trawa

Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 522452 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1335 dnia: Sierpień 29, 2017, 09:57:31 am »
To teraz będzie 3-stronnicowa dyskusja o tym, że trzeba czytać uważnie, między postami i korzystać z wyszukiwarki? To forum jest chyba stereotypowym wręcz wzorem dla słynnego dowcipu "ilu forumowiczów potrzeba..." (jak ktoś nie zna, polecam sobie wygooglać, bardzo zabawne, a jednocześnie bardzo prawdziwe)

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1336 dnia: Sierpień 29, 2017, 10:04:04 am »
Uch, jak ciężko się czyta to forum... Tyle postów każdego dnia, a treści niewiele. Czyli podsumowując - na jakim etapie jest kolekcja? Dobrze rozumiem, że uruchomili dopiero rzut testowy w nielicznych miejscach? Kilka osób jednak zachęca tutaj do zamawiania prenumeraty, w tym elektronicznie. Jak mogę to zrobić? Czy jest już dostępny jakiś formularz, czy trzeba pisać do Hachette?
Kolekcja jest na etapie testów w bardzo ograniczonym rejonie, tylko w kioskach ruchu. Rzut testowy. Zachęcam do zamawiania prenumeraty by wydawnictwo dostało jasny sygnał, że jest zainteresowanie i że warto ruszyć z kolekcją już oficjalnie. Elektronicznie można to zrobić tylko meilowo, bo strona nie ruszyła, ja proponuję zadzwonić, bo jest to 2 minuty roboty i sprawa załatwiona.


Do powyższego pytania dołączam moje: Czy prenumerata obejmuje już wydany numer i dotyczy tego rzutu testowego czy prenumerata dotyczy właściwego startu kolekcji, który przez forumowiczów jest przewidywany na grudzień?

Samemu się wybiera od którego numeru ma obowiązywać prenumerata. Prawpdopodobnie paczki do prenumeratorów zaczną dochodzić dopiero po oficjalnym starcie kolekcji.

Offline misiokles

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1337 dnia: Sierpień 29, 2017, 10:08:00 am »
A najlepiej zadzwonić do BOKu i wypytać o wszystkie szczegóły z pierwszej ręki. Owszem, BOK bywa czasami niedoinformowany, ale im więcej osób dzwoni na infolinię i podaje szczegóły tu na forum, tym więcej treści w postach.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1338 dnia: Sierpień 29, 2017, 10:13:49 am »
Akurat BOK przy rzutach testowych oszukuje i zapewnia, że w ciągu miesiąca paczka do prenumeratorów dojdzie, ale doświadczenie mój, że nie dojdzie. Przy poprzednich kolekcjach też zapewniali i nie przychodziło. ;)

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1339 dnia: Sierpień 29, 2017, 10:16:04 am »
Przy teście w BOKu ściemniają że to oficjalny start itp więc lepiej nie brać stamtąd informacji.

edit: Szekak uprzedził  :smile:

Offline xanar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1340 dnia: Sierpień 29, 2017, 10:30:29 am »
"Uch, jak ciężko się czyta to forum..." :cool:

Feldkurat

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1341 dnia: Sierpień 29, 2017, 10:45:28 am »
Mnie zawsze jak dzwoniłem do BOK w takich sprawach spuszczano na bambus, że nic nie wiadomo, nie ma takiej informacji, itp. Ale w sumie spróbuję jeszcze raz, może po rzucie testowym już mają info  :lol:

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1342 dnia: Sierpień 29, 2017, 11:45:52 am »
Rzut testowy to cztery numer  :smile:

Offline misiokles

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1343 dnia: Sierpień 29, 2017, 12:33:54 pm »
Akurat BOK przy rzutach testowych oszukuje i zapewnia, że w ciągu miesiąca paczka do prenumeratorów dojdzie, ale doświadczenie mój, że nie dojdzie. Przy poprzednich kolekcjach też zapewniali i nie przychodziło. :wink:

No właśnie, skoro BOK przy rzutach testowych oszukuje, więc każde info tu jest też w pewnym sensie oszustwem ;] Więc można i zamawiać prenumeratę czy pytać na jakim etapie jest kolekcja, ale tak naprawdę to... nic nie znaczy.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1344 dnia: Sierpień 29, 2017, 12:34:54 pm »
Co z tego co napisałem, nie jest prawdą? Nie rozumiem co podważasz, ale widzę, że podważasz, dlatego pytam. :wink:


Udzieliłem pytającym wyczerpujące informacji by wiedzieli jak sprawy wyglądają, tyle.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2017, 12:38:07 pm wysłana przez Szekak »

Offline wilk

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1345 dnia: Sierpień 29, 2017, 12:39:56 pm »
Za 40 zł kupię wszystko BWS i kilka pierwszych tomów.
Mi wyszło, że w czterech pierwszych tomach BWS będzie tylko w tomie pierwszym, chyba że w tomie trzecim znajdzie się Lines Written in the Realization that I Must Die czyli to co znalazło się w oryginale w The Savage Sword of Conan #7. Nawet jeśli tak będzie, to podejrzewam, że jest to tylko jakaś krótka nowelka i raczej dla niej jednej nie będę kupował całego tomu trzeciego.

Offline pokia

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1346 dnia: Sierpień 29, 2017, 01:30:31 pm »
Ta krótka nowela z późniejszych tomów jest zupełnie inaczej rysowana niż te regularne historie.


Powtórzę się, ale z podniesieniem ceny, mój zapał opadł. 23-25, to cena rewelacyjna. 40 zł już nie jest fajne.

Offline Kokosz

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1347 dnia: Sierpień 29, 2017, 01:53:36 pm »
Przejrzałem ostatnie 10 stron wątku, zajrzałem na blog 8azyliszka, gdzie jest sporo zdjęć albumu, ale nie ma zdjęć opisu prenumeraty. Czy ktoś mógłby sfotografować i wrzucić?

Chodzi mi przede wszystkim o to jakie dodatki oferują (z pierwszą paczką otrzymasz... z trzecią paczką...) oraz jaki podają sposób zamawiania (e-mail, telefon itp).

Offline Cringer

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1348 dnia: Sierpień 29, 2017, 02:27:07 pm »
Przejrzałem ostatnie 10 stron wątku, zajrzałem na blog 8azyliszka, gdzie jest sporo zdjęć albumu, ale nie ma zdjęć opisu prenumeraty. Czy ktoś mógłby sfotografować i wrzucić?

Chodzi mi przede wszystkim o to jakie dodatki oferują (z pierwszą paczką otrzymasz... z trzecią paczką...) oraz jaki podają sposób zamawiania (e-mail, telefon itp).
jest zdjęcie prenumeraty:

Offline Kokosz

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1349 dnia: Sierpień 29, 2017, 03:04:43 pm »
jest zdjęcie prenumeraty:

Dzięki.

Prenumerata zamówiona.