumowując - na jakim etapie jest kolekcja? Dobrze rozumiem, że uruchomili dopiero rzut testowy w nielicznych miejscach? Kilka osób jednak zachęca tutaj do zamawiania prenumeraty, w tym elektronicznie. Jak mogę to zrobić? Czy jest już dostępny jakiś formularz, czy trzeba pisać do Hachette?

Offline pokia

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1332 dnia: Sierpień 29, 2017, 08:37:29 am »
Do powyższego pytania dołączam moje: Czy prenumerata obejmuje już wydany numer i dotyczy tego rzutu testowego czy prenumerata dotyczy właściwego startu kolekcji, który przez forumowiczów jest przewidywany na grudzień?


Dodam, że te 40 zł, to dla mnie za dużo. Psychologiczną bariera jest u mnie 30 zł. Za 40 zł kupię wszystko BWS i kilka pierwszych tomów.

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1333 dnia: Sierpień 29, 2017, 08:37:58 am »
Uch, jak ciężko się czyta to forum... Tyle postów każdego dnia, a treści niewiele. (...)


Bo trzeba czytać między postami...
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

Offline xanar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1334 dnia: Sierpień 29, 2017, 09:53:38 am »
Uch, jak ciężko się czyta to forum... Tyle postów każdego dnia, a treści niewiele.


Musisz się zgłosić do promotora kolekcji  :cool:  Tylko musisz poszukać go gdzieś w intencjach, gdyż chyba chwilowo tu go nie uświadczysz.