Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 521978 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1365 dnia: Sierpień 30, 2017, 07:24:16 pm »
Dlatego nigdzie nie można tego znaleźć.

No w Zamościu i okolicach nie ma ani jednego egzemplarza. Nasz kochany Januszek niestety nie przemyślał, że w ten sposób szkodzi kolekcji. Kto kupi tomy 2 i 3? Januszek już nie wykupi wszystkich, bo nie uzyska takiej przebitki jak na pierwszym. Inni nie kupią, bo nie mają tomu 1. Jeżeli w ten magiczny sposób (znaczny spadek sprzedaży po pierwszym tomie) Hachette uzna, że nie warto wchodzić w kolekcję, to będę pękał ze śmiechu (śmiechu przez łzy oczywiście).

Offline mappy

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1366 dnia: Sierpień 30, 2017, 08:21:51 pm »
Czy zawsze rzuty testowe były w takich miejscach? Wychodzą z założenia, że jak się sprzeda w małym mieście to w dużym na pewno?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1367 dnia: Sierpień 30, 2017, 08:25:03 pm »
Szczerze, to nie śledzę co tam gdzie tam, ale chyba zawsze są w tych samych miejscach. Każdy test który mnie interesował był w Zamościu/Lublinie. Przy czym Lublin nie jest taki mały.

Offline keram

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1368 dnia: Sierpień 30, 2017, 08:31:31 pm »
Ktoś pisał, że kolekcja z Conanem ma szanse powodzenia ponieważ zainteresowani będą nie tylko fani komiksu, ale także fantasy. Jak to wygląda? Orientuje się ktoś, czy wśród niekomiksowych fanów fantasy widać jakieś zainteresowanie kolekcją?

Offline kas1

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1369 dnia: Sierpień 30, 2017, 10:59:18 pm »
Szczerze, to nie śledzę co tam gdzie tam, ale chyba zawsze są w tych samych miejscach. Każdy test który mnie interesował był w Zamościu/Lublinie. Przy czym Lublin nie jest taki mały.

Lucky Lucka nie było.

Offline SawiK

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1370 dnia: Sierpień 31, 2017, 06:15:16 am »
Conan dostepny w Toruniu?

Offline celtic

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1371 dnia: Sierpień 31, 2017, 06:39:34 am »
Kupowałem testowe rzuty kolekcji WKKM i Kolekcję Thorgala za pośrednictwem allegro, kolekcja LUCKY LUKE'A pojawiła się w kioskach w mojej okolicy, więc kupować jej na allegro nie musiałem. Za każdym razem dzwoniłem do wydawnictwa z prośbą prenumeraty, za każdym razem żadnych komiksów od Hatchette nie dostałem, choć przyjęli moją prenumeratę i zapewniali że komiksy zostaną wysłane.

Kolekcję LUCKY LUKE'A sprzedawałem na allegro, do pierwszego doliczałem sobie małą marże na piwo, osobom które zakupiły numer #1, dalsze numery załatwiałem po okładkowej. Część osób po kupnie #1 rezygnowała z zakupu u mnie, ponieważ po zakupie #1 zamawiała prenumeratę i czekała na dalsze części w prenumeracie, według mnie żadnych komiksów nie dostali.

Zależy mi aby kolekcja Conana u Nas ruszyła, zakupiłem więc #1 na allegro i dalsze numery też będę tam kupował. Po moim doświadczeniu z poprzednimi kolekcjami, byłbym naiwny myśląc że zamawiając prenumeratę dostanę pozostałe części drogą pocztową.
Jeśli zależy Wam na ruszeniu kolekcji, kupujcie dalsze numery nawet z marżą na piwko dla sprzedającego.

mkolek81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1372 dnia: Sierpień 31, 2017, 06:47:19 am »
Ktoś pisał, że kolekcja z Conanem ma szanse powodzenia ponieważ zainteresowani będą nie tylko fani komiksu, ale także fantasy. Jak to wygląda? Orientuje się ktoś, czy wśród niekomiksowych fanów fantasy widać jakieś zainteresowanie kolekcją?
Specjalnie spojrzałem w kwestii Conana na forum/portalu fantasy, na które zaglądam dość często. Nikt się tematem nie interesuje, być może nikt nawet nie słyszał o tej  kolekcji, a zaznaczam, że jest to portal na którym można znaleźć recenzje komiksów czy też ich zapowiedzi.

Na szybko też wrzuciłem w google, aby mi wyszukało inne fora z fantasy. Na te kilka co mi wyświetliło nic nie ma w kwestii kolekcji Conana.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1373 dnia: Sierpień 31, 2017, 06:52:44 am »
Specjalnie spojrzałem w kwestii Conana na forum/portalu fantasy
Jak masz tam konto to daj im znać  :smile:

Offline pokia

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1374 dnia: Sierpień 31, 2017, 09:32:30 am »
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba wszystkie kolekcje kolekcje są dostępne również w gildii?
Conan tez powinien być.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1375 dnia: Sierpień 31, 2017, 09:35:20 am »
Ale to jest rzut testowy...

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1376 dnia: Wrzesień 04, 2017, 09:22:58 pm »
Ponoć rusza kolekcja Star Wars... o fu**, ja odpadam. :roll:


Ewentualnie rzucą Star Wars i porównają z Conanem wybierając to co ma większe wzięcie.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1377 dnia: Wrzesień 04, 2017, 09:39:11 pm »
To nie Hachette (patrz temat Star Wars) więc pewnie ruszą obie  :smile:

Offline Motyl

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1378 dnia: Wrzesień 06, 2017, 09:49:58 am »
Lucky Lucka nie było.

Lucky Luke testowy był w Lublinie. Nie wiem jak w Zamościu.

Offline parsom

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1379 dnia: Wrzesień 06, 2017, 10:40:04 am »
Też mi się zdaje że widziałem LL w L.
A tymczasem nabyłem 2 tom Conana w cenie 29,99. W kiosku widziałem tylko jeden, ale może pani miała skitrane pod ladą.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk