Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9  (Przeczytany 329469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 12, 2016, 10:26:00 pm »
A mimo to nie mają jeszcze "Wojny Wade'a Wilsona". Domyślam się, że pojawi się dopiero za miesiąc.



Wyjdzie u nich jako tom 85 (06.04.2016). Można odkryć przyszłe tytuły grzebiąc trochę na stronie. Dla ułatwienia:
http://www.zeit-fuer-superhelden.de/img/?C=M;O=D

Stąd wyciągałem info o tych wcześniejszych Deadpoolach przed pojawieniem się zapowiedzi na stronie
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2016, 10:29:28 pm wysłana przez bogi1 »

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 12, 2016, 10:28:58 pm »
Zresztą u nich ostatni Deadpool w WKKM był pod koniec września 2015. A u nas to dopiero pierwszy taki haszet a drugi polski Deadpool w ogóle. Poza tym to mamy pustynię jeśli chodzi o tego bohatera. Co gorsza, Niemce znowu są lepsi. Za tydzień Warlocka t.1 sobie wydadzą. No nie ma bata - Hachette PL musi nam przedłużyć Kolekcję o brakujące tomy.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 12, 2016, 10:31:24 pm »
Pewnie przez Deadpoola nowa seria Thunderbolts od Egmontu też nie gorzej się sprzeda. Przynajmniej pierwszy tom ;)

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 12, 2016, 10:48:18 pm »
Po 2 sezonie Daredevila, to Punisher będzie ciągnąć tą serię. :) Frank jest najlepszy ale bardzo fajnie będzie zobaczyć tych dwóch w jednej drużynie.

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 13, 2016, 12:28:30 am »
Do licha. Strach teraz odsyłać do H. tego Deadpoola ze skopanym grzbietem. Mogą nie oddać...  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 13, 2016, 08:57:26 am »
Albo wyślą spóźnionym prenumeratorom;D

Wojnę Wade'a Wilsona przeczytałem i podobała mi się o wiele bardziej od Martwych Prezydentów;)
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 13, 2016, 10:25:19 am »


Wyjdzie u nich jako tom 85 (06.04.2016). Można odkryć przyszłe tytuły grzebiąc trochę na stronie. Dla ułatwienia:
http://www.zeit-fuer-superhelden.de/img/?C=M;O=D[/urlStąd wyciągałem info o tych wcześniejszych Deadpoolach przed pojawieniem się zapowiedzi na stronie
Czyli tak, jak przewidywałem.
Wtedy, kiedy pojawiały się poprzednie Deadpoole, czytałem to forum anonimowo i jedynie okazyjnie, więc musiałem tego nie widzieć, bo z oficjalnymi zapowiedziami jestem na bieżąco i nie kojarzę czegoś takiego.
Niemcy zawsze wydawali 2-częściowe historie blisko siebie, a ciągle nie wydali 2. tomu "Samego strachu". Czy to może oznaczać, że nie będzie go u nich? Podobnie zrobili z "Zimowym żołnierzem", wydali cześć 1. (z okladką 2.),  zapominając o reszcie.


Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 13, 2016, 10:38:45 am »
No bo chłopie - w Niemczech Fear Itself wydali w jednym wielkim Grubasku.

Erscheinungsdatum D: 22.04.2015
Inhalt: Fear Itself Prologue: Book of the Skull, Fear Itself 1-7, Fear Itself Epilogue
Chronologische Ausgabe: 71
Autor & Zeichner: Matt Fraction & Stuart Immonen

W sumie sam tego nie zauważyłem. Kurczę Niemcy mają za dobrze! Lepsze tytuły, chronologiczne grzbiety, lepsza kolejność. Noż kurde... Hachette PL MUSI oddać nam zagraniczne tytuły. Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. :)

Pytanie techniczne - czy ktoś na tym forum mówi i czyta po niemiecku? Żeby mógł sobie ewentualnie nabywać te Deadpoole?
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2016, 10:59:18 am wysłana przez 8azyliszek »

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 13, 2016, 11:02:04 am »
No bo chłopie - w Niemczech Fear Itself wydali w jednym wielkim Grubasku.

Erscheinungsdatum D: 22.04.2015
Inhalt: Fear Itself Prologue: Book of the Skull, Fear Itself 1-7, Fear Itself Epilogue
Chronologische Ausgabe: 71
Autor & Zeichner: Matt Fraction & Stuart Immonen
Ty! Faktycznie! Jak ja patrzę? Wcześniej  analizowałem to wydanie i nic! Czyli połączyli te 2 tomy, a nie mogli tego zrobić z "Marvel Knights".

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 13, 2016, 11:25:13 am »
Ale Niemcy nie dostali zeszytu: "Fear Itself: The Worthy One-Shot" a "Fear Itself Epilogue" (bo takiego zeszytu nie ma) to będzie pewnie  "Fear Itself 7.1: Captain America"

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 13, 2016, 01:16:24 pm »

"Thanos: Śmierć i życie"? Ciekawe tłumaczenie, ale najbardziej zastanawia mnie ta kolejność. Ktoś ma jakąś teorię, dlaczego tak zrobili?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #176 dnia: Marzec 13, 2016, 01:35:56 pm »
No i to powyżej w końcu byłoby jakieś wydarzenie. Pierwszy komiks Dana Abnetta w Polsce od 8 lat. To w sumie smutne, że typ, który napisał takie perły jak Sin i Dex czy Insurrection jest i nas tak mało obecny.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2016, 01:43:04 pm wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #177 dnia: Marzec 13, 2016, 01:38:25 pm »

"Thanos: Śmierć i życie"? Ciekawe tłumaczenie, ale najbardziej zastanawia mnie ta kolejność. Ktoś ma jakąś teorię, dlaczego tak zrobili?

Bo śmierć u Thanosa zawsze na pierwszym miejscu ;) :cool:

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #178 dnia: Marzec 13, 2016, 02:31:52 pm »
Bo śmierć u Thanosa zawsze na pierwszym miejscu ;) :cool:
Dobre, trochę o niej myślałem, ale nigdy bym tego tak nie ujął. Popłakałem się ze śmiechu.

Offline rzem

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #179 dnia: Marzec 16, 2016, 01:46:03 pm »
Chciałbym Was prosić o kilka słów o zapowiadanym na za tydzień SPIDERMAN: NO MORE. Czy to osobna, zamknięta historia? Z jakich to lat (bo po numerach to chyba jakieś 60-te)? A jak ktoś czytał, to opinia mile widziana już całkowicie. Czy to ramotka na miarę Hulka czy coś lepszego?
Bardzo dziękuję za jakiekolwiek info.