Autor Wątek: Planeta Komiksów  (Przeczytany 183616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #315 dnia: Luty 12, 2017, 09:54:01 pm »
to może zadam jeszcze pytanie ktoś cztał całość ? Równie dobre jak początek?
Z tego co się orientuje jest różnie i potrafi być też bardzo obrzydliwie w stylu tego 'złego" Ennisa, tyle wiem z kilku rozmów.

Offline kas1

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #316 dnia: Luty 17, 2017, 07:47:14 pm »
Przeczytałem całość. Seria, jak w zasadzie każda, ma swoje wzloty i upadki. Jako całość na pewno się broni i nie daje o sobie zapomnieć. A w definitive edition wygląda fantastycznie  :biggrin: .

JanT

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #317 dnia: Luty 17, 2017, 09:51:59 pm »
Chodzi o Trupie Gadki?  :biggrin:

Boys 3 można zamawiać https://www.gildia.pl/komiksy/327450-chlopaki-3-balsam-dla-duszy

Offline Netzach

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #318 dnia: Marzec 17, 2017, 03:00:29 pm »
Może ktoś się orientuje, czy trzeci tom Chłopaków jest już rzeczywiście dostępny? W sklepie gildii można go już zamawiać (dostępność: 24h), ale mam wrażenie, że jakoś bez większego szumu to przeszło, stąd moje wątpliwości, czy wszystko przebiegło zgodnie z planem.

mkolek81

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #319 dnia: Marzec 17, 2017, 03:09:09 pm »
Może ktoś się orientuje, czy trzeci tom Chłopaków jest już rzeczywiście dostępny?
Już jest dostępny, paczka w której się znajduje już do mnie jedzie. Niestety będzie dopiero w poniedziałek (smuteczek  :sad: ) i tak zamówienie idzie z gildii z pakietem Marvel Now.

Offline Netzach

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #320 dnia: Marzec 17, 2017, 03:15:27 pm »
Już jest dostępny, paczka w której się znajduje już do mnie jedzie. Niestety będzie dopiero w poniedziałek (smuteczek  :sad: ) i tak zamówienie idzie z gildii z pakietem Marvel Now.

To świetnie, też już się nie mogę doczekać. Nie sądziłem, że tak wchłonie mnie ten komiks, ale aż chce się go po prostu więcej i więcej :wink:  Dziękuję za szybką odpowiedź.

mkolek81

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #321 dnia: Marzec 17, 2017, 03:34:33 pm »
na potwierdzenie że 3 tom już jest w sprzedaży Planeta wrzuciła coś takiego na FB



Trzeci tom trzyma nadal poziom, a w kilku miejscach nawet zaskakuje. W tym tomie mamy zawarte dwie historię, które rozwijają mitologię/prawa rządzące tego świata.
Pierwsza skupia się na powrocie jednego z supków z martwych, co daje Ennisowi możliwość wyśmiania trykociarzy i ich nie pozostawania długo martwym. Nie sposób tu napisać coś więcej, aby nie spoilerować, ale nie spodziewałem się upchnięcia w tym świecie jeszcze zombi ale jak pokazał Ennis da się i ma to nawet sens. Druga historia dotyczy historii świata Chłopaków, w której Ennis łączy i przerabia znane fakty historyczne dopisując do tego przerobione w swoim stylu historie superbohaterów DC i Marvel. Ennis nie ujawnia jednak wszystkiego i po mimo udzielenia kilku odpowiedzi daje, zostawia sobie kilka nie wyjaśnionych rzeczy na ciąg dalszy, pokazując tylko namiastkę czytelnikowi. Wszystko jak zwykle okraszone rubasznym humorem w czysto Ennisowym stylu. Polecam i czekam na kolejne tomy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2017, 12:35:50 pm wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #322 dnia: Kwiecień 04, 2017, 10:23:05 am »
Trzeci tom Boysów w twardszej (nie HC) oprawie  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #323 dnia: Kwiecień 04, 2017, 12:57:10 pm »
Trzeci tom Boysów w twardszej (nie HC) oprawie  :smile:
Tak okładka jest taka sama jak Shadowa, czy tytułów z Image jakie wydaje Taurus Media, czyli po prostu jest sztywniejsza.

mkolek81

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #324 dnia: Kwiecień 12, 2017, 10:27:59 am »
Planeta na swoim FB oficjalnie potwierdziła 4 tom Chłopaków na Komiksową Warszawę (18 maja) oraz to, że będzie coś jeszcze wydane.

Offline Mawer

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #325 dnia: Kwiecień 12, 2017, 10:32:16 am »
oraz to, że będzie coś jeszcze wydane.


hmm, może Conan?  :wink:

Offline mappy

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #326 dnia: Kwiecień 12, 2017, 11:43:27 am »
Fajnie, że udało im się z tym tytułem.
Z taką częstotliwością mogłyby być wydawane właśnie serie :biggrin:

Offline arczi_ancymon

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #327 dnia: Kwiecień 12, 2017, 11:45:57 am »
Dokładnie, Egmont wydający GC z ośmiomiesięcznymi odstępami, to jakiś żart. Później Kołodziejczak ma pretensje, że ludzie nie kupują serii na bieżąco, seriously?

Offline amsterdream

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #328 dnia: Kwiecień 12, 2017, 02:19:56 pm »
Dokładnie, Egmont wydający GC z ośmiomiesięcznymi odstępami, to jakiś żart.

Albo Mucha/Taurus z odstępami 9-12 miesięcznymi. Aż się odechciewa tych serii czytać.

mgnesium

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #329 dnia: Kwiecień 12, 2017, 02:24:27 pm »
dokładnie. również uważam, że wydawnictwa mające w portfolio kilkanaście wielotomowych serii powinny postępować identycznie, jak oficyny z trzema tytułami w katalogu - wypuszczać je maszynowo.

a najlepiej niech w ogóle wywalą wszystkie części naraz i niech rynek decyduje.

 

anything