trawa

Autor Wątek: Orcza lipa?  (Przeczytany 6679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaskier

Orcza lipa?
« dnia: Sierpień 30, 2003, 04:06:14 pm »
heja!
dzisiaj nasłuchałem się biadoleń maverica pod tytułem że orki to armia do dupy, nic się z niej nie a wycisnąć itepe...

co o tym sądzicie, czy naprawdę oprucz rozpiski 2mystic wariot+vortex nic tu nie jest do gry?

osobiście wątpię :roll:

Offline Alchemik

Orcza lipa?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2003, 04:21:40 pm »
Wywrotowe twierdzenie:) ale nie sądzę żeby było prawdziwe. Orkasy w Konfrontacji to w sumie nietypowa armia:) w przeciwieństwie do WFB - Orki tutaj można powiedzieć, że są "elitarne" statystyki przeciętnego modelu są lepsze niz odpowiedniki przeciwnika:) co za tym idzie niestety cena modelu jest nieco wyższa.

Ale dość ogólników - czy bruiserzy są kiepscy? Model za 21 punktów z siłą 10? Która inna rasa wyciągnie coś takiego? Dodatkowo w trakcie szarży wzbudza strach:)

Za 59 punktów mamy chyba najtańszego bohatera w Konfrontacji a więc master strike, multiple attacks - razem z bruiserami szarzujacymi na ten sam model robia salatke z burakow w ciagu 1 rundy.

Kusznikcy orkijscy celnoscia nie grzeszą:)

Jackal warriorzy i amok slayerzy to jedne z najpotezniejrzysz modeli ofensywnych w grze.

Fakt, że magowie z orków może są kiepscy ale kiedy zaczynaja czarowac nie mozna ich czarow dispelowac.

Poza tym jak brakuje inwencji siegnijcie po wsparcie z innych ras - goblinow i devorersow:) - ja osobiscie planuje budowe klimatycznej armii stworzonej z orkaso i najemnikow keltyjskich:) glównie chodzi mi o minataury ktore moge wstawic do bandy:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Norasan

Re: Orcza lipa?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2003, 07:48:28 pm »
Cytat:

co o tym sądzicie, czy naprawdę oprucz rozpiski 2mystic wariot+vortex nic tu nie jest do gry?
 :roll:[/quote


oj nie moge sie z tym zgodzić

orki to bardzo fajna rasa

i jeżżeli ktoś odczówa przyjemność nią grając to

może tak ją rozwinąć że pokonać każdego

tylko trza mieć szczęście  i pasje
Nawet najlepszy mag z nożem w plecach poważnie traci na umiejętnościach"

Jhereg  Steven Burst

Offline war2bone

Orcza lipa?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 30, 2003, 08:26:33 pm »
narzekac umiecie ....... gdbym ja mial brutala zamiast odwagi to by mnie nikt nie pokonal ......

ludzie z brutalem mozecie takie master strike trzaskac ze sie w glowie nie miesci
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Vallarr

Orcza lipa?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2003, 10:27:47 pm »
tesh uwazam orki za mocna armie , ale trza umiec nimi grac ;) - amok slayerzy ze statystykami lepszymi niz wolfeni . taniutcy bruiserzy , nieglupi bohaterowie . tani warriorzy na miesko armatnie a do tego mogacy cos zrobic , niedispelowalna magia....
dziwi mnie tylko upór w wystwianiu kuszników , ktorzy sa ciutke slabi - maja bardzo maly zasieg - albo powinni miec tak 15-30-45 albo 10 siły...  ale reszta jednostek imho jest dobra .
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Norasan

Orcza lipa?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 30, 2003, 11:26:26 pm »
ale jakie figsy pikniutkie :D  :D  :D  :D  :D
Nawet najlepszy mag z nożem w plecach poważnie traci na umiejętnościach"

Jhereg  Steven Burst

Offline Maveric

Orcza lipa?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 31, 2003, 05:46:53 pm »
A ja nadal pozosteję przy swoim, że większość orczych rozpisek jest słabych i pozwalam nawet sobie twierdzic, że każdą rozpiskę będę w stanie pojechać moją na 2 Vortexach. Potwierdza to także turniej w Bełchatowie na którym dwie ostatnie armie to właśnie orcze armie.

