trawa

Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 732935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2190 dnia: Sierpień 02, 2016, 03:00:20 pm »
Się czepiacie tej Wojny Domowej jakby to była dwudziestotomowa seria  :smile: Elektra - Super, Doktor Strange - OK. Czyli One-Shoty jak DC Deluxe? czy serie też będą?

Offline pucek_miszcz

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2191 dnia: Sierpień 02, 2016, 03:01:08 pm »
Captain Britain jako przyklad czegos "mocniejszego" niz Elektra Sienkiewicza i Millera?
serio?
nie myslalem, ze dozyje takich czasow o_O'

Użyłem słowa 'mocny' w sensie dobry. Nie porównuję do Elektry bo nie znam tego komiksu.
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline turucorp

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2192 dnia: Sierpień 02, 2016, 03:08:28 pm »
Użyłem słowa 'mocny' w sensie dobry. Nie porównuję do Elektry bo nie znam tego komiksu.

W sensie "nie znam sie, ale sie wypowiem"?  :roll:

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2193 dnia: Sierpień 02, 2016, 03:11:47 pm »
Użyłem słowa 'mocny' w sensie dobry. Nie porównuję do Elektry bo nie znam tego komiksu.


Pozycja 40 w leksykonie "Powieści graficzne".


Wojna domowa z punktu widzenia Egmontu ma sens. Film zapewnia reklamę. Zwiększa to sukces sprzedaży. Tytuł ma z założenia trafić do nowych odbiorców (być może zasiać bakcyl komiksowy, przynajmniej superbohaterski).


Z niecierpliwością czekam na Elektrę Millera i Sienkiewicza.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline pucek_miszcz

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2194 dnia: Sierpień 02, 2016, 03:13:19 pm »
W sensie "nie znam sie, ale sie wypowiem"?  :roll:

Można tak powiedzieć :P Po prostu spodziewałem się czegoś innego (a już na pewno nie Wojny Domowej), wspomnianą Elektrę kupię, żeby się poznać.
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2195 dnia: Sierpień 02, 2016, 03:20:26 pm »
Ciekawe jaka cena? Wojna Domowa na pewno mniej niż 99 zł (tyle Mucha chciała) ale czy Doctor Strange będzie tańszy niż minimum za nowe DC czyli 75 zł? bo przy DZIESIĘCIU superhero na miesiąc cena powinna być konkurencyjna  :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2016, 03:24:28 pm wysłana przez JanT »

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2196 dnia: Sierpień 02, 2016, 03:24:18 pm »
Ciekawe jaka cena? Wojna Domowa na pewno mniej niż 99 zł (tyle Mucha chciała) ale czy Doctor Strange będzie tańszy niż minimum za nowe DC czyli 75 zł?


Wojna Domowa za 69 zł była/jest.


Dyskonty:
http://www.ceneo.pl/44280054


W sklepach komiksowych też dostępna np Gildia.

Mój błąd to nie ten komiks
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2016, 03:29:26 pm wysłana przez Archelon »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2197 dnia: Sierpień 02, 2016, 03:25:39 pm »
Wojna domowa z punktu widzenia Egmontu ma sens. Film zapewnia reklamę. Zwiększa to sukces sprzedaży. Tytuł ma z założenia trafić do nowych odbiorców (być może zasiać bakcyl komiksowy, przynajmniej superbohaterski).

MIAŁABY Sens. W maju 2016. Wtedy jak najbardziej. Ale w grudniu 2016, to już tylko strata pieniędzy. Tym bardziej, że w marcu 2017 w kinach będzie już Black Panther. A w lipcu Spider-Man.
Jeśli Egmont wydałby Road to Civil War (ale za ok 40 zł albo mniej), lub Spider-Man Civil War, to bym ich wielbił. Bo tego mi brakuje, to bym kupił. A tak to wyszedł typowy Kołodziejczak. Egmont uważa że lepiej wie co czytelnicy chcą. I w większości przypadków im to nie wychodzi.

Offline absolutnie

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2198 dnia: Sierpień 02, 2016, 03:27:59 pm »

Pozycja 40 w leksykonie "Powieści graficzne".






Zabrzmiało, jakbyś miejsce w rankingu podawał. A tam (w Leksykonie) wszystko chronologicznie ułożone.



