trawa

Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 522241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1395 dnia: Wrzesień 08, 2017, 12:41:05 pm »
Wniosek prosty - jak ktoś jeszcze nie ma prenumeraty to niech zamawia i zwiększa szanse na to, że kolekcja ruszy. :)

Offline Djevel

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1396 dnia: Wrzesień 09, 2017, 11:47:10 pm »
Czy komiks był dostępny w tych samych miastach co część 1? Na allegro już parę osób ładnie poniosło:D

Offline raf82

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1397 dnia: Wrzesień 10, 2017, 08:36:20 am »
Prenumerata nie ma znaczenia chyba że zgłosi się ponad 4 tys. ludzi co jest mocno wątpliwe brak reklam ważna jest sprzedaż testowa z prenumeraty zawsze można zrezygnować już po 3 numerze i dostać te numery pierwsze za grosze i to jest podobno zawsze spora część prenumeratorów. Poza tym jak ktoś zamawia prenumeratę spoza testu to wcale nie oznacza że ktoś chce całą serie tylko po prostu chcę ją tanio zobaczyć i hache to wie. Ważne jest czy z testu zejdzie z kiosku komiks za 40 zeta jeśli tak to znaczy że jest popyt jeśli nie to sami wiecie za 10 zeta sprzedać tom 1 nie problem pytanie czy zejdzie za 40 pln tom 3 czy 4. W dodatku cena nie zachwyca wszystkich myślę że prenumeracie 34,99 byłby dobrą zachętą. Ci co tak bardzo chcą Conana niech zadadzą sobie pytanie czy wiedząc że w prenumeracie(ma być/ jest) taniej kupią tom 2,3,4 drożej w kiosku. Bo jakby wszyscy będą czekali na prenumeratę to seria raczej na pewno nie ruszy.

Offline celtic

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1398 dnia: Wrzesień 10, 2017, 08:44:21 am »
APEL DO MIŁOŚNIKÓW CONANA.

Jeśli zależy Wam na ruszeniu kolekcji kupujcie test, nawet na allegro. Gdy kolekcja ruszy będziecie mieli już 4 pierwsze tomy, więc poczekacie do tomu piątego.
A jeśli mieszkacie w obszarze testu i także zależy Wam na ruszeniu kolekcji, sprzedawajcie na allegro numery testowe, nawet jeśli nie mielibyście na tym za dużo zarobić.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1399 dnia: Wrzesień 10, 2017, 09:43:41 am »
Prenumerata nie ma znaczenia chyba że zgłosi się ponad 4 tys. ludzi

Skąd ta informacja?

szulig

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1400 dnia: Wrzesień 10, 2017, 10:05:41 am »
APEL DO MIŁOŚNIKÓW CONANA.

Jeśli zależy Wam na ruszeniu kolekcji kupujcie test, nawet na allegro.

a po co kupować na allegro? przeciez ci co sprzedaja na allegro juz kupili od wydawcy wiec nie wiedze sensu kupowania od pośredników

Offline Cringer

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1401 dnia: Wrzesień 10, 2017, 10:17:45 am »
Może to jeden z allegrowych sprzedawców tak lobbuje? :)

Offline misiokles

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1402 dnia: Wrzesień 10, 2017, 10:53:37 am »
Pozamiatałeś, szulig ;]

Offline celtic

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1403 dnia: Wrzesień 10, 2017, 11:25:03 am »
a po co kupować na allegro? przeciez ci co sprzedaja na allegro juz kupili od wydawcy wiec nie wiedze sensu kupowania od pośredników

Zrozum, że jeśli kupili #1 na sprzedaż i ten numer im nie zejdzie, następnych numerów nie kupią. A decyzja o starcie kolekcji zapadnie po przeanalizowaniu sprzedaży wszystkich czterech numerów.

Co z tego że pobierają sobie małą prowizję na piwko. Chyba powinno nam wszystkim zależeć żeby kolekcja u Nas wyszła i według mnie za taką postawę piwko im się należy.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1404 dnia: Wrzesień 10, 2017, 11:35:16 am »
Czyli wniosek prosty - wykupujemy wszystkie numery na allegro, a następnie zwlekamy z zapłatą by ostatecznie nie kupić. :badgrin:

szulig

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1405 dnia: Wrzesień 10, 2017, 12:15:16 pm »
Zrozum, że jeśli kupili #1 na sprzedaż i ten numer im nie zejdzie, następnych numerów nie kupią. A decyzja o starcie kolekcji zapadnie po przeanalizowaniu sprzedaży wszystkich czterech numerów.

Co z tego że pobierają sobie małą prowizję na piwko. Chyba powinno nam wszystkim zależeć żeby kolekcja u Nas wyszła i według mnie za taką postawę piwko im się należy.

przyznam ze jest w tym troche logiki. Natomiast uwazam ze jest to kreowanie sztucznego popytu. Zdaje sobie sprawe ze test jest przeprowadzony na malym terytorium ale wydawnictwo na pewno ma odpowiednie narzedzia i doswiadczenie w takich sprawach i nie musi zejsc caly naklad zeby test sie powiodl. Osobiscie nie zalezy mi na tym komiksie co nie oznacza ze chce zeby test sie nie udal. Jak najbardziej jest zeby sie udal. Na pewno wiele osob czeka na tą serię. Seria czy nie seria ciesze sie ze nasz rynek rośnie od strony podażowej.

Offline gascan

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1406 dnia: Wrzesień 10, 2017, 01:08:33 pm »
Wydaje mi się, że temat kolekcji Conana zamknie start kolekcji Star Wars. Bo będzie tańsza i kolorowa.

Offline mappy

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1407 dnia: Wrzesień 10, 2017, 01:12:24 pm »
Jakimś wielkim fanem SW nie jestem. Legendy od Egmontu jednak mam.
Jakbym miał wybierać pomiędzy Conanem, a SW to wybrałbym to drugie. Cena Conana jednak byłaby za duża jak na czarno-biały komiks i porównanie z innymi kolekcjami.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1408 dnia: Wrzesień 10, 2017, 01:15:16 pm »
Wydaje mi się, że temat kolekcji Conana zamknie start kolekcji Star Wars. Bo będzie tańsza i kolorowa.
Bo fani Conana kupią Star Wars bo kolorowe  :smile: Cena taka sama.

Offline celtic

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1409 dnia: Wrzesień 10, 2017, 01:19:09 pm »
Wydaje mi się, że temat kolekcji Conana zamknie start kolekcji Star Wars. Bo będzie tańsza i kolorowa.

Zobaczymy czy to będzie start kolekcji, czy tylko test w wybranych województwach. Zdaje się że EAGLEMOSS kolekcję komiksów DC rzucił bez testu, ale kilka razy sprawdzał rynek w ramach kolekcji figurek np. kolekcje figurek szachowych rzucał bodajże do dwóch województw.