trawa

Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 732906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2055 dnia: Lipiec 19, 2016, 07:20:11 pm »
Ale za to pająk skrócony. To znowu tylko 4 zeszyty są?
5. zeszyty Superior Spider-Man 17-21

Offline gobender

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2056 dnia: Lipiec 19, 2016, 08:27:23 pm »
  :doubt: Europy coraz mniej. Dla mnie znów nic. Hmm.. Ale nie ma tego złego, right?

Offline radef

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2057 dnia: Lipiec 19, 2016, 09:04:02 pm »
Jest nowy "Kajko i Kokosz", a myślałem, że wyjdzie dopiero na MFKiG. Tani - ledwie 20 zł okładkowej. Pewnie celują w szeroką dziecięcą publiczność, co pochwalam :)
Nie spodziewałem się innej ceny, chcieli się dostosować do reszty serii.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline kas1

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2058 dnia: Lipiec 19, 2016, 09:19:42 pm »
  :doubt: Europy coraz mniej. Dla mnie znów nic. Hmm.. Ale nie ma tego złego, right?
Proporcje zdecydowanie się odwracają na korzyść superhero. Wahadełko?

fragsel

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2059 dnia: Lipiec 19, 2016, 09:23:26 pm »
Tyle innych wydawnictw jedzie  z europejskimi że ja osobiście nie płaczę po egmoncie.  Niech rozwijają super hero.  Chwała im za to...

Offline kas1

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2060 dnia: Lipiec 19, 2016, 09:43:41 pm »
Częściowo przyznaję rację jeżeli chodzi o Europę ale nie wiem kto mógłby się porwać na Bone czy też Terrego Moora (chociażby "Echo"). Coraz rzadziej dostajemy tego typu cegiełki.

Wiem, wiem. TK od jakiegoś czasu wspomina, że bardzo chce wydać Bone ale...

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2061 dnia: Lipiec 19, 2016, 10:59:15 pm »
no właśnie chyba nie chce - prędziej, jeżeli w ogóle, bym tę pozycję widział od timofa.

jeśli chodzi o tmoore'a - nie sądzę że ktokolwiek kiedykolwiek wyda go w polsce. komiksy tego pana średnio sprzedają się nawet na jego rodzimym rynku (niestety) .

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2062 dnia: Lipiec 20, 2016, 10:46:02 am »
"Batman - Mroczny Rycerz kontratakuje" słabszy od jedynki, ale to i tak jest dobry komiks. Może przeszkadzać trochę rysunek, ale za to fajne są kadry, gdzie pojawiają się postacie komentujące dane wydarzenia od strony społeczno-politycznej. Nie wiem, dlaczego pojawiało się aż tak złe opinie o tym tytule, mnie od samego początku wciągnęło i są fajne pomysły
Spoiler: pokaż
np. postać Atoma i jego uwięzienie, córka Supermana i WW Lana czy Shazzam żyjący choć Batson, którego ciało opętał jest martwy od 8 lat.

Offline Antari

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2063 dnia: Lipiec 20, 2016, 11:18:25 am »
"Batman - Mroczny Rycerz kontratakuje" słabszy od jedynki, ale to i tak jest dobry komiks. Może przeszkadzać trochę rysunek, ale za to fajne są kadry, gdzie pojawiają się postacie komentujące dane wydarzenia od strony społeczno-politycznej. Nie wiem, dlaczego pojawiało się aż tak złe opinie o tym tytule, mnie od samego początku wciągnęło i są fajne pomysły
Spoiler: pokaż
np. postać Atoma i jego uwięzienie, córka Supermana i WW Lana czy Shazzam żyjący choć Batson, którego ciało opętał jest martwy od 8 lat.


Zgadzam się, ostatnio miałem okazję przypomnieć sobie ten komiks w nowym wydaniu Egmontu. Nie zasługuje na takie besztanie jakie przy każdej okazji otrzymuje. Jak zresztą wiele komiksów ale ludzie mają tendencje do antagonizowania i pejoratywnej oceny. Mimo wszystko do DKR wiele brakuje. Wiele. Rysunki nie zachwycają, a wręcz przeszkadzają, ale taki był zamysł w celu imitacji stylu z DKR i trzeba to rozumieć. W historii brakuje moim zdaniem wyraźnego podziału na etapy - księgi. Zbyt duże tempo akcji sprawia, że cały czas mamy do czynienia z jednym, konsekwentnie realizowanym wątkiem akcyjnym, nie ma czasu na intymne poprowadzenie niektórych scen, refleksję...

Offline Dembol_

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2064 dnia: Lipiec 20, 2016, 02:09:55 pm »
Mnie się w DKRII nie podoba głównie kolorowanie Lynn Varley. Stylizowane rysunki Franka najlepiej się sprawdzają z płaskim kolorem, a nie z komputerowym cieniowaniem, efektami i gradientami.

Offline SawiK

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2065 dnia: Lipiec 20, 2016, 04:34:29 pm »
Wrzesniowe zapowiedzi wiec kalkulacji nastaje czas. Licząc ze trza będzie zapłacić 85zł dla Eagleomossa to od Egmontu wciąge 3pozycje Ygrek i obowiązkowo Gotham Central. Jeśli Studio Lain, Kurc i Scream Comics z niczym nie wyskoczy to JLA#3 będzie pozycją nr 3 ;] No i jeszcze ta zapowiedz Dredda w Ongrysie sprawia ze robi sie goraco, wniosek: zonę  trzeba zacząć oszukiwać  :wink: (i na co to? na komiksy, kto by pomyślał). Pięknie czasy nastały.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2016, 05:55:29 pm wysłana przez SawiK »

Offline SawiK

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2066 dnia: Lipiec 20, 2016, 05:54:50 pm »
Haha ale literówke walnąłem, już edytuje ,dzięks  :lol: Swoją drogą komiksy nie są aż tak ważne  :roll:

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2067 dnia: Lipiec 20, 2016, 06:08:36 pm »
Haha ale literówke walnąłem, już edytuje ,dzięks  :lol: Swoją drogą komiksy nie są aż tak ważne  :roll:

freud miałby na ten temat coś do powiedzenia  :badgrin:

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2068 dnia: Lipiec 20, 2016, 09:50:59 pm »
Jest nowy "Kajko i Kokosz", a myślałem, że wyjdzie dopiero na MFKiG. Tani - ledwie 20 zł okładkowej. Pewnie celują w szeroką dziecięcą publiczność, co pochwalam :)
Też pochwalam :)
Tytuł tomu pierwszego - ,, Obłęd Hegemona" :-?
....
 Tom drugi - ,,Szaleństwo Kaprala" ?
 Tom trzeci - ,,Depresja Ofermy" ?
  - nie idź tą drogą Egmoncie!
















« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2016, 11:00:33 pm wysłana przez greg0 »
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline FloreK9

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2069 dnia: Lipiec 22, 2016, 09:21:42 am »
Czy Gotham Central publikowane przez Egmont zamknie się w 4 tomach?