Z niecierpliwością czekam na Elektrę Millera i Sienkiewicza.


Też czekam. Amerykańskie wydanie mi się z zaczytania rozpadło.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2199 dnia: Sierpień 02, 2016, 03:29:58 pm »

Wojna Domowa za 69 zł była/jest.


Dyskonty:
http://www.ceneo.pl/44280054


W sklepach komiksowych też dostępna np Gildia.
Ty podałeś "New Avengers - Wojna Domowa" za 69 zł nie samo "Wojna Domowa" za 99 (Muchowe) bo to dwie różne rzeczy. Mucha teraz też pewnie by puściła Wojnę Domową taniej.

Mikel

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2200 dnia: Sierpień 02, 2016, 03:32:38 pm »
Spoko
Bawmy sie znowu w celbulaków polaczków, bo ja mam jakas pozycję to czemu wydawać to, ja kupiłem wczesniej to inni tez mogli. Nie znamy planów E ale psy wieszajmy. No ale cóż komiksy kupuje 120 osób w PL, wszyscy bytują na tej stronie. Cóż to ze bedzie XM, AoA, czy kontynuacja CW to juz nikt nie bierze tego pod uwagę, pokażmy swoja bazyliszkowatość.

Offline marian381

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2201 dnia: Sierpień 02, 2016, 03:33:17 pm »
Ciekawe jaka cena? Wojna Domowa na pewno mniej niż 99 zł (tyle Mucha chciała) ale czy Doctor Strange będzie tańszy niż minimum za nowe DC czyli 75 zł? bo przy DZIESIĘCIU superhero na miesiąc cena powinna być konkurencyjna  :smile:
Wojna domowa pewnie na okładce będzie miała 75 zł. Realnie będzie można dostać za 45zł. Strange pewnie tak samo, a Elektra nieco drożej, ale nie wiem do końca, ile to wydanie ma liczyć stron.

Mnie natomiast ciekawi, czy ta seria Klasyka Marvela będzie miała jakąś stałą szatę graficzną na grzbiecie, tak jak New52 od Egmontu.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2202 dnia: Sierpień 02, 2016, 03:36:04 pm »
Mnie natomiast ciekawi, czy ta seria Klasyka Marvela będzie miała jakąś stałą szatę graficzną na grzbiecie, tak jak New52 od Egmontu.

Oby nie.

Mikel

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2203 dnia: Sierpień 02, 2016, 03:36:39 pm »
Wojna domowa pewnie na okładce będzie miała 75 zł. Realnie będzie można dostać za 45zł. Strange pewnie tak samo, a Elektra nieco drożej, ale nie wiem do końca, ile to wydanie ma liczyć stron.
Mnie natomiast ciekawi, czy te wydania będą miały jakąś stałą szatę graficzną na grzbiecie, tak jak New52 od Egmontu.
Chyba ze Elektra ten sam format co od muchy wiec moze byc drogo :)

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2204 dnia: Sierpień 02, 2016, 03:41:22 pm »
Spoko
Bawmy sie znowu w celbulaków polaczków, bo ja mam jakas pozycję to czemu wydawać to, ja kupiłem wczesniej to inni tez mogli. Nie znamy planów E ale psy wieszajmy. No ale cóż komiksy kupuje 120 osób w PL, wszyscy bytują na tej stronie. Cóż to ze bedzie XM, AoA, czy kontynuacja CW to juz nikt nie bierze tego pod uwagę, pokażmy swoja bazyliszkowatość.

Nikt ci nie broni łyknąć wszystkiego, co Egmont ci podsuwa. Chcesz, to się ciesz, z 3 wydania Civil War w ciągu 4 lat. Gdyby dali Civil War II, to choć komiks też jest słaby, to by było coś. A tak to pic na wodę fotomontaż. A ja się wkurzam, że ma wychodzić jeden tom miesięcznie z Old Marvel. A origin i dubel zabierają nam kolejne sloty.

Na 4 zapowiedzi, 3 są poniżej oczekiwań. Więcej - są to takie sobie pozycje, albo niedopracowane jak Relax. Egmont miał MASĘ pozycji, które mógł wydać po polsku. I na trzy, dwie są rozczarowaniem.