Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 732101 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosssu

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2790 dnia: Październik 02, 2016, 09:51:26 am »
Odpocznę od Egmontu w przyszłym roku. Jak na razie to praktycznie nic ciekawego do kupienia.
Mam jednak nadzieję na:
-kolejny SAMBRE
- będzie kontynuacja Cyann
- pewnie pojawi się jakiś Thorgal
- cieszyłbym się z integrala BLACKSAD (ostatnio Egmont miał licencję)
- Kajtek i Koko w kolorze integral trzech części ( Śladem....i reszta) na wzór Gucka i Rocha
- Szninkiel w kolorze (to co "Szaszet" wypuścił rozeszło się na pniu)
- czekam dzielnie na jakąś kontynuację ze świata Trolli z Troy...jest to jedna z najzabawniejszych serii jakie czytałem
...
.... i Kaznodzieja w twardej by się przydał po Sandmanie

Offline Murazor

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2791 dnia: Październik 02, 2016, 10:12:33 am »
- cieszyłbym się z integrala BLACKSAD (ostatnio Egmont miał licencję)
- Szninkiel w kolorze (to co "Szaszet" wypuścił rozeszło się na pniu)
o to to. Byłbym hit jakby chociaż jedno było w 2017.

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2792 dnia: Październik 02, 2016, 11:07:07 am »
O co ci dokładnie chodzi?
Dostaliśmy listę tytułów przynajmniej jej cześć z Egmontu, co planują wydać i w wielu przypadkach tyle.
Nie znamy szczegółów a już sa głosy o sposób wydania ilość tomów cenę bo cos b&w a nie w kolorze. Wwielu osobą nawet jakby tyłek miodem nasmarować to i tak będą narzekać. Fajnie ze słuchają naszego głosu czytelników hc, ale nie tylko my jesteśmy. Poczekajmy na konkrety. W sumie wizja wybulenia co miesiąc na Marvela koło 110-120 pln (sorki nie wiem jakie sa ceny sklepowe KKM) plus inne tytuły to obciążenie dla budżetu. Narzekanie to taki nasz narodowy sport

Offline kas1

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2793 dnia: Październik 02, 2016, 11:16:41 am »
Jest dobrze. Wiele rzeczy będę mógł wymienić na polskie wydania dzięki czemu półki nie będą pęcznieć.

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2794 dnia: Październik 02, 2016, 11:17:52 am »
Ja się cieszę z tych zapowiedzi Egmontu, że mocno nie zaszaleli. Następny rok, to będzie rok zamykania serii i wydaje mi się to bardzo dobrym pomysłem, bo trochę tego jest. Najważniejsze, aby do połowy roku wszystko poszło zgodnie z planem. Nie liczyłem, ile serii jest do zamknięcia. Po fakcie można będzie tworzyć nowy plan.

Offline Koro

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2795 dnia: Październik 02, 2016, 11:23:53 am »
Dzięki JanT! Już miałem sprzedawać Complete Collection, ale w takim wypadku odpuszczam twarda oprawę na korzyść zawartości.

Ja właśnie chyba też się skuszę w takim razie na complete collection. Treść ważniejsza niż okładka.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2796 dnia: Październik 02, 2016, 11:45:55 am »
9 ? Deadpool Classic ma 17 i pewnie będzie miał więcej
Mój błąd. Na Multiversum widziałem tylko 9, ale mogłem sie pomylić, bo jak zobaczyłem, że ta seria ma więcej niż 3, 4 tomy to mi entuzjazm trochę opadł. Pewnie skupię sie tylko na runie Kelly'ego, a reszte opuszczę.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2797 dnia: Październik 02, 2016, 12:13:53 pm »
"rozczarowałem się" "mocno nie zaszaleli" "pozytywnie rozczarowały"

a to to co:

Top 10
Hawkeye
Ms.Marvel
Punisher MAX
Annihilation
Classic Deadpool
(pierwsze tomy z runem Kelly'go bardzo fajne)
Wonder Woman
(Greg Rucka)
Catwoman vol 2
Batman/Judge Dredd
Bone
Corto Maltese

???

