Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 732897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #330 dnia: Luty 01, 2016, 06:11:30 am »
A, i nie wiem czy to błąd w opisie, czy jednak tego w trzecim omnibusie nie będzie (ta druga możliwość znacznie gorsza bo byłby to, cytując klasyka, gruby nietakt) - brak zeszytów Green Lantern #61-67.
Typuję błąd, DC generalnie generuje sporo błędów z zapowiedziach, które później są powielana na amazonach i pochodnych. Dzięki za odpowiedź!

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #331 dnia: Luty 01, 2016, 08:44:24 am »
Niektóre błędy, gdy się pojawiają nie zostają skorygowane np. zawartość JSA Omnibus Vol. 2 (JSA #26-81 [jest #26-75]) i JSA Omnibus Vol. 3(JSA #76-87, Justice Society of America #1-28, Justice League of America #8-10, Justice Society of America Annual #1, JSA Kingdom Come Special:Superman #1, JSA Kingdom Come Special: Magog #1, JSA Kingdom Come Special: The Kingdom #1)

Offline FloreK9

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #332 dnia: Luty 01, 2016, 01:21:50 pm »
Kurczę, długo Egmont każe czekać na zapowiedzi marcowe... jestem ciekaw co dla nas przygotował.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #333 dnia: Luty 01, 2016, 03:36:45 pm »
Kiedy będą te zapowiedzi na marzec? W marcu? Pfff.

Offline Malibu

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #334 dnia: Luty 01, 2016, 05:41:17 pm »
Jeśli chodzi o Marvel NOW! to w zapowiedziach na końcu Ery Ultrona oraz Strażników vol 2. kolejno w marcu powinny się pokazać All new xmen vol 3 oraz Spider-man vol 3 o ile mnie pamięć nie myli, a później w kwietniu Strażnicy vol 3 oraz Avengersi vol 3. Przynajmniej tak jak do tej pory te zapowiedzi wypisywali tak też one wychodziły. Ale oczywiście mogę się mylić :P Chociaż marzec wydaję się być bardzo dobrym miesiącem na wypuszczenie Daredevila ze względu premierę drugiego sezonu na Netflixie.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #335 dnia: Luty 01, 2016, 05:52:04 pm »
Chociaż marzec wydaję się być bardzo dobrym miesiącem na wypuszczenie Daredevila ze względu premierę drugiego sezonu na Netflixie.


Mnie bardziej zastanawia czy wydanie Daredevila z Marvel NOW (czyt. DD pisanego przez Marka Waida) nie zakończyłoby się zbytnim szokiem dla ludzi, którzy mają wyobrażenie o postaci wyrobione za sprawą tego serialu.
perły przed wieprze

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #336 dnia: Luty 01, 2016, 06:13:15 pm »
W styczniu Egmont wydał 3 komiksy w miękkiej oprawie z Marvel/DC. W lutym są dwa. Może w marcu znowu dadzą trzy, wciskając tego Daredevila. No i pytanie czy jeśli Daredevil od Egmontu wyjdzie, to czy będzie to Sound and Fury czy coś innego.

Offline radef

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #337 dnia: Luty 01, 2016, 06:14:10 pm »
Jeśli chodzi o Marvel NOW! to w zapowiedziach na końcu Ery Ultrona oraz Strażników vol 2. kolejno w marcu powinny się pokazać All new xmen vol 3 oraz Spider-man vol 3 o ile mnie pamięć nie myli, a później w kwietniu Strażnicy vol 3 oraz Avengersi vol 3. Przynajmniej tak jak do tej pory te zapowiedzi wypisywali tak też one wychodziły. Ale oczywiście mogę się mylić
Tylko, że na skrzydełkach pojawiają się tylko zapowiedziane tomy. Czyli te tomy, które tam są, pojawią się w takiej kolejności, ale pomiędzy może jeszcze coś pojawić. Prawie na pewno w marcu będą dwa wymienione tomy, w kwietniu Avengers 3 (wstęp do INF).  Czy 3. tom GotG związany z "Nieskończonością" będzie w kwietniu? Trudno stwierdzić. Według mnie istnieją spore szanse, że Egmont wyda jednocześnie w maju INF, 2. tom NA i 4. tom A, czyli cały event "Nieskończoność". Z tego co mi się wydaje to lepiej gdyby "Nieskończoność" z GotG została wydana razem lub po evencie. Czyli co będzie drugim kwietniowym tomem? 4. tomem X-Menów nie będzie (raczej wydadzą "Battle of the Atom" przed, więc może ten event). "Deadpoola" i "Wolverine and the X-Men" też raczej nie dadzą (tomy w lutym), "Spider-Manem" też nie, choć trzeba byłoby go przyśpieszyć w kontekście dalszych eventów (np. "Orignal Sin" to 5. tom GoTG, 6. Avengers i 8. SM). Może więc nowa seria?
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #338 dnia: Luty 01, 2016, 06:20:24 pm »
W styczniu Egmont wydał 3 komiksy w miękkiej oprawie z Marvel/DC. W lutym są dwa. Może w marcu znowu dadzą trzy, wciskając tego Daredevila. No i pytanie czy jeśli Daredevil od Egmontu wyjdzie, to czy będzie to Sound and Fury czy coś innego.


Było to już rozkładane na części:


Kołodziejczak powiedział, że w tym momencie nie wydadzą nic sprzed Marvel NOW, Pierwsza część Daredevila Waida nie jest Marvel NOW (w tym "Sound and Fury", startował przed), dopiero od tomu Daredevil: Devil at Bay jest już częścią (drugieg fali) restartu. Wiem, że się powtarzam ale...

