trawa

Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 732375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1020 dnia: Marzec 24, 2016, 08:31:38 pm »
Tomasz Sidorkiewicz na FB pisał że chciałby dodać Paradise Lost do vol. 2
Więc może zamiast JLA / Wildcats (64 strony) dali JLA - Paradise Lost (coś około 70 stron) i by się zgadzało.
W pierwszym tomie nie było posłowia ani reklam.

JLA / Wildcats - Morrison
 JLA - Paradise Lost - Millar

Nie mam pojęcia, które lepsza rzecz, ale wolałbym, aby trzymać się autora.

Offline radef

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1021 dnia: Marzec 24, 2016, 08:41:28 pm »
W pierwszym tomie nie było posłowia ani reklam.
Sądzę o był tylko przykład. Poza tym nie zawsze trzeba do końca wierzyć informacjom amerykańskim, ponieważ często się zdarza, że mylą się o 4 czy 8 stron. Poza tym, Egmont ciut inaczej drukuje komiksy (szyje i klei, a ostatnio sporo komiksów ma np. 24-stronicowe zszywane strony) przez to czasami zdarzają się nadmiarowe strony
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1022 dnia: Marzec 24, 2016, 09:27:13 pm »
Jeśli strony nie podają błędnie to na pewno w "Morrison'owym" wydaniu są jakieś "dodatki" których już nie ma w "pełnym" wydaniu.

Morrison - 320 stron
Pełne      - 336 stron a jest większe o 22 (z podwójną okładką 24) strony z JLA Secret Files 02

To pewnie by to wycieli (jak to mają w zwyczaju  :smile: ) zamiast coś dodawać.

Offline SawiK

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1023 dnia: Marzec 25, 2016, 07:16:52 am »
Maj przesycony komiksami jak dla mnie ;p Minimum 6komiksów mnie interesuje :/ Już wiem ze będzie trzeba z paru zrezygnować i odłożyć do poczekalni. Obowiązkowo Skalp,liczę ze T.K będzie zadowolony po Vertigo i dostaniemy pozycje o które notorycznie padają pytania ;]

Mikel

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1024 dnia: Marzec 25, 2016, 07:51:54 am »
Chyba największym prezentem od Egmontu z panelu Vertigo było by 100 Bullets Deluxe Edition wraz z Brother Lono, no i oczywiście Kaznodzieja.

Offline robbirob

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1025 dnia: Marzec 25, 2016, 07:57:39 am »
Chyba największym prezentem od Egmontu z panelu Vertigo było by 100 Bullets Deluxe Edition wraz z Brother Lono, no i oczywiście Kaznodzieja.
Tak, też bym chętnie zobaczył 100 Bullets.
A co do Kaznodziei, to nie padła żadna deklaracja ze strony Kołodziejczaka? Nie jestem na bieżąco, mogłem przeoczyć, a jestem pewien że przy okazji serialu można by to wykorzystać.

Offline misiokles

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1026 dnia: Marzec 25, 2016, 08:01:07 am »
Padła jesienią. Nie w najbliższej przyszłości.

Mikel

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1027 dnia: Marzec 25, 2016, 08:23:53 am »
Z Kaznodzieją może być sprawa dość płynna (chodzi o serial), tu możemy być zaskoczeni. Choć na razie zakładam że tym zajmie się Egmont, chyba że ktoś inny przejmie serię, co też jest prawdopodobne.

Offline FloreK9

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1028 dnia: Marzec 25, 2016, 08:53:18 am »
Pewnie żadne ostateczne decyzje nie zapadną dopóki nie będziemy zbliżać się do końca Scalped czy Y i na pewno nowe serie nie zostaną uruchomione przed ich zakończeniem. Naprawdę wydaje mi się, że portfele czytelników są już zmasakrowane i dokładanie kolejnych serii nie wyjdzie na dobre ani nam ani wydawcom. Niemal codziennie można przeczytać o ludziach którzy muszą dokonywać wyborów (co na normalnym rynku jest jak najbardziej ok) i przez to moim zdaniem wkrótce zaczniemy słyszeć o coraz większych obsuwach albo co gorsze anulowaniu jakiejś serii. Nieprzypadkowo Egmont zwolnił z częstotliwością DC Deluxe, trzeba było zrobić miejsce dla Vertigo, a Marvel Now rozrosło się całkiem poważnie.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1029 dnia: Marzec 25, 2016, 09:03:09 am »
Z Kaznodzieją może być sprawa dość płynna (chodzi o serial), tu możemy być zaskoczeni. Choć na razie zakładam że tym zajmie się Egmont, chyba że ktoś inny przejmie serię, co też jest prawdopodobne.
Nie jest prawdopodobne  :smile: bo to Vertigo.