To są wszystko tytuły których czytelnicy (nie przypadkowi  :smile: )się domagali i Egmont ładnie spełnił zachcianki.
A z Europy też jeszcze nie zapowiedzieli wszystkiego (pewnie po Frankfurcie).
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2016, 12:20:11 pm wysłana przez JanT »

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2798 dnia: Październik 02, 2016, 12:53:55 pm »
@UP
Potwierdzam. Sam tu pisałem o WW z Old DC, bo run Azarello N52 u nas sprzedaje się tak sobie. Ale czy Egmont dojdzie do Oczu Gorgony, to się zobaczy po wynikach sprzedaży. Deadpool i Punisher to oczywista oczywistość - wszyscy ich kochają. No i Annihilation coraz głośniej podnoszone już od zeszłego roku - wreszcie będzie. Zamiast Hawkeya i Ms Marvel, które w Anglii wychodzą już w WKKM, ja bym wolał Punishera z MN i może jeszcze Iron Mana albo Kapitana Americę. Ale tutaj wybrzydzać bardzo nie będę.

Trzeba czekać do kolejnych zapowiedzi w maju 2017, ale skoro Kingdome Come jest odsuwany, to raczej i Szninkiela w integralu w kolorze od Egmontu nie ma co wyczekiwać w przyszłym roku. Sporo osób jednak kupiło tegoroczne Hachette. A kto nie kupił, niech żałuję - ja namawiałem. :)

Offline pucek_miszcz

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2799 dnia: Październik 02, 2016, 01:20:38 pm »
Zamiast Hawkeya i Ms Marvel, które w Anglii wychodzą już w WKKM, ja bym wolał Punishera z MN i może jeszcze Iron Mana albo Kapitana Americę. Ale tutaj wybrzydzać bardzo nie będę.

Nie przeginaj. W WKKM na razie mają wyjść tylko pierwsze tomy tych serii. I to w Anglii.
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2800 dnia: Październik 02, 2016, 01:34:49 pm »
Nie przeginaj. W WKKM na razie mają wyjść tylko pierwsze tomy tych serii. I to w Anglii.

Logika Bazyla. Wolałby jakby Egmont wydał Hawkeye'a i Ms. Marvel od drugich tomów bo pierwsze wychodzą w WKKM (w Anglii na razie oczywiście). Mimo, że będą droższe i wyjdą później. Jedyna różnica to twarda oprawa. Hachette for life u niego... Tego nie ogarniesz :wink:

Btw. pojawiły się zapowiedzi na listopad:
http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2016, 01:42:55 pm wysłana przez bogi1 »

Offline Night wolf

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2801 dnia: Październik 02, 2016, 01:45:13 pm »

Zrobiłem spis tego co zostało do zakończenia jakoś nie widzę możliwości zamknięcia New DC w 2017 no chyba że się sprężą i będzie 2,5 tomu na miesiąc. Wychodzi 29 tomów chyba że będą kończyć jakieś runy szybciej.
New DC do zamknięcia:
Batman (zostały tomy 7-10) 4
Batman Detective Comics (zostały tomy 6-9) 4
Flash (zostały tomy 2-9) 7
Harley Quinn (zostały tomy 3-6) 4
Liga Sprawiedliwości (zostały tomy 7-10) 4
Wonder Woman (został tom 6) 1
Suicide Squad (zostały tomy 2-6) 5


Pozostałe DC do zamknięcia:
Gotham central (zostały tomy 3-4) 2
Jonah Hex (zostały tomy 3-11) 9 to raczej będzie się kończyć 2018
Superman/Batman (zostały tomy 4-12) 9 to raczej będzie się kończyć 2018


Vertigo:
Baśnie (zostały tomy 19-22) 4
Skalp (zostały tomy 4-5) 2
Y (zostały tomy 4-5) 2

Offline ThePinkFin

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2802 dnia: Październik 02, 2016, 01:51:07 pm »
Btw. pojawiły się zapowiedzi na listopad:
http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi
I znowu Marvele później, kurde, nie mogę zamówić sobie "Strażników Galaktyki" i "Superman|Batman" tak, żeby nie czekać dodatkowo, a do tego teraz aż 2 tygodnie różnicy.  :sad:

endriu84

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2803 dnia: Październik 02, 2016, 01:53:20 pm »
Jakieś szczegoly co dokladnie Egmont umieści w Batman/Sędzia Dredd?
Będzie zarówno Egmontowy "Uśmiech śmierci" jak i TM-Semicowy "Sąd nad Gotham"?

Offline pokia

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2804 dnia: Październik 02, 2016, 01:54:19 pm »
Czy na targach ktoś pytał TK o dokończenie TinTina w zeszytach? Zostały tomy 1, 2, 24, a w zapowiedziach ani słychu, ani widu. Martwi mnie to tym bardziej, że już mamy na horyzoncie 6 zeszytów z Luckiem.

 

anything