Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 732897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2850 dnia: Październik 04, 2016, 12:25:34 pm »
@UP
8azyliszek approves.
Tylko, że Deadpool jest pierwszą potrzebą jak najbardziej.
A co do Wonder Woman - kup Krąg w WKKDC i wtedy zdecydujesz czy odmienny od Azzarello styl ci się podoba. Ja raczej dam temu albumowi szansę. Tak jak zrobiłem to z Catwoman.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2851 dnia: Październik 04, 2016, 12:33:43 pm »
@laf
X-Men: Deadly Genesis jest średnie Brubaker'owi nie udzie pisanie drużyn (Avengers - Misja na Marsa)

Nie rezygnuj (lepiej z czegoś innego) z Hawkeye lub Ms.Marvel  to koło Thora najlepsze rzeczy z Egmont NOW  :smile:
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2016, 12:42:00 pm wysłana przez JanT »

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2852 dnia: Październik 04, 2016, 12:39:05 pm »

Offline laf

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2853 dnia: Październik 04, 2016, 12:44:24 pm »
A co do Wonder Woman - kup Krąg w WKKDC i wtedy zdecydujesz czy odmienny od Azzarello styl ci się podoba. Ja raczej dam temu albumowi szansę. Tak jak zrobiłem to z Catwoman.
Faktycznie, zapomniałem że WW: Krąg już niedługo w WKKDC. Będzie można sobie porównać.

Tylko, że Deadpool jest pierwszą potrzebą jak najbardziej.
No niekoniecznie.

X-Men: Deadly Genesis jest średnie Brubaker'owi nie udzie pisanie drużyn (Avengers - Misja na Marsa)
Klamka zapadła. Jak mi nie podejdzie to sobie będę pluł w brodę.

Nie rezygnuj (lepiej z czegoś innego) z Hawkeye lub Ms.Marvel to tylko 4 i 3 tomy a to koło Thora najlepsze rzeczy z Egmont NOW  :smile:
Jeszcze rozważałem ewentualnie rezygnację z kupowanych już serii i mój wybór padł na Strażników Galaktyki, ale nie mam pomysłu, który moment do rezygnacji jest odpowiedni. Niedługo wyjdzie 3 Nieskończoność, więc może wtedy? Czy to dobra decyzja?

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2854 dnia: Październik 04, 2016, 12:48:52 pm »
Jeszcze co do Ms.Marvel to będzie tego trochę (w grudniu tom szósty) bo nie zresetowali numeracji jak z zeszytami.

Faktycznie, zapomniałem że WW: Krąg już niedługo w WKKDC. Będzie można sobie porównać.
Nie za bardzo  :smile: Azzarello to Azzarello, Rucka to Rucka, a Gail Simone to Gail Simone.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2016, 12:55:11 pm wysłana przez JanT »

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2855 dnia: Październik 04, 2016, 12:51:11 pm »
laf - nie kupuj tej Nieskończoności ze strażnikami, bo jest cienka pod kazdym względem. Ja do tej serii wrócę na proces Jean Grey. I sam naprawdę jestem ciekawy jak wypadnie Krąg. Opis na Wikipedi jest bardzo zachęcający wg mnie.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2856 dnia: Październik 04, 2016, 01:00:57 pm »
Jako mikrokomentarz do powyższej dyskusji: nie traktujcie tego MAX, jako jakiegoś znaczka jakości. W tym imprincie wyszły też naprawdę tragicznie słabe rzeczy (Deadpool MAX tfu).

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2857 dnia: Październik 04, 2016, 01:10:29 pm »
Jako mikrokomentarz do powyższej dyskusji: nie traktujcie tego MAX, jako jakiegoś znaczka jakości. W tym imprincie wyszły też naprawdę tragicznie słabe rzeczy (Deadpool MAX tfu).
Zgadza się. Na Cage'u też pewnie się sporo osób zawiedzie.
Ale ten Punisher MAX jest świetny  :smile:

Offline donTomaszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2858 dnia: Październik 04, 2016, 01:16:36 pm »
300 jest kozackie. Jesli tak bardzo podobal Ci sie film, to bierz bez zastanawiania. Polecam.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Cringer

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2859 dnia: Październik 04, 2016, 01:25:10 pm »
laf - nie kupuj tej Nieskończoności ze strażnikami, bo jest cienka pod kazdym względem.
czytałeś czy tylko tak piszesz bo ilość stron ci się nie zgadza?

Offline laf

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2860 dnia: Październik 04, 2016, 01:30:25 pm »
Nie za bardzo  :smile: Azzarello to Azzarello, Rucka to Rucka, a Gail Simone to Gail Simone.
Zgadza się, ale chodzi mi o porównanie WW z N52, a WW spoza N52.
Niemniej jednak prośba o opinie na temat runu Rucki dalej aktualna.

Jako mikrokomentarz do powyższej dyskusji: nie traktujcie tego MAX, jako jakiegoś znaczka jakości. W tym imprincie wyszły też naprawdę tragicznie słabe rzeczy (Deadpool MAX tfu).
Może trochę nieprecyzyjnie się wypowiedziałem co do linii MAX - mam zamiar brać wszystkie uznane komiksy z tej linii. A takim właśnie jest Punisher

Offline radef

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2861 dnia: Październik 04, 2016, 04:03:58 pm »
laf - nie kupuj tej Nieskończoności ze strażnikami, bo jest cienka pod kazdym względem.
108 stron - tyle co niektóre tomy "Superior Spider-Mana" czy innych serii.
Ale ja na przykład bez problemów kupiłem 2. tom GoTG (ten mający 96 stron) i powiem szczerze - naprawdę fajny kawał komiksu i na dodatek narysowany bardzo fajną kreską. Cienki, ale fajny. Ale wolę kupić to niż bardzo nijakie (i fabularnie, i rysunkowo) "Uncanny Avengers".
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2862 dnia: Październik 04, 2016, 04:23:35 pm »
Ale wolę kupić to niż bardzo nijakie (i fabularnie, i rysunkowo) "Uncanny Avengers".
Czyli nie czytałeś tych Uncanny Avengers? dla mnie znacznie lepsze od GotG.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2863 dnia: Październik 04, 2016, 04:34:40 pm »
radef zgodziłbym się z tobą co do 1 tomu UA, który był przegięty za mocno w stronę absurdu. Ale drugi tom jest naprawdę spoko - mocno osadzony i spinający się z poprzednimi pracami Remendera w Marvelu. Mi się podobał.
Przeczytałem też Angelę -
Spoiler: pokaż
Stark przespał się z Gamorrą, na stację kosmiczną wkraczają Spartiaknianie, bo ojciec Star Lorda coś knuje, przybywa Angela i Strażnicy się z nią naparzają. Tyle - ta sama cena, 2 zeszyty za mało.
No ni hu hu, że mnie Egmont naciągnie na ten tomik Marvel Now. Już Thanos Powstaje był lepszy.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2864 dnia: Październik 04, 2016, 04:35:39 pm »
Ale wolę kupić to niż bardzo nijakie (i fabularnie, i rysunkowo) "Uncanny Avengers".

UA tom 2 jest bardzo fajny. Polecam sprawdzić :-)

 

anything