Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 732900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2580 dnia: Wrzesień 14, 2016, 01:24:59 pm »
Vertigo nowe serie zakladam ze na MFKiG 2017 beda zapowiedziane ewentualnie wystartuja z nowa/ymi komiksami. Tak sie nawet uklada ze po dwa tomy zostalo Y , Skalp i macha to spokojnie do polowy przyszlego roku. Beda mieli tez czas by przeliczyc zarobiona kase i wybrac co tu zapodac.

Offline amsterdream

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2581 dnia: Wrzesień 14, 2016, 07:10:29 pm »
Egmont znowu to zrobił:


Zdjęcie znalezione na FB.

Offline dudi1212

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2582 dnia: Wrzesień 14, 2016, 07:38:30 pm »
Gość od edycji grafiki w E musi mieć dostęp do naprawdę mocnego towaru. Wiocha na maksa:/
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2583 dnia: Wrzesień 14, 2016, 07:39:32 pm »
Ktoś tu jeszcze lubi Egmont? :smile: Jeju - panoramy im nie wychodzą.
Poza tym dowiedzieli się, że nie chcę kupować Ygreka i od razu ograniczają częstotliwość jego wychdzenia. Teraz zniechęcili mnie jeszcze bardziej - czekać rok na zakończenie historii? Trochę za długo.

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2584 dnia: Wrzesień 14, 2016, 07:40:49 pm »
Gość od edycji grafiki w E musi mieć dostęp do naprawdę mocnego towaru.

pewnie ma wspólnego dealera z panem, który odpowiada za okładki zebranych polchów.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2585 dnia: Wrzesień 14, 2016, 11:21:14 pm »
Ja mam wrażenie, że ta dziwnie wyglądająca panorama na JLA to zabieg celowy (w naszych rodzimych wydaniach), tak aby była cała rozciągnięta na 4 tomy, bo jeśli dobrze kojarzę to w 4 tomie na grzebiecie jest sam Superman, który nie pasuje do reszty (jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi).  Egmont jeśli już chciał modyfikować grzbiet to mógł całkowicie zrezygnować z tej panoramy
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2016, 08:15:47 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Mawer

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2586 dnia: Wrzesień 15, 2016, 07:49:21 am »
Egmont znowu to zrobił:

Zdjęcie znalezione na FB.


Szczerze to dopiero jak zobaczyłem zdjęcie sprawdziłem u siebie i też tak mam. Z daleka nawet nie widać różnicy. No, ale faktycznie jeśli ktoś eksponuje swoje komiksy na półkach by z dumą na nie ciągle patrzeć i traktuje to jako miejsce kultu to może mieć z tym problem...

Offline AvengerGT

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2587 dnia: Wrzesień 15, 2016, 08:02:36 am »
Egmont znowu to zrobił:

Zdjęcie znalezione na FB.

Uff, czyli zachowali jakąś spójność graficzną każdego grzbietu z tej panoramy. Pokrętnie, ale konsekwentnie. Piszę to pół żartem, ale też pół serio, bo ten "efekt" między pierwszym a drugim grzbietem był na tyle beznadziejny i nie do odratowania (chociażby dlatego, że panorama jest krótka), że nawet takie rozwiązanie sytuacji nie wywołuje we mnie negatywnych emocji.

Przypomina się podwójna klata w semicowym Supku 8/95.

Offline laf

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2588 dnia: Wrzesień 15, 2016, 08:59:41 am »
Egmont znowu to zrobił:


Zdjęcie znalezione na FB.
No cóż, konsekwencji Egmontowi nie można odmówić. :wink:
Jakby to były oddzielne, nie powiązane ze sobą tomy, to nie byłoby sprawy. Ale kiedy postawi się je na półce obok siebie to wygląda to niechlujnie i po prostu lipnie. Już lepiej, jakby tej panoramy w ogóle nie było.

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2589 dnia: Wrzesień 15, 2016, 09:22:02 am »
Może ktoś pomyślał, że głupio by było, aby wypuszczać grafikę z pociętą postacią? Wydaje mi się, że właśnie o to chodzi, bo gdyby grafika była porządnie zrobiona to na grzbiecie każdego tomu sporo by postaci brakowało i nagle zrobił się kwiatek....intencje dobre, ale wyszło jak zawsze.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2590 dnia: Wrzesień 15, 2016, 09:28:55 am »
Faktycznie, jakby tak na to spojrzeć, to na każdym tomie grafika jest wycentrowana na jednym z członków wielkiej trójki i sama w sobie wygląda w miarę kompletnie. Ale kaman...

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2591 dnia: Wrzesień 15, 2016, 09:43:18 am »
Przechadzając się po sklepach takich jak empik patrzysz na półkach na grzbiety, więc jakby było wszystko pocięte, to ciężko by było kogoś przyciągnąć, kto okazyjnie się przechadza i szybko patrzy na zawartość półek, a tak szybko kogoś wyłapie z Trinity. Komiks w łapę i do kasy.....szkoda, że wszyscy wiedzą, że kupuje się w internetowych sklepach z dużymi rabatami.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2592 dnia: Wrzesień 15, 2016, 12:31:10 pm »
Przechadzając się po sklepach takich jak empik patrzysz na półkach na grzbiety, więc jakby było wszystko pocięte, to ciężko by było kogoś przyciągnąć, kto okazyjnie się przechadza i szybko patrzy na zawartość półek, a tak szybko kogoś wyłapie z Trinity. Komiks w łapę i do kasy.....szkoda, że wszyscy wiedzą, że kupuje się w internetowych sklepach z dużymi rabatami.


Pewnie jakiś pożal się boże " spec " od marketingu z Egmontu jest z siebie bardzo dumny, że wpadł na taki  " rewelacyjny " pomysł.


Aż przypomina mi się jak Kołodziejczak mówił, że na tym forum są właśnie sami spece od marketingu.
No więc są i to na pewno lepsi niż w Egmoncie.  :smile:


Niech Egmont zainwestuje lepiej w kontrolę jakości i " speców " od takich kontroli.



Poza tym dowiedzieli się, że nie chcę kupować Ygreka


 :smile:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2016, 12:34:40 pm wysłana przez Gr8responsibility »

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2593 dnia: Wrzesień 15, 2016, 12:38:34 pm »
Niech Egmont zainwestuje lepiej w kontrolę jakości i " speców " od takich kontroli.
Dokładnie  :smile: I niech przeglądają finalną wersję materiałów zanim oddadzą do drukarni bo pomylone dymki (i inne takie) to już norma.  :doubt:

Offline nocny

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2594 dnia: Wrzesień 15, 2016, 02:01:39 pm »

seria jest martwa. ani scenarzysta ani rysownik nie wydają się być specjalnie zainteresowani kontynuacją, wnioskując po tempie w jakim wypuszczane są kolejne zeszyty. nawet powyższy tom, który premierę będzie miał dopiero za rok (!), ma być antologią.

Seria nie jest martwa, jest po prostu przerwa, nie pierwsza już. A ów antologia (także nie pierwsza) ma premierę za miesiąc, nie za rok :wink: