Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 732260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szuwarek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3090 dnia: Październik 19, 2016, 07:41:13 pm »

Offline radef

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3091 dnia: Październik 19, 2016, 07:45:16 pm »
Na pewno
- Wojna domowa
- Bitwa atomu
Raczej, ale później
- Thor (muszę nadrobić 1. tom)
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Bobo

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3092 dnia: Październik 19, 2016, 07:51:52 pm »
Kolejny dobry miesiąc.
Od razu biorę: ARQ, Baśnie, Sisters
Pod koniec miesiąca jak starczy kasy: Batmany, Thor.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3093 dnia: Październik 19, 2016, 07:54:45 pm »
Ja wszystkie Marvel Now (tylko wymieniam Strażników Galaktyki na Batman vs Superman), Elektrę, Thorgala 35 i jakiegoś LL.

Offline radef

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3094 dnia: Październik 19, 2016, 07:59:45 pm »
8azyliszek, czy zauważyłeś, że poprzednie 3 posty odnosiły się do grudnia, a nie do listopada.
Powinieneś przynajmniej zaznaczyć, że piszesz o listopadzie.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3095 dnia: Październik 19, 2016, 08:17:00 pm »
Dla mnie 9/11
The darkness will swallow everything

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3096 dnia: Październik 19, 2016, 08:29:12 pm »
Dobry miesiąc. Portfel odpocznie. Od kilku miesięcy tylko 2 pozycje: Thor i Sisters. Kusi ARQ, jednak nie mam części 2 więc odpuszczam.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3097 dnia: Październik 19, 2016, 08:47:07 pm »
8azyliszek, czy zauważyłeś, że poprzednie 3 posty odnosiły się do grudnia, a nie do listopada.
Powinieneś przynajmniej zaznaczyć, że piszesz o listopadzie.

@radef nie zauważyłeś, że w grudniu wyjdzie 3 tomy Marvel Now? I że miedzy premierą listopadową (23) a grudniową jest tylko 2 tygodnie różnicy? Wezmę od razu 5 tomów. Wymieniłem swoje połączone zakupy listopadowo-grudniowe.

Offline Wojtpil

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3098 dnia: Październik 20, 2016, 08:54:47 am »
Z grudnia dwa Batmany biorę. Chyba dwa bo widzę, że Batman Gothic Granta Morissona i zapala mi się czerwona lampka. Facet za przeproszeniem ma młyn w głowie.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3099 dnia: Październik 20, 2016, 09:00:13 am »
Ja lubię Morrisona, bo zawsze jego komiksy są tak charakterystyczne, że zadaje sobie pytanie, czy ktoś inny mógłby stworzyć coś takiego? Oby jak najwięcej tego autora, trochę po polsku go poczytałem i nie zwiodłem się jeszcze. Po angielski jeszcze nic nie czytałem, trochę się boję polec językowo. Fajnie, ze grudzień jest taki lekki.

Offline Wojtpil

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3100 dnia: Październik 20, 2016, 09:03:31 am »
Fajnie, ze grudzień jest taki lekki.

Aż dziwne, że to cieszy ale tak jest :)
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline amsterdream

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3101 dnia: Październik 20, 2016, 02:35:59 pm »
W końcu portfel trochę odpocznie. Dla mnie tylko "Bitwa atomu". Z Gotykiem mam podobnie jak Wojtpil - jak zobaczyłem na okładce nazwisko Morrisona to od razu zapaliła mi się lampka ostrzegawcza. Pewnie znowu jakieś podróże w czasie, alternatywne światy, rzeczywistości, anioły i demony, podróże do umysłu i chaos narracyjny.

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3102 dnia: Październik 20, 2016, 02:54:37 pm »
Aż dziwne, że to cieszy ale tak jest :smile:
Ale to tylko E. są pozostali wydawcy i znowu dzieci prezentów nie dostaną,
Tak poważnie to oddech ze strony E. raptem 6 pozycji, aż boję się że świąteczną ofensywą zaatakuje Mucha i SL a to może boleć.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3103 dnia: Październik 20, 2016, 03:01:12 pm »
@UP
Mucha wyda Spider-Man Reign, Lokiego i Cage'a,. ;) Ongyyrs Sędziego Dredda.

Ja najpierw myślałem, że Gothic to jakiś elseworld jak "Gotham w świetle lamp gazowych" ale wikipedia mówi że nie. Niestety słowa

"murderer uncovers a sordid tale from Gotham's past, a bargain reminiscent of Don Giovanni, an ancient Faustian pact, Gotham City's Cathedral and a forgotten episode from Bruce Wayne's childhood."

jakoś mnie zniechęcają, bo nie lubię takich klimatów. Komiks ma już 26 lat. Poza tym niezbyt lubię rysunki Klausa Jansona. Jedna Elektra mi wystarczy.


Offline Antari

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #3104 dnia: Październik 20, 2016, 11:43:43 pm »
Na pewno
- Wojna domowa
- Bitwa atomu
Raczej, ale później
- Thor (muszę nadrobić 1. tom)


W końcu portfel trochę odpocznie. Dla mnie tylko "Bitwa atomu". Z Gotykiem mam podobnie jak Wojtpil - jak zobaczyłem na okładce nazwisko Morrisona to od razu zapaliła mi się lampka ostrzegawcza. Pewnie znowu jakieś podróże w czasie, alternatywne światy, rzeczywistości, anioły i demony, podróże do umysłu i chaos narracyjny.

Jest jakiś konkretny powód uparcia się tylu osób na "Bitwę Atomu"? To jest naprawdę baaardzo przeciętna historia. Żeby nie powiedzieć po prostu słaba. Taka, którą się czyta i zapomina po 5 minutach. Odpuszczanie takich komiksów jak Thor Aarona czy Gotyk Morrisona na rzecz "tego" jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe. Zadziałała jakaś siła wyższa, czy nostalgia za mutantami? A może jeszcze coś innego. Chciałbym zrozumieć.