Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 769104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wolf85

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1860 dnia: Wrzesień 01, 2016, 10:53:50 am »

Ale sklep nie powinien myśleć i funkcjonować takimi kategoriami, że jak mamy 1-2 sztuki czegoś to zmieniamy ceny.

Ale czemu nie powinien? (tzn. pomijając fakt, że sklep - jako taki - w ogóle nie może myśłeć)
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Netzach

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1861 dnia: Wrzesień 01, 2016, 10:54:57 am »
Na bonito/aros kolejna paka komiksów z rabatem 40% (kilka z 50%), w tym m.in. Skalp 2, Wieczna Wojna, Harley Quinn, WW 4 i 5, Uncanny Avengers i X-Men, JLA 1 i 2, Człowiek z Ciguri, Spirit, pozycje z wydawnictwa "Planeta Komiksów" itd. Przed nami "ciężkie" dla kieszeni miesiące, ale można pouzupełniać kolekcję, jeśli komuś czegoś brakuje.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2016, 01:28:36 pm wysłana przez Netzach »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1862 dnia: Wrzesień 01, 2016, 10:55:53 am »
Ale czemu nie powinien? (tzn. pomijając fakt, że sklep - jako taki - w ogóle nie może myśłeć)


Chociażby dlatego, że wprowadza na rynek komiksowy złe nawyki - za chwilę podłapią ten pomysł inne sklepy internetowe. Patrzcie na większy obrazek.

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1863 dnia: Wrzesień 01, 2016, 11:03:21 am »

Chociażby dlatego, że wprowadza na rynek komiksowy złe nawyki - za chwilę podłapią ten pomysł inne sklepy internetowe.

już dawno podłapały. sklep ma przede wszystkim zarabiać.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1864 dnia: Wrzesień 01, 2016, 11:15:39 am »
Na bonito/aros kolejna paka komiksów z rabatem >40%,
Dzięki za info, tylko czy jest coś nowego w promocji -50%? Bo sam przynajmniej nie widzę.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Wolf85

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1865 dnia: Wrzesień 01, 2016, 12:39:45 pm »

Chociażby dlatego, że wprowadza na rynek komiksowy złe nawyki - za chwilę podłapią ten pomysł inne sklepy internetowe. Patrzcie na większy obrazek.

Dalej Cię nie łapię. Dlaczego ten konkretny sklep miałby tak nie robić? Jeżeli im sie to opłaca, to ten argument jest idiotyczny. To wysoce specjalistyczny sklep z - chyba - najniższymi cenami na rynku polskim. Więc jeżeli Ci to nie odpowiada - nie kupuj. Chyba, że to narzekanie dla narzekania, jak 8azyliszka o wydawcach. Wtedy załóż własny sklep i stosuj w nim takie ceny jakie uważasz za uczciwe.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1866 dnia: Wrzesień 01, 2016, 12:44:37 pm »
To wysoce specjalistyczny sklep z - chyba - najniższymi cenami na rynku polskim.



Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1867 dnia: Wrzesień 01, 2016, 01:17:32 pm »
Na bonito/aros kolejna paka komiksów z rabatem >40%...Wieczna Wojna
To zabawne jest. Wczoraj myślałem co jeszcze dobrać do Kosmicznych rupieci na Gildii, żeby było 200 zł i tym samym wysyłka kurierem za darmo. Plan był doskonały, bo Rupiecie miały datę premiery 1 września, więc dzisiaj i gdyby mi wysłali, to miałbym je jutro w piątek, czyli na weekend. Zamawiając za mniej, niż 200 musiałbym albo zapłacić milion hajsów za wysyłkę kurierem, żeby mieć Rupiecie jutro, albo czekać na po weekendzie, żeby odebrać pakę w Ruchu za mniej hajsów. Patrzę - Wieczna wojna za -30%. I napisane, że nakład wyczerpany, ale mamy jeszcze 4 sztuki - zastanawiam się, bo posiadam to małe wydanie ze skrzydełkami, ale zawsze chciałem mieć ten doskonały komiks w normalnym formacie - za 2 godziny są już tylko 2 sztuki - dobra, nie ma to tamto, biorę, płacę i czekam, hurra, Kosmiczne rupiecie na weekend i jeszcze Wieczna wojna za -30%, a już wyprzedana i bym płakał, ze nie mam. Wchodzę dziś na sklep, a tam co prawda premiera 1 września, ale dostępność 1 dzień, czyli będzie jutro. I nici z mojego czytania nowego Thompsona piątkowym popołudniem. I jeszcze się okazuje, że Wieczna wojna może i wyprzedana w SG, ale w Arosie ponad 100 sztuk i to za -40%. A rupieci na weekend nie będzie. Plan był doskonały. Tak bardzo doskonały.  :smile: 


mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1868 dnia: Wrzesień 01, 2016, 01:21:00 pm »
Wieczna wojna za -30%. I napisane, że nakład wyczerpany, ale mamy jeszcze 4 sztuki - zastanawiam się, bo posiadam to małe wydanie ze skrzydełkami

liczebność komiksów od jednego e zawsze sprawdzaj u drugiego e. do tej pory wszystko (z wyjątkiem garażu hermetycznego) zaliczyło zwroty. empyk (przypuszczam że egmont również) ma tego tytułu na pęczki:

http://www.empik.com/mistrzowie-komiksu-wieczna-wojna-haldeman-joe,p1121662537,ksiazka-p

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2016, 01:24:03 pm wysłana przez mgnesium »

Offline Blackwood

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1869 dnia: Wrzesień 01, 2016, 01:33:34 pm »
Na bonito/aros kolejna paka komiksów z rabatem 40% (kilka z 50%), w tym m.in. Skalp 2, Wieczna Wojna,
Bardzo dziękuje za informacje, od paru dni czaję się na Wieczną Wojnę a tu taka niespodzianka.
Pozdrawiam!

Offline amsterdream

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1870 dnia: Wrzesień 01, 2016, 01:51:08 pm »
Wieczna Wojna zniknęła już niemal ze wszystkich sklepów i dyskontów więc nakład chyba faktycznie jest na wyczerpaniu.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1871 dnia: Wrzesień 01, 2016, 02:08:45 pm »
O kurde, Gildia mi właśnie wysłała paczkę. Czyżbym jednak jutro wieczorem rozkoszował się Rupieciami.  :shock:
Jaram się jak Synowie Harpii na Arenie. I jeszcze Wieczna wojna na kredzie i w normalnym formacie. Za pierwszym razem czytałem w dobrym formacie, ale na słabym papierze (Fantastyka), za drugim razem papier był świetny, ale format pomniejszony, trzecia lektura będzie w końcu taka, jaka powinna być.
Co ja to mówiłem? Aha, że plan był doskonały.  :cool: 

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1872 dnia: Wrzesień 01, 2016, 03:32:21 pm »
Promocja MVM na wrzesień z 2.0 jest ciekawa i można wszystkie trzy omniaki Green Lanterna wyłapać 700 zł.

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1873 dnia: Wrzesień 01, 2016, 05:20:53 pm »
Promocja MVM na wrzesień z 2.0 jest ciekawa i można wszystkie trzy omniaki Green Lanterna wyłapać 700 zł.

Na liście dotyczącej oferty ekspozycyjnej jest INFINITY GAUNTLET OMNIBUS PEREZ COVER HC. Czy ta pozycja jest nadal u nich na stanie? Myślałem, że to jest OOP już dawno.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2016, 05:30:10 pm wysłana przez Antari »

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1874 dnia: Wrzesień 01, 2016, 05:41:40 pm »
Na liście dotyczącej oferty ekspozycyjnej jest INFINITY GAUNTLET OMNIBUS PEREZ COVER HC. Czy ta pozycja jest nadal u nich na stanie? Myślałem, że to jest OOP już dawno.

marvel opychał ten komiks retailerom za bezcen, a rafał pewnie porobił zapasy. kaczora howarda kiedyś jakiś sklep sprzedawał za 8 (słownie: osiem) euro, więc kwoty po przewalutowaniu musiały być groszowe.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2016, 05:46:41 pm wysłana przez mgnesium »

 

anything