trawa

Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 732904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline absolutnie

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 19, 2016, 10:57:52 pm »
W Krzyku ludu jest warszawska gwara i całkiem dobrze się sprawdziła.


Moim zdaniem, nie sprawdziła się wcale.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 20, 2016, 10:49:25 am »
Co z tym Egmontem? Rok temu znaliśmy, mniej więcej, plany na cały rok, a teraz ciągle wiele niewiadomych... Ciekawe co wyjdzie w marcu.

Offline mack3

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 20, 2016, 11:49:36 am »
Bez przesady, znamy (lub z dużą dozą prawdopodobieństwa domyślamy się) zdecydowaną większość tytułów, które pojawią się w tym roku, zagadką pozostaje jedynie harmonogram.
Co nie zmienia faktu, że chętnie również taki plan jazdy ze strony E bym przytulił.

Offline Night wolf

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 20, 2016, 11:54:25 am »
Co z tym Egmontem? Rok temu znaliśmy, mniej więcej, plany na cały rok, a teraz ciągle wiele niewiadomych... Ciekawe co wyjdzie w marcu.
Pytałem oto na początku tego wątku i w zeszłym roku było pod koniec lutego ale zobaczymy co im z tego wyjdzie :)

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 20, 2016, 12:12:25 pm »
Czekają na to co Marvel wypuści żeby się wstrzelić w dobry moment serii przy okazji filmowych premier bo tych w tym roku trochę będzie.


Przy okazji Strange'a pewnie dostaniemy tą serię Aarona, która teraz się rozpoczęła bo zbiera dobre recenzje.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 20, 2016, 01:08:08 pm »
Przy okazji Strange'a pewnie dostaniemy tą serię Aarona, która teraz się rozpoczęła bo zbiera dobre recenzje.
Ale to już nie jest Marvel NOW.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 20, 2016, 02:12:26 pm »
Ale to już nie jest Marvel NOW.


To naprawdę nie ma różnicy chyba, że Egmont najpierw planuje wydać całe Secret Wars i dopiero potem próbować nowych tytułów ale po co się ograniczać kiedy na rynku do tego czasu mogą być znacznie lepsze nowsze pozycje ? Wszystko zależy od tego czy Egmont zamierza się trzymać jakiejś tam chronologii czego nadal nie wiemy.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 20, 2016, 02:53:07 pm »
Jest różnica o tyle, że Egmont podpisał z Marvelem umowę na Marvel Now i chyba nie obejmuje to tytułów wydawanych poza wspomnianą serią.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 20, 2016, 03:32:05 pm »
Może i nie obejmuje ale myślę, że nie byłoby problemów z wypuszczeniem czegoś wstecz i po Marvel NOW co można wywnioskować z tego wywiadu :

Cytuj
I ostatnie pytanie: czy wejście w Marvel Now oznacza też, że w przyszłości – jeśli będzie okaże się to wszystko sukcesem, którego oczywiście życzę – Egmont wejdzie też w klasyczne historie Marvela, nienależące do linii Now?


Teoretycznie tak, ale to już jest po prostu gdybanie. Wchodzimy w Marvela i jak zwykle w Egmoncie, robimy to na poważnie – a jeżeli będzie to działać, to oczywiście będziemy dalej rozwijać ofertę.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 20, 2016, 04:27:40 pm »
Ale to już nie jest Marvel NOW.


Te ich przyklejenie się do Marvel NOW nie należy rozpatrywać przesadnie dosłownie. Co, ma znaczyć to, że serie utną przy restartach All-New Marvel NOW? Albo nawet później przy restartach All-New All-Different? To jest tylko nazwa pokazująca gdzie jest na razie stawiania granica ich oferty (czyli tam gdzie nie zapuszcza się WKKM co by zagrać bezpiecznie).
perły przed wieprze

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 20, 2016, 04:52:09 pm »
To czemu nie zaczęli Wolverine & X-Men od tomu pierwszego?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 20, 2016, 04:54:49 pm »
W odpowiedzi mogę po prostu zacytować Ci ponownie cały mój wpis, przy okazji dając [ b ] [ / b ] na ostatnie zdanie.

No chyba, że tak dosłownie rozumiesz Egmontowe Marvel NOW, że wydadzą tylko komiksy z Marvela wychodzące w przedziale 10.2012-05.2015 a potem zamkną wszystko i nie będzie już nic.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2016, 05:01:08 pm wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

Offline Night wolf

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 20, 2016, 05:40:03 pm »
To czemu nie zaczęli Wolverine & X-Men od tomu pierwszego?
Ale Tom 5 Wolverine & X-Men Cyrk przybył do miasta to pierwszy tom który należy do Marvel Now poprzednie 1-4 nie należą, poza tym to chyba AvX jest który ma być w Hachette. Jeśli coś przekręciłem proszę sprostować.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 21, 2016, 09:58:18 am »
oczywiście tanich jak barszcz Wrogów Publicznych.

Nie wiem czy ktoś się wypowiadał w temacie, ale Wrogowie Publiczni to naprawdę zacny komiks. Czytałem jeszcze w czasach DK i pamiętam, że strasznie żałowałem, że ta seria się urwała i nie było kontynuowana. Scenariusz nie jest specjalnie skomplikowany, ale za to ma interesujące cliffhangery i sporą galerię villainów, co jest zdecydowanym plusem. I dialogi są świetne - zabawne i z polotem. Wadą może być strona graficzna - z pewnością niektórzy uznają ją za zbyt cukierkową, kolorową, a przecież Batman to tylko mhrok mhrok i mhrok :wink:
W każdym razie, cieszę się, że ta seria powróciła do Polski i jestem ciekaw, czy kolejne odsłony utrzymają poziom. Wie ktoś może, jak to się dalej rozwija?

EDIT
8azyliszek mnie zmylił... proszę moda o przeniesienie postu do wątku o Egmoncie ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2016, 10:04:37 am wysłana przez pocztar »

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 21, 2016, 10:32:01 am »
Ja bym się cieszył jakby wszystko zostało wydane: 87 + 5 Annuals, ale dobrze by było, gdyby to zostało zrobione w szybkim tempie, czyli może tom na kwartał. Czekam na rozkład jazdy na 2016. W tamtym roku ulotki z DC i DC Deluxe pokazały się na początku lutego.
Czekam też na bombę w postaci tytułu 1000 komiksu, chyba w tym roku powinno się to udać.