Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 730167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2610 dnia: Wrzesień 18, 2016, 03:31:03 pm »
Ja co prawda mam 1 i 2 tom ARQ ale gdyby Egmont wznowił te tomy w formacie 320x240 mm (wielkość np. Azymut) to biorę jeszcze raz !!!
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline horror

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2611 dnia: Wrzesień 22, 2016, 06:05:20 am »

Offline gobender

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2612 dnia: Wrzesień 22, 2016, 06:35:57 am »
'Top Ten' zapowiedziane na przyszły rok :)

http://kzet.pl/2016/09/polska-jest-rynkiem-komiksowej-smietanki-wywiad-z-tomaszem-kolodziejczakiem.html

Czyli, teoretycznie, także kolejne tomy Relaxu w przyszłości.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2613 dnia: Wrzesień 22, 2016, 07:28:07 am »
O Marvel NOW:

"W przyszłym roku wprowadzimy kilka nowych serii, myślę, że fani będą zadowoleni, o konkretach powiem w Łodzi."

Fani to my  :smile: ciekawe ile to te kilka?

O TOP 10:

"Będzie „Top Ten” Alana Moore’a i Gene’a Ha – jeden tom zbierający całą podstawową serię."

czyli bez dodatkowych serii.

O Kontynuacji Relaxu:

"Tak, wstępnie planujemy już kolejny tom"

Zapowiedzi na MFKiG:

"Zaprezentuję kilka nowych serii Marvela, powiem coś o DC, będą też inne zapowiedzi."

Swamp Thing?  :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2614 dnia: Wrzesień 22, 2016, 08:25:40 am »
Oczywiście zabrakło odwagi i nie będzie całości "Top 10" w jednym tomie. Meh.

Offline laf

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2615 dnia: Wrzesień 22, 2016, 08:36:09 am »

O TOP 10:

"Będzie „Top Ten” Alana Moore’a i Gene’a Ha – jeden tom zbierający całą podstawową serię."

czyli bez dodatkowych serii.


Oczywiście zabrakło odwagi i nie będzie całości "Top 10" w jednym tomie. Meh.

Oświećcie mnie, bo nie za bardzo kumam o co chodzi z tym "Top Ten" - skoro TK zapowiedział, że będzie "jeden tom zbierający całą podstawową serię" to to źle? Co to są te "dodatkowe serie" i jak bardzo wpływają one na historię? Też pisał je Moore? Czy są naprawdę aż takie dobre, aby wydawać je u nas? Pytam poważnie, bo nie wiem nic o tym komiksie, a tylko słyszałem pewne głosy nawołujące do jego wydania.

EDIT: Coś tam sobie doczytałem o seriach pobocznych
Cytuj
The series led to the production of several spin-offs; Smax, which was set directly after the series' conclusion; Top 10: The Forty-Niners, which is set in 1949; Top Ten: Beyond the Farthest Precinct, which is set five years after the series' conclusion; and Top Ten Season Two, penned by Zander Cannon.
Ale pozostałe moje pytania pozostają aktualne, a przede wszystkim czy te dodatkowe historie są równie dobre jak główna seria?

Tak na marginesie to ten TOP TEN ma bardzo intrygującą fabułę
Cytuj
the series details the lives and work of the police force of Neopolis, a city in which everyone, from the police and criminals to civilians, children and even pets, has super powers and colourful costumes.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2016, 08:41:14 am wysłana przez laf »

Offline kenji

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2616 dnia: Wrzesień 22, 2016, 08:39:14 am »
O Marvel

"Zaprezentuję kilka nowych serii Marvela, powiem coś o DC, będą też inne zapowiedzi."

Swamp Thing?  :smile:

100 naboi ?:)

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2617 dnia: Wrzesień 22, 2016, 08:52:58 am »
"Zaprezentuję kilka nowych serii Marvela, powiem coś o DC, będą też inne zapowiedzi."

Swamp Thing?  :smile:

100 naboi ? :smile:

kontynuacja wznowień Hellboya?

Offline wilk

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2618 dnia: Wrzesień 22, 2016, 08:55:17 am »
Top 10 bardzo mi się podobało, świetnie się bawiłem w trakcie lektury. Dobrze, że Egmont zdecydował się to dokończyć (wydać całość).


Ciekawe czy to będzie to wydanie?


http://comicbookdb.com/issue.php?ID=364941

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2619 dnia: Wrzesień 22, 2016, 09:04:46 am »
Ciekawe czy to będzie to wydanie?
http://comicbookdb.com/issue.php?ID=364941
Myślę że tak. Najnowsze wydanie tylko z główną serią.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2620 dnia: Wrzesień 22, 2016, 09:38:22 am »
Oświećcie mnie, bo nie za bardzo kumam o co chodzi z tym "Top Ten" - skoro TK zapowiedział, że będzie "jeden tom zbierający całą podstawową serię" to to źle? Co to są te "dodatkowe serie" i jak bardzo wpływają one na historię? Też pisał je Moore? Czy są naprawdę aż takie dobre, aby wydawać je u nas? Pytam poważnie, bo nie wiem nic o tym komiksie, a tylko słyszałem pewne głosy nawołujące do jego wydania.

EDIT: Coś tam sobie doczytałem o seriach pobocznychAle pozostałe moje pytania pozostają aktualne, a przede wszystkim czy te dodatkowe historie są równie dobre jak główna seria?

Też nie czytałem, ale za drugą serię odpowiada ten sam team (z Moorem włącznie) i ma ona nawet lepsze opinie od pierwszej. Kołodziejczak kiedyś mówił, że może wydałby całość w jednym tomie, ale waha się bo grube (byłoby chyba w okolicach 500 stron), teraz dowiadujemy się, że jednak bariera grubości nie została pokonana. Oby tylko nie okazało się, że przy małej popularności 1 tomu, nie ukaże się drugi. I oby wydali to w standordowym HC, jak innych Moore'ów, darując sobie deluxe'a.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2621 dnia: Wrzesień 22, 2016, 10:13:20 am »
Stąd, że jak ktoś się zabiera za wydanie 1, to liczę, że wyda kontynuację.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2622 dnia: Wrzesień 22, 2016, 11:56:05 am »
To nie jest kontynuacja.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2623 dnia: Wrzesień 22, 2016, 12:01:25 pm »
Cytuj
O Marvel NOW:

"W przyszłym roku wprowadzimy kilka nowych serii, myślę, że fani będą zadowoleni, o konkretach powiem w Łodzi."

Fani to my  :smile: ciekawe ile to te kilka?

A wiadomo co chcą fani. Moon Knight, Ms.Marvel i Hawkeye ;) Do tego pewnie Amazing Spider-Man i jest kilka ;) Już się nie mogę doczekać co tam w Łodzi powiedzą. A jeszcze bardziej interesuje mnie co tam w klasyce Marvela się znajdzie na 2017 rok.

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2624 dnia: Wrzesień 22, 2016, 12:09:33 pm »
A wiadomo co chcą fani. Moon Knight, Ms.Marvel i Hawkeye :wink:

ja nie chcę ms. marvel. jeżeli już mielibyśmy dostać bohatera zrodzonego z politpoprawnej potrzeby potrzeby politpoprawności (virtue signalling), to poproszę moralesa.

moon knight również nieszczególnie mnie grzeje. po pierwszych, bardzo udanych zeszytach ellisa i shalveya zmiana scenarzysty wyraźnie obniżyła poziom serii.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2016, 12:17:34 pm wysłana przez mgnesium »