Offline Norasan

Orcza lipa?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 31, 2003, 05:52:33 pm »
śmiem twierdzić że to chyba nie wina orków tylko ich właścicieli


ja dostałem orkami trzy razy w tyłek


ale ja fujara :)
Nawet najlepszy mag z nożem w plecach poważnie traci na umiejętnościach"

Jhereg  Steven Burst

Offline Maveric

Orcza lipa?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 31, 2003, 06:00:09 pm »
Muszę się z tobą niezgodzić, gdyż grają rozpiską orków do walki wręcz dostałe od kumpla który grał pierwszy raz i któremu złożyłem armię alchemików. Zdjąłem mu jeden model. Grając dalej z innym kumplem który chciał grać orasami 3 meche pojechałem go 3 razy tąmże armią alchemików którą wcześniej kumplowi złożyłe. W końcu gdy grałem jeszcze raz z tym pierwszym kumplem ale już rozpiską na vorteksach pojechałem go samemu tracąc jeden model. Chyba to coś znaczy :)

Offline BeRsErK

Orcza lipa?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 31, 2003, 06:23:09 pm »
No cóż ja gram alchemikami i powiem szczerze, że orki to jedna z 2 armii, krórej się obawiam - poza tym możesz napisać co za armię skleciłeś do alchemików - oczywiście o odpowiedz proszę na topiku "alchemicy" ;)

Offline Norasan

Orcza lipa?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 31, 2003, 06:23:25 pm »
dobra wydaje mi sie że po prostu znaczy że każdy ma swój styl

ty grając orkami  nie miałeś dopasowaniej tej armi do siebie


widocznie nie jest twoim przeznaczeniem być orkijskim generałem :)


ale może znajdzie sie kiedyś ktoś kto poprowadzi ją do zwycięstwa :)
Nawet najlepszy mag z nożem w plecach poważnie traci na umiejętnościach"

Jhereg  Steven Burst

Offline war2bone

Orcza lipa?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 31, 2003, 07:12:21 pm »
e tam ....... ja dalej upieram sie ze master strike z brutalem potrafi zarznac przeciwnika w pierwszej turze .....

brutal daje nam 33 % szansy na przezut co jest juz duzo ...... co wiecej porownaj armie orkow do ludzi ...... ich wojownik 10 sily moj wojownik 6 sily ( i to bardzo dobry )

to tego jak umiesz prowadzic walke to brontopy moga wykonac ruch poscigowy 3 razy !!!!!!

nie mowie ze orki sa prosta armia ..... polegaja raczej na ryzyku ..... ale gdy sie uda ..... mowilem brutal z MS ???? ahhh co ja bym dal za cos takiego ..... ostatnio kumpel mnie z tym walnol za 26 w korpus :( ( i to nie w jakies gowno tylko ryzerza !!!!!  13 resa)
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Vallarr

Orcza lipa?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 31, 2003, 07:35:32 pm »
a ja lacznie za 20 sily z master strike i rzucilem na zranienie 2x2 - czyli ogluszylem clona takim ciosem ...
wbrew pozorom windowanie master strikea do duzego poziomu wymaga duuuuzo szczescia - i czasem daje cos takiego - a np jak trafisz w nogi czy w rece to lepsze byly by jush normalne ataki...
rozpiska maverica była dobra , osobiscie mi sie podobala :D 3x amok slayer to cos , czego sie boje ...
Berserk - a druga armia to jaka ?? mid-nor ??
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline BeRsErK

Orcza lipa?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 31, 2003, 07:47:16 pm »
No jak się tylko od niej oberwało to trza mieć respekt ;)
Sorki za offtopa:P

Offline war2bone

Orcza lipa?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 31, 2003, 07:59:39 pm »
Cytat: "BeRsErK"
No jak się tylko od niej oberwało to trza mieć respekt ;)
Sorki za offtopa:P


nie badz taki pewny siebie :D
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

 

anything