trawa

Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 522764 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1380 dnia: Wrzesień 06, 2017, 11:25:37 am »
Bezyliszek znów wszystkie tomy wykupuje. Ponoć też się świetnie sprzedają. :biggrin:

Offline laf

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1381 dnia: Wrzesień 06, 2017, 12:52:11 pm »
Nie wiem czy gdziekolwiek o tym było, ale mamy nową kolekcję komiksową od Hachette. A dokładnie to Brytyjczycy mają, ale nigdy nie wiadomo czy wcześniej lub później nie zawita ona do nas  :biggrin: .

http://alejakomiksu.com/nowosci/24295/Kolekcja-2000-AD/

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1382 dnia: Wrzesień 06, 2017, 01:01:36 pm »

Offline raf82

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1383 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:36:25 am »
Też kupiłem 2 tom bo nie wiadomo czy kolekcja ruszy za dużo tego wychodzi teraz i nie każdy lubi czarno białe (no i w prenumeracie taniej) ale tomu 3 i 4 pewnie nie kupię bo to już za drogo niestety - cena z prenumeraty to już max. co bym dał jak mi się spodoba. Mam dwóch znajomych w kioskach spytam jak sprzedaż bo chyba od tego zależy czy kolekcja wyjdzie.

Offline rebejakub

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1384 dnia: Wrzesień 07, 2017, 09:18:25 am »
Odnośnie "Conana" - ale to nadal działa tylko w rzucie testowym, czy już można normalnie drapnąć wszędzie?
Ma ktoś może jakieś wiarygodne info?
Naganiacz, piegża, makolągwa i sum

Offline Cringer

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1385 dnia: Wrzesień 07, 2017, 09:39:04 am »
Odnośnie "Conana" - ale to nadal działa tylko w rzucie testowym, czy już można normalnie drapnąć wszędzie?
Ma ktoś może jakieś wiarygodne info?
to informacje które do tej pory były podawane są jakoś mało wiarygodne? Na razie jest rzut testowy i nic się w tej kwestii nie zmieniło.
Mam dwóch znajomych w kioskach spytam jak sprzedaż bo chyba od tego zależy czy kolekcja wyjdzie.
biorąc pod uwagę aktywność koników z allegro to wyniki sprzedaży powinny być zadowalające :smile:

Offline rebejakub

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1386 dnia: Wrzesień 07, 2017, 09:49:37 am »
to informacje które do tej pory były podawane są jakoś mało wiarygodne? Na razie jest rzut testowy i nic się w tej kwestii nie zmieniło.


Za to kocham nasze komiksowo, zamiast po ludzku odpowiedzieć tak jak w drugim zdaniu, zawsze się znajdzie jeden z drugim który nie będzie sobie potrafił odmówić, tylko koniecznie będzie musiał wrzucić jak w pierwszym. Skoro zadałem pytanie to widocznie wcześniejsza dyskusja wątpliwości nie rozwiała.
Niemniej uprzejme dzięki za ten drugi konkret  :smile:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2017, 10:04:44 am wysłana przez rebejakub »
Naganiacz, piegża, makolągwa i sum

Offline misiokles

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1387 dnia: Wrzesień 07, 2017, 10:05:43 am »
Czasami wystarczy pomyśleć i przejrzeć wcześniejsze wpisy. Kolekcja jak rusza ma kampanie promocyjną.

Offline laf

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1388 dnia: Wrzesień 07, 2017, 10:08:46 am »
Kolekcja jak rusza ma kampanie promocyjną.
i stronę internetową.

Offline Kokosz

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1389 dnia: Wrzesień 08, 2017, 10:55:50 am »

PS. Robisz niepotrzebny offtop miły kolego


Może offtop, może niepotrzebny, ale jakże miły :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1390 dnia: Wrzesień 08, 2017, 11:12:43 am »
Coś co dziś rzuciło mi się w oczy na jednej z grup FB, taka oto ankieta:


Jestem zaskoczony, że jednak tak mało osób wierzy w powodzenie tej kolekcji. To, że ja jestem sceptykiem to jedno ale coś jednak musi w tym być.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1391 dnia: Wrzesień 08, 2017, 11:32:56 am »
Gdyby nie poszła ta kolekcja, to by bylo bardzo, bardzo smutne. Byłbym bardzo, bardzo zawiedziony. Z tych wszystkich kolekcji to na te najbardziej czekam.

Offline rebejakub

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1392 dnia: Wrzesień 08, 2017, 11:50:52 am »
Gdyby nie poszła ta kolekcja, to by bylo bardzo, bardzo smutne. Byłbym bardzo, bardzo zawiedziony. Z tych wszystkich kolekcji to na te najbardziej czekam.


Się podpisuję rękami i nogami. Tak, jak z innych biorę tylko wybrane albumy to tutaj myślę, że łyknąłbym całość i to z pocałowaniem ręki. Oby jednak poszło  :smile:
Naganiacz, piegża, makolągwa i sum

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1393 dnia: Wrzesień 08, 2017, 11:58:38 am »
Jestem zaskoczony, że jednak tak mało osób wierzy w powodzenie tej kolekcji.
Na "nie" padło dużo głosów nie dlatego że Conan tylko że kolekcja. Nawet pewnie z kolekcją Batmana zagłosowaliby na "nie"  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1394 dnia: Wrzesień 08, 2017, 12:16:15 pm »
Na "nie" padło dużo głosów nie dlatego że Conan tylko że kolekcja.
Czyli twierdzisz, że jeśli to by nie była kolekcja to te osoby byłyby bardziej chętne do zakupu komiksów z Conanem? Trochę to wątpliwe, Egmont próbował wydawać z tym bohaterem komiksy i nie wypaliło, wiem było to bardzo dawno temu. Tak jak pisałem na forach fantasy też nie ma poruszenia w sprawie tej kolekcji.

Z tych komentarzy to wyczytałem raczej że wielu osobom nie odpowiada ostateczna cena kolekcji, a głównym argumentem jest to, że skoro jest czarno biała to powinna być tańsza. 

 

anything