Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 732907 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Corto Maltese

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1125 dnia: Kwiecień 10, 2016, 04:13:52 pm »
Pewnie Egmont, zainspirowany tym co za Oceanem Atlantyckim, zamierza wydać album nr 1000 jak "Harley's Little Black Book" i w n wariantach okładkowych, gdzie n>1. Także, póki co cicho-sza.

Offline buczanova

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1126 dnia: Kwiecień 10, 2016, 04:13:59 pm »
Stoisko było, komiksy się całkiem nieźle sprzedawały, nawet wyprzedawały, natomiast spotkania z szefem KŚK nie było, to już wewnętrzna sprawa organizatorów imprezy dlaczego nie doszło do takiego panelu, słyszałem różne wersje, ale plotek rozsiewał nie będę.


A skoro masz takie wtyki/znajomości, to wiesz może, kiedy można spodziewać się ogłoszenia 1000 komiksu?
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Motyl

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1127 dnia: Kwiecień 10, 2016, 04:39:30 pm »

A skoro masz takie wtyki/znajomości, to wiesz może, kiedy można spodziewać się ogłoszenia 1000 komiksu?

Nie mam wtyków, po prostu byłem na Pyrkonie. Myślę, że wydawnictwo ogłosi 1000 album w odpowiednim momencie, w maju nadarzy się co najmniej jedna duża okazja, a przecież można i na stronie KŚK podać :)

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1128 dnia: Kwiecień 10, 2016, 04:44:03 pm »
W maju może być trochę późno, bo jak ktoś obliczył, to ten album wypadnie gdzieś w czerwcu/lipcu, a takie - miejmy nadzieję - wielkie wydarzenie potrzebuje odpowiedniego pierdzielnięcia/hajpu.

Offline Motyl

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1129 dnia: Kwiecień 10, 2016, 04:52:41 pm »
Dlatego, tak jak pisałem kiedyś, najlepszym momentem na premierę takiego jubileuszowego albumu jest sierpniowy Polcon we Wrocławiu. Lipiec to okres wakacji, nie czas na hajp. Maj na ogłoszenie jest wtedy w porządku.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1130 dnia: Kwiecień 10, 2016, 07:36:24 pm »
No to mamy :)

 Szanowni Państwo,
 z przyjemnością i dumą ogłaszamy, że 1000. album Klubu Świata Komiksu będzie antologią komiksów z legendarnego pisma RELAX.
 Antologia zostanie wydana w 40. rocznicę ukazania się pierwszego numeru RELAXU, a na jej łamach zostaną zaprezentowane wybrane komiksy najważniejszych polskich twórców.
 Album będzie miał premierę na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Łodzi.
 Więcej informacji podamy w trakcie Warszawskich Targów Książki na spotkaniu z redakcją Klubu Świata Komiksu (maj 2016).

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1131 dnia: Kwiecień 10, 2016, 07:41:36 pm »
Podoba mi się ta wiadomość :smile:  Czekać tylko na dokładniejsze info jakie tytuły wejdą do przewidzianego zbioru. Teraz można obstawiać prawdopodobne historie.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Jaxx

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1132 dnia: Kwiecień 10, 2016, 07:43:17 pm »
No to mamy :smile:

 Szanowni Państwo,
 z przyjemnością i dumą ogłaszamy, że 1000. album Klubu Świata Komiksu będzie antologią komiksów z legendarnego pisma RELAX.
 Antologia zostanie wydana w 40. rocznicę ukazania się pierwszego numeru RELAXU, a na jej łamach zostaną zaprezentowane wybrane komiksy najważniejszych polskich twórców.
 Album będzie miał premierę na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Łodzi.
 Więcej informacji podamy w trakcie Warszawskich Targów Książki na spotkaniu z redakcją Klubu Świata Komiksu (maj 2016).

Normalnie trzeba przed nimi uklęknąć. Chociaż tego się spodziewałem, to i tak po usłyszeniu tego oficjalnie odebrało mi mowę z wrażenia. Oczywiście tego pozytywnego :)

Offline NuoLab

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1133 dnia: Kwiecień 10, 2016, 07:50:34 pm »
Teraz można obstawiać prawdopodobne historie.

Noo.. Zdradzona czarodziejka przeplatana Zamachem na Milusia, Baśniami dla dorosłych i Orient-Menem a na deser historia Saszy co uciekł z obozu jenieckiego.

Osobiście chciałbym komiks Parzydły o myślonautach i ten nie pamiętam kogo o gościu co mu wyrosły skrzydła.

Offline Itachi

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1134 dnia: Kwiecień 10, 2016, 07:51:03 pm »
Szykuje się kawał historii zawarty w jednym tomiszczu. Fajna sprawa, bo pojęcia o komiksach wydawanych w "Relaksie" nie mam żadnego.

Offline SawiK

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1135 dnia: Kwiecień 10, 2016, 07:56:14 pm »
Przyznam szczerze ze nie miałem w reku żadnego Relaxu także ta informacja niezmiernie mnie cieszy. Super ze będzie to Nasza pozycja. To z zaciekawieniem rozbudzonego klienta ,czeka się teraz na dalsze informacje ;]

fragsel

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1136 dnia: Kwiecień 10, 2016, 07:57:06 pm »
Noo.. Zdradzona czarodziejka przeplatana Zamachem na Milusia, Baśniami dla dorosłych i Orient-Menem a na deser historia Saszy co uciekł z obozu jenieckiego.

poza Saszą z obozu jenieckiego to kiepsko widzę resztę i nie chciałbym tego...
bo albo już jest wydane gdzie indziej, albo ko inny wydaje...

raczej mi mówi przeczucie, że będą rzeczy nie do zdobycia inaczej, a nie odgrzewane kotlety typu czarodziejki

I dowodów nie mam, ale się mogę założyć o flaszkę żubrówki...

Offline Itachi

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1137 dnia: Kwiecień 10, 2016, 08:04:09 pm »
raczej mi mówi przeczucie, że będą rzeczy nie do zdobycia inaczej

Możesz podać jakieś przykłady? Z ciekawości pytam, bo nie wiem jakie pozycje masz na myśli?

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1138 dnia: Kwiecień 10, 2016, 08:05:08 pm »
Gratuluję zdolności przewidywania tym którzy tutaj pisali o tym Relaxie. Komiks zupełnie nie dla mnie i mi trochę szkoda, że to nie będzie duży DC lub marvel. Ale cieszę się z tego co jest i czekam na zapowiedzi ostatnich dwóch Deluxów w tym roku i co tam jeszcze będzie po Eternalu 3.

fragsel

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1139 dnia: Kwiecień 10, 2016, 08:06:48 pm »
@Itachi


już było to tutaj linkowane...

wybierz z listy cokolwiek czego nie ma w innym wydaniu i jestem happy...

http://www.relax.nast.pl/1/relax.htm

 

anything