trawa

Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 734291 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline niebosklon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2895 dnia: Październik 05, 2016, 04:41:34 pm »
Chyba, jednak nakład oscylował około 1000 szt. Zgaduję. Bedu to w Polsce jednak potęga

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2896 dnia: Październik 05, 2016, 04:45:00 pm »
dalej obstawiam chwilową niedyspozycję. w sklepie egmontu liczba dostępnych egzemplarzy zwiększyła się z 21 do 33 (licznik licznikiem, ale ktoś aktualizuje dostępność, prawdopodobnie ze względu na wzmożony traffic).

Offline niebosklon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2897 dnia: Październik 05, 2016, 04:48:18 pm »
Na emefce sprzedawał się Hugo jak i dodatek rewelacyjnie.U mnie  wszystko zeszło. Integral też.

Offline Cringer

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2898 dnia: Październik 05, 2016, 04:50:42 pm »
Itachi nic takiego nie robił
Pomyliłeś ludzi...
a no to przepraszam Itachiego.
W każdym razie ktoś kogoś o to obrażał. A tu proszę. Lubię gdy wychodzi że cwaniaczek się mylił.

Offline NuoLab

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2899 dnia: Październik 05, 2016, 04:54:05 pm »
Wczoraj zamówiłem w Arosie i na razie "Hugo" (integral i dodatek), "Relax" i "Skalp 3" wciąż czekają na skompletowanie. Tylko "Wieczna wolność" już jest. Notabene nieco offtopicznie to podobne cyrki są z niektórymi Ospreyami wydawnictwa Napoleon V, pojawiają się po kilka sztuk przed premierą, znikają po premierze, potem znowu jest kilka sztuk.

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2900 dnia: Październik 05, 2016, 05:11:29 pm »
Wczoraj zamówiłem w Arosie i na razie "Hugo" (integral i dodatek), "Relax" i "Skalp 3" wciąż czekają na skompletowanie.

duży ruch w arosie, a wydaje mi się, że oni odkładają produkty na bieżąco. u mnie już jakiś czas wisi zamówienie na jedną pozycję, która jest w magazynie (żadna premiera), co jest trochę irytujące.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2016, 05:15:29 pm wysłana przez mgnesium »

Offline niebosklon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2901 dnia: Październik 05, 2016, 05:20:46 pm »
Aros miał 56 egzemplarzy dodatku. Sprzedali wszystko. Jak widać

Offline Death

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2902 dnia: Październik 05, 2016, 05:28:11 pm »
Ja dostałem z Arosa takiego maila (zamówiłem Kościsko, dodatki do Hugo i Hegemona):

>  Dzień dobry,
>
>  Kontaktuję się w sprawie zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby
>  przesyłki były wysyłane w możliwie najkrótszym terminie z doręczeniem do
>  odbiorcy, jednakże w dniu dzisiejszym paczka niestety nie zostanie
>  wysłana. Dostaliśmy informację od naszego dostawcy, że niestety nie jest
>  w stanie w dniu dzisiejszym do nas dojechać z dostawą zamawianych
>  książek. Spowoduje to niestety opóźnienie w realizacji. W osobnej
>  wiadomości mailowej poinformujemy o nadaniu zamówienia wraz z numerem
>  listu. Bardzo przepraszam za powstałe opóźnienie.
>
>  Raz jeszcze przepraszam za kłopot i z góry dziękuję za wyrozumiałość


Ciekawe. U nich zawsze pokazywało konkretny stan i jak się składało zamówienie, to liczba się automatycznie zmieniała, więc nie dało się zamówić ponad to. Jak kupowałeś ostatnią sztukę, to pozycja robiła się niedostępna. Mam nadzieję, że to jakieś chwilowe kłopoty.

Offline pucek_miszcz

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2903 dnia: Październik 05, 2016, 05:48:32 pm »
Często się przyglądam stanom magazynowym w Bonito/Aros ze względu na to że czasem odkładam zakupy aż do momentu jak będą im się kończyć dane pozycje. Jest tak że część (zazwyczaj większość) dostępnych egzemplarzy jest u nich w magazynie. Część (która jest sprzedawana gdy zabraknie w magazynie) jest gdzie indziej i dojeżdża do nich zazwyczaj na drugi dzień po zamówieniu. Także często się zdarza, że zamówienie ma obsuwę ze względu na to że trzeba czekać aż dojadą zamówione egzemplarze.

Co by nie offtopować tylko, mam jeszcze pytanie - ktoś już przeczytał październikowe premiery z segmentu superhero albo Wieczną Wolność i chciałby się podzielić wrażeniami?
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline niebosklon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2904 dnia: Październik 05, 2016, 06:01:03 pm »
Czy Pan Tomasz Kołodziejczak zapowiadał ,że nakład "Hugo. Przewodnik po krainie fantazji" będzie mały?

Offline Thorgal24

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2905 dnia: Październik 05, 2016, 06:12:53 pm »
Ostrzegał, ostrzegał :-)  Było brać na poważnie ;-)

Offline Death

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2906 dnia: Październik 05, 2016, 06:21:44 pm »
No, ale bez przesady, że w dniu premiery już niemal wyprzedane. :) Ktoś ma np. wypłatę dziesiątego i już się być może nie załapie. Pięć dni po ogólnopolskiej premierze...

Offline Klint

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2907 dnia: Październik 05, 2016, 06:28:13 pm »
Jak zamawiałem na bonito dostępne były dwie sztuki. Teraz niecierpliwie czekam na paczkę.

Offline Inuki

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2908 dnia: Październik 05, 2016, 06:29:34 pm »
No, ale bez przesady, że w dniu premiery już niemal wyprzedane. :smile: Ktoś ma np. wypłatę dziesiątego i już się być może nie załapie. Pięć dni po ogólnopolskiej premierze...

Głowy nie dam, ale na Komiksowej Warszawie TK mówił chyba, że nakład będzie przygotowany typowo pod festiwal w Łodzi oraz, że jakaś część tego nakładu może trafić do niektórych księgarń wysyłkowych. Większej dostępności miało nie być. Musiałbym znaleźć to nagranie z KW i sprawdzić. Chyba, że ktoś ma na dysku?

Offline niebosklon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #2909 dnia: Październik 05, 2016, 06:38:11 pm »
Głowy nie dam, ale na Komiksowej Warszawie TK mówił chyba, że nakład będzie przygotowany typowo pod festiwal w Łodzi oraz, że jakaś część tego nakładu może trafić do niektórych księgarń wysyłkowych. Większej dostępności miało nie być. Musiałbym znaleźć to nagranie z KW i sprawdzić. Chyba, że ktoś ma na dysku?

Inuki, dokładnie tak było. Część nakładu miała tylko trafić nie do księgarń wysyłkowych a sklepów specjalistycznych.