Offline robbirob

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1030 dnia: Marzec 25, 2016, 09:26:22 am »
Pewnie żadne ostateczne decyzje nie zapadną dopóki nie będziemy zbliżać się do końca Scalped czy Y i na pewno nowe serie nie zostaną uruchomione przed ich zakończeniem. Naprawdę wydaje mi się, że portfele czytelników są już zmasakrowane i dokładanie kolejnych serii nie wyjdzie na dobre ani nam ani wydawcom. Niemal codziennie można przeczytać o ludziach którzy muszą dokonywać wyborów (co na normalnym rynku jest jak najbardziej ok) i przez to moim zdaniem wkrótce zaczniemy słyszeć o coraz większych obsuwach albo co gorsze anulowaniu jakiejś serii. Nieprzypadkowo Egmont zwolnił z częstotliwością DC Deluxe, trzeba było zrobić miejsce dla Vertigo, a Marvel Now rozrosło się całkiem poważnie.

Masz rację. Myślę, że większość to rozumie.
Pisząc, że chętnie bym kupił 1000 Bullets, czy Kaznodzieję nie miałem przecież na myśli że już. Niech skończą Baśnie, Amerykańskiego Wampira i ruszą z czymś innym. W międzyczasie (albo i szybciej) wydadzą właśnie całego Skalpa i Y.
Zrobi się luźniej. oby tylko nie zastąpili tych serii trykotami :(

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1031 dnia: Marzec 25, 2016, 09:43:35 am »
Egmont zakończy wszystkie rozpoczęte serie Vertigo w przyszłym roku (poza A.Wampirem ale on teraz strasznie zwolnił). Myślę że jest duża szansa że na gwiazdkę 2017 dostaniemy coś na co "wszyscy" (dałem w cudzysłów bo 8azyliszek nie czeka  :lol: ) czekają: 100 Naboi, Kaznodzieja, Swamp Thing i po cichu liczę na Ex Machine (ale to już Wildstorm) :smile:

Zrobi się luźniej. oby tylko nie zastąpili tych serii trykotami :sad:
Bez przesady. Już jest 5/6 trykotów na miesiąc  :smile: może Marvel NOW zwiększą do trzech tomów miesięcznie i to już będzie limit  :smile:
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2016, 09:53:14 am wysłana przez JanT »

Mikel

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1032 dnia: Marzec 25, 2016, 10:22:27 am »
Nie jest prawdopodobne  :smile: bo to Vertigo.
Ok, DC ma na wyłączność Egmont, nie pamiętam czy Vertigo też weszło w to całość czy osobny organ, jak pokićkałem to mea culpa.
Co do kontynuacji po Y i Skalpie, zobaczymy wtedy mogą ruszyć z kolejną serią.
Bazyla nie wywołujmy, bo najpierw się na coś napali, potworzy swoje teorie, kupi i będzie pluł jadem na E.

Offline radef

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1033 dnia: Marzec 25, 2016, 10:26:35 am »
Ok, DC ma na wyłączność Egmont, nie pamiętam czy Vertigo też weszło w to całość czy osobny organ, jak pokićkałem to mea culpa.
Wydaje mi się, że dotyczy to wszystkich komiksów DC, w tym tych od Vertigo.
Może też coś wejdzie na Baśnie, ale to też dopiero połowa 2017 roku.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline kenji

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1034 dnia: Marzec 25, 2016, 10:46:37 am »
Czyli jak dobrze pójdzie , to 100 naboi od grudnia 2017 roku...
Wydawane przez minimum 1,5 roku. Czyli w 2019 w końcu poznam do końca tą serie...?
Chyba szybciej będzie nauczyć się angielskiego:)


tak czy inaczej czekam - warto


ps. nie wywołujcie wilka (bazyla) z lasu...

 

anything