trawa

Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 732944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 21, 2016, 07:06:04 pm »
Zawsze można zebrać komiksy Grzegorza Rosińskiego z Relaxu (Najdłuższa podróż, Przybysze, Pojedynek, Zdrada) oraz Alfy (W służbie galaktycznej) i sygnować numerkiem 1000 :smile:


Conan fajny jak w czerni i bieli. Ciekawe czy ktoś się skusi na wydanie przygód barbarzyńcy. Ehh wielki nieobecny.


Na poważnie to obstawiam coś europejskiego. Bym się nie zdziwił jeśli będzie to polski komiks. W sumie ładny byłby taki gest ze strony Egmontu.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

fragsel

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 21, 2016, 07:09:43 pm »
Do tego to już chyba prawa ma kupione Michaś z Krakersa. Chyba, że coś źle zrozumiałem.

Little Nemo jest w domenie publicznej. Nikt nie potrzebuje żadnych praw...

Ja mam nadzieję, że żaden Michaś za ten komiks się brał nie będzie, tylko jakiś wydawnictwo z dobrą opinią w kwestii dbałości o edycję. Marzeniem jest KG, ale takim Egmontem czy Timofem bym nie pogardził.

A jednak to Michaś będzie się za ten komiks brał. I to co obiecał czytelnikom mnie osobiście odpowiada.

A Ci co wymieniłeś to nie wiem, czy by poszli na to, bo po co im PR w stylu "nie będę płacił 500 złotych skoro mam za to 20 Marveli"

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 21, 2016, 07:32:21 pm »
@UP
Bardzo słuszny argument. Choć za 500 zł można mieć ~ 13 WKKM. A 20 MN jeszcze nie ma. :) Chyba że wliczmy TM-Semici to wyjdzie więcej niż 20.

@Archelon
A nie wystarczy ci ten album o Conanie co kiedyś Egmont wydał (jakieś 11 lat temu)?

fragsel

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 21, 2016, 07:39:52 pm »
A 20 MN jeszcze nie ma. :smile:

Little Nemo od KG też nie... może będą w tym samym czasie?


A zresztą wszystko to przestanie mieć znaczenie jak już Egmont wyda Władców Chmielu ;)

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 21, 2016, 07:49:33 pm »
@Archelon
A nie wystarczy ci ten album o Conanie co kiedyś Egmont wydał (jakieś 11 lat temu)?


Nawet 2 albumy.


Opis : Ten komiks to idealna rozrywka na długie, zimowe wieczory.


Liczba stron : 88




Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 21, 2016, 08:03:17 pm »
Ja bym zaproponował takie wnioskowanie co do tej "bomby" poparte specyfiką kołodziejczakową.


Jaki kiedyś obecny w Polsce tytuł (w tym przez Egmont), który ostatecznie się nie przyjął i z czasem dla Kołodziejczyka stał się jednym z tych "niewydawalnych" w naszych warunkach? Komiks do którego Kołodziejczak deklaruje jakiś tam sentyment? Komiks, który nagle okazało się, że ludzie chcą i nawet już ktoś zamierza wydać go w nowej formie więc Egmont mógłby wydać go podpinając się pod rozbudzony apetyt przez inne wydawnictwo/wydawnictwa na ten segment komiksowy?
perły przed wieprze

fragsel

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 21, 2016, 08:06:06 pm »
Largo Winch? ;)

Offline Death

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 21, 2016, 08:07:01 pm »
Little Nemo jest w domenie publicznej. Nikt nie potrzebuje żadnych praw...
Ja mam nadzieję, że żaden Michaś za ten komiks się brał nie będzie, tylko jakiś wydawnictwo z dobrą opinią w kwestii dbałości o edycję. Marzeniem jest KG, ale takim Egmontem czy Timofem bym nie pogardził.
Skoro nawet nie trzeba płacić za prawa, a od 15 lat słyszę i czytam jak dobry to komiks, to dziwne, że nikt się za to jeszcze nie zabrał.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 21, 2016, 08:08:12 pm »
Powiem tak - będę z wypiekami na twarzy teraz czekał na ogłoszenie tego komiksu i kto okaże się być najlepszą wróżką  :wink:
perły przed wieprze

Offline radef

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 21, 2016, 08:15:21 pm »
Ktoś tu coś pisał o Iznogoudzie (którego też Kołodziejczak lubi), ale raczej nie.
Raczej coś co ma koło 400-500 stron, by było odpowiednio grube, ale też takie by dało się zmieścić w jednym tomie.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

fragsel

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 21, 2016, 08:18:10 pm »
Skoro nawet nie trzeba płacić za prawa, a od 15 lat słyszę i czytam jak dobry to komiks, to dziwne, że nikt się za to jeszcze nie zabrał.


 :roll:  No przecież Michaś się zabrał  :roll:

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 21, 2016, 08:18:54 pm »
Skoro nawet nie trzeba płacić za prawa, a od 15 lat słyszę i czytam jak dobry to komiks, to dziwne, że nikt się za to jeszcze nie zabrał.

Bo komiksy spoza Marvel/DC słabiej się sprzedają. :smile: To powinien być Kryzys - chyba najlepszy komiks zapowiedziany w tym roku.

Offline radef

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 21, 2016, 08:32:54 pm »
Bo komiksy spoza Marvel/DC słabiej się sprzedają. :smile: To powinien być Kryzys - chyba najlepszy komiks zapowiedziany w tym roku.
Thorgal, Asteriks, polskie klasyki.
Wiesz, gdyby zaczęli wydawać komiksy z bocznymi postaciami DC to też sprzedaż byłaby słaba (akurat Marvel ma o tyle lepiej, że dzięki filmom i WKKM, prawie każda seria z większym lub mniejszym powodzeniem by się sprzedawała).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Death

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 21, 2016, 08:39:40 pm »
Bo komiksy spoza Marvel/DC słabiej się sprzedają. :smile:
Wiadomo. W telewizji też największą oglądalność mają Klan i Trudne sprawy. :smile:

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 21, 2016, 08:42:27 pm »
Wiadomo. W telewizji też największą oglądalność mają Klan i Trudne sprawy. :smile:


Inside knowledge - nie jest to prawda  :cool:
perły przed wieprze