trawa

Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 732925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2220 dnia: Sierpień 02, 2016, 08:39:10 pm »
Kurde, tę Elektrę Assassin też mogliby walnąć w takim formacie, ale pewnie będzie standardowy (?).

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2221 dnia: Sierpień 02, 2016, 09:18:34 pm »
Antari Mode :)

Kurde, tę Elektrę Assassin też mogliby walnąć w takim formacie, ale pewnie będzie standardowy (?).


Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2223 dnia: Sierpień 02, 2016, 10:35:08 pm »
O - we Francji już jest Civil War 2 a u nas trzeci raz jedynka. :D
Ech - niektóre tytuły niezłe - Wolverine and the X-Men od 1 a nie 19 zeszytu. Dark Avengers (sweet), jakiś fajny Deadpool, Avengers Wizja Przyszłości. No są fajne tytuły. ale nie - origin i dubel zabierają 2 miejsca.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2224 dnia: Sierpień 02, 2016, 10:54:32 pm »
Format będzie standardowy :sad:
Niestety
Całość nazywa się 100% Marvel Collection dla DS a CW to MARVEL DELUXE a Elektra to Marvel Icons :smile:
http://www.excalibur-comics.fr/524-marvel-icons
http://www.excalibur-comics.fr/recherche?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=marvel+deluxe&submit_search=&p=2
oraz
http://www.paninicomics.es/web/guest/titulo_detail?viewItem=629352
http://www.paninicomics.es/web/guest/search_product?p_p_id=ns_negozio_searchItem_WAR_nsnegozio_INSTANCE_0NZz&p_p_lifecycle=1&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_count=1&_ns_negozio_searchItem_WAR_nsnegozi o_INSTANCE_0NZz__spage=%2Fportlet_action%2FdisplayItem%2FviewSearch




No właśnie dochodzimy do sedna.


Czy Egmont faktycznie ma licencje na wszystkie tytuły z old Marvel czy tylko jakieś tam umowy z innymi zagranicznymi wydawnictwami, które mają jedynie określone, konkretne tytuły do dyspozycji.




Dopóki Egmont nie zrobi czegoś w stylu - Ok teraz czas na głosowanie naszych fanów na komiks, który chcecie żebyśmy wydali ( i w tym momencie jakaś ankieta tylko nie wiem gdzie jak oni nawet strony fb nie mają - to się nazywa profesjonalizm swoją drogą ? mają fanów w doopie )




Jeżeli czegoś takiego nie zrobią to znaczy, że nie mają licencji na wszystko






Jeszcze raz to napiszę - Egmont ma fanów w doopie a wszystko co będzie wydawane będzie brało się z tego ich " obserwacji rynku ".




Skoro nie mamy wpływu na nic to po co wspieramy takie wydawnictwo ?



Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2225 dnia: Sierpień 02, 2016, 11:00:55 pm »
Oczywiście, że nie mają licencji na wszystko - Sideca ma Daredevila i licencję na część tytułów ma Mucha.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2226 dnia: Sierpień 02, 2016, 11:02:02 pm »
Bo mają dobre i tanie Marvel Now, oraz od czasu do czasu uda im się wydać fajny, inny tytuł (Kryzys, Wieczny Batman, Liga Sprawiedliwości 6 itp) w powiedzmy że akceptowalnej cenie. :smile: Ale kupowanie czegoś, nie oznacza tak od razu, że ich wspieram. Po prostu nie mam wyjścia - chce dany komiks po polsku, a to nie jest Wojna Domowa czy jakiś normalny kraj, bym mógł sobie wybrać wydawcę. Dlatego biorę co jest.

I Egmont nie jest profesjonalny. Egmont to zło. :smile:

Offline Cringer

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2227 dnia: Sierpień 02, 2016, 11:04:06 pm »

Skoro nie mamy wpływu na nic to po co wspieramy takie wydawnictwo ?
Dokładnie, każdy kto kupuje komiksy Egmontu powinien być członkiem ich rady nadzorczej.
Przy okazji więcej spacji. Za niskie masz posty.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2016, 11:08:01 pm wysłana przez Cringer »

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2228 dnia: Sierpień 02, 2016, 11:12:20 pm »
Oczywiście, że nie mają licencji na wszystko - Sideca ma Daredevila
Ja ze szwagrem mam licencję na Daredevila  :biggrin:

Offline amsterdream

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2229 dnia: Sierpień 02, 2016, 11:14:58 pm »
A z jakiej paki mają mieć licencję na wszystko? Skończcie z tym narzekaniem bo już przeginacie. 8azyliszek, gdyby nie Egmont to z superhero miałbyś do czytania tylko WKKM i coś od Muchy raz na ruski rok.


Elektra musi pójść w powiększonym formacie żeby się ładnie z muszym wydaniem komponowała :D

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2230 dnia: Sierpień 02, 2016, 11:16:06 pm »
Ja ze szwagrem mam licencję na Daredevila  :biggrin:


Dobrze napisane. To wydawnictwo ( Sideca ) to jeden wielki żart. Tak jak większość wydawnictw na polskim rynku. A Egmont im wszystkim daje zły przykład zamiast świecić przykładem i profesjonalnym podejściem.

Offline Antari

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2231 dnia: Sierpień 02, 2016, 11:32:42 pm »
Spoko
Bawmy sie znowu w celbulaków polaczków, bo ja mam jakas pozycję to czemu wydawać to, ja kupiłem wczesniej to inni tez mogli. Nie znamy planów E ale psy wieszajmy. No ale cóż komiksy kupuje 120 osób w PL, wszyscy bytują na tej stronie. Cóż to ze bedzie XM, AoA, czy kontynuacja CW to juz nikt nie bierze tego pod uwagę, pokażmy swoja bazyliszkowatość.

A już myślałem, że jestem sam. Jeden z niewielu rozsądnych postów w tej całej dyskusji.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2232 dnia: Sierpień 02, 2016, 11:38:52 pm »
A już myślałem, że jestem sam. Jeden z niewielu rozsądnych postów w tej całej dyskusji.
Wydadzą Civil War - Ty kupisz, ja nie. A gdyby tak Egmont wydał coś nowego, czego jeszcze nie było to może kupiłbyś to Ty i kupiłbym to ja. Może to głupie podejście, ale zawsze wolę jak wychodzi coś nowego. Nowy komiks ma zawsze potencjalnie większe grono odbiorców, bo nikt go jeszcze w naszym języku nie ma...

BTW. Na serio chcemy żeby teraz Egmont wydawał te same tytuły które już były w WKKM?

Offline Antari

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2233 dnia: Sierpień 02, 2016, 11:42:07 pm »
BTW. Na serio chcemy żeby teraz Egmont wydawał te same tytuły które już były w WKKM?

Chcemy, może wreszcie będzie to jakoś wyglądało na półce.

Mikel

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2234 dnia: Sierpień 02, 2016, 11:48:23 pm »
Pełne runy tak,
Listę dałem bo podobno te serie częściowo u nas drukowane były
Pewnie to tak jak z MN dostajemy wycinek
Tak samo bedzie tu
Choć serie 100% Marvel z listy hiszpańskiej bym przytulił
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2016, 05:11:29 am wysłana przez Mikel »