Daredevil Vol. 3 (7 tomów) - przed Marvel NOW
Daredevil Vol. 4 (4 tomy) - Marvel NOW
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2016, 06:24:19 pm wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

Offline donTomaszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #339 dnia: Luty 01, 2016, 07:05:20 pm »
Mnie bardziej zastanawia czy wydanie Daredevila z Marvel NOW (czyt. DD pisanego przez Marka Waida) nie zakończyłoby się zbytnim szokiem dla ludzi, którzy mają wyobrażenie o postaci wyrobione za sprawą tego serialu.
Sluszna uwaga.
Serial to Miller, Bendis oraz Brubaker. DD Waida moze byc dla wielu szokiem. Calkowicie inny klimat.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Malibu

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #340 dnia: Luty 01, 2016, 08:51:30 pm »

Było to już rozkładane na części:


Kołodziejczak powiedział, że w tym momencie nie wydadzą nic sprzed Marvel NOW, Pierwsza część Daredevila Waida nie jest Marvel NOW (w tym "Sound and Fury", startował przed), dopiero od tomu Daredevil: Devil at Bay jest już częścią (drugieg fali) restartu. Wiem, że się powtarzam ale...

Daredevil Vol. 3 (7 tomów) - przed Marvel NOW
Daredevil Vol. 4 (4 tomy) - Marvel NOW


Z tego co Sideca kiedyś pisał to oni chcą wydać Daredevila Waida vol 1-3,
Cytuj
Daredevil Waid tom 1[/size](#1 - 10 (2011), 10.1, Amazing Spider-Man #677)[/color]
[/size]- Daredevil Waid tom 2
(#11 - 21, Avenging Spider-Man #6, Punisher #10)
[/color]
[/size]- Daredevil Waid tom 3
[/color]
[/size](#22 - 36)[/color]
więc na pewno Egmont tego nie wyda (chodź Sideca ma problem z wydaniem na razie pierwszego tomu DD ale to inna sprawa :P) Jestem pewien, że Egmont zacznie serię od vol 4, zresztą nie wydadzą nic przed Marvel NOW tak jak Kuba g pisał, że nie wydadzą nic przed Marvel NOW na razie.


Ja przeczytałem pierwszy zeszyt z vol 4 po polsku od jakiejś grupy translacyjnej i z chęcią bym przeczytał resztę, trochę kolorowo ale bardzo przyjemnie się to czytało.
Na zapowiedź marcowe pewnie poczekamy gdzieś około premier na luty czyli 17.02

Offline Wojtpil

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #341 dnia: Luty 02, 2016, 08:08:40 am »
Zapowiedzi na styczeń pojawiły się 17.11.2015 r., a na luty 21.12.2015 r.
Zawsze ukazywały się prawie dwa miesiące przed terminem wydania.

Tym razem brak info o marcowych zapowiedziach, czyżby jakaś bomba :smile:

Obstawiam Wonder Woman, Gotham Central, Y: Ostatni z mężczyzn, New Avengers

Czekam z niecierpliwością :smile:

Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Night wolf

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #342 dnia: Luty 02, 2016, 08:18:20 am »

Jakiś czas temu sobie rozpisałem listę tytułów które chcą wydać Egmont.
Moje strzały na marzec:

New DC
Batman Ethernal Tom 1
WW/All Star Western

DC i DC Deluxe
Jonah Hex Tom 1/Ghotam Central Tom 1

Marvel
Spiderman Tom 3
X- Men Tom 3

Vertigo
Y: Ostatni człowiek/Amerykański wampir Tom 6

Takie moje typy :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2016, 08:30:05 am wysłana przez Night wolf »

Offline buczanova

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #343 dnia: Luty 02, 2016, 08:42:03 am »
Bardzo liczę na Gotham Central i Y: The las man. :D
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline mack3

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #344 dnia: Luty 02, 2016, 09:14:42 am »
Egmont od początku roku konsekwentnie prezentował zapowiedziane nowości, więc byłoby bardzo dziwne, gdyby w marcu nie ruszyła co najmniej jedna z następnych, zapowiedzianych serii.
Myślę, że ruszy Y + co najmniej jedna z miękkookładkowych.


Co do New DC to rzeczywiście - wg mnie coś z trójki: WW, All-star lub Batman Eternal. Ja stawiam na Eternala. (i tylko niego).
 

Do tego kolejny miękkokładkowy frankfon (na co tam teraz kolej - na Sherlocka chyba) i jakiś twardookładkowy (tu to trochę zgadywanie- kilka można wykluczyć, bo zostały zapowiedziane na później, ale zostaje: Salamboo, Cromwell, Wieczna Wojna, Kurczak ze śliwkami i El Gaucho. Ja obstawiam, że największe hity raczej bliżej maja wyjdą - na festiwal - teraz więc stawiałbym na Kurczaka ze śliwkami lub El Gauchi).


No i Marvel Now (tu ktoś, kto obserwuje kolejność wydawani chyba nie powinien mieć problemów z typowaniem, ja aż tak głęboko w tym nie siedzę).


Tak więc jest trochę niewiadomych, ale jednak pula tego co może wyjść w marcu jest ograniczona, więc większych zakoczeń byc nie powinno. No chyba, że E planuje jeszcze jakąś niespodziankę :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2016, 09:28:23 am wysłana przez mack3 »