trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 769036 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1875 dnia: Wrzesień 01, 2016, 05:56:01 pm »
marvel opychał ten komiks retailerom za bezcen, a rafał pewnie porobił zapasy. kaczora howarda kiedyś jakiś sklep sprzedawał za 8 (słownie: osiem) euro, więc kwoty po przewalutowaniu musiały być groszowe.

Tyle, że większość tytułów z tej listy jest dostępnych do kupienia u niego w sklepie. Oczywiście w cenach kosmicznych. IG Omnibus kiedyś był ale zszedł, stąd moje zdziwienie. Czyżby eksponował go tylko na wypadek dni otwartych? Nie rozumiem takiej praktyki skoro ma zapas.

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1876 dnia: Wrzesień 01, 2016, 06:12:35 pm »
znalazłoby się jeszcze kilka takich pozycji. na przykład sin city także jest oop, a zakupienie tomiszcza przez stronę sklepu nie jest możliwe.

może na dniach otwartych faktycznie sprzedawane są komiksy z mniejszymi lub większymi defektami?

Offline Mati29

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1877 dnia: Wrzesień 01, 2016, 06:39:32 pm »
Tylko jak to zrobić jak nie można być w Poznaniu w środę :(




Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1878 dnia: Wrzesień 01, 2016, 07:40:12 pm »
Ten sam kod podaję już od pół roku :biggrin: O dziwo działa cały czas ale nie na przedsprzedaż.
Nie masz racji. Kod działa też na przedsprzedaże. Nie działa tylko wtedy kiedy produkty są jednocześnie w przedsprzedaży i w promocji. Złożyłem już na ten kod ze cztery zamówienia. W koszyku widać jak rabat jest zdejmowany z produktów, przy finalizowaniu zamówienia też.

Offline FloreK9

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1879 dnia: Wrzesień 01, 2016, 07:57:28 pm »
może na dniach otwartych faktycznie sprzedawane są komiksy z mniejszymi lub większymi defektami?

Defekty oczywiście się zdarzają, ale dlatego przy okazji każdej takiej wyprzedaży napisane jest, że są to towary "EKSPOZYCYJNE".

Offline mibartek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1880 dnia: Wrzesień 01, 2016, 08:26:16 pm »
jakby jakaś dobra forumowa dusza robiła zakupy też "na zlecenie" to ja z chęcią kupiłbym parę tytułów z oferty ekspozycyjnej. zapraszam na PW, za fatygę mogę zaoferować jakiś komiks od siebie, sześciopaki/flaszki albo klasyczne PLNy  :wink:

Offline Wolf85

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1881 dnia: Wrzesień 01, 2016, 09:07:11 pm »
Dopisuje się do kolegi mibartka, jeżeli ktoś byłby tak miły i wybierał się do MVM, to chętnie skorzystam z jego dobroci.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1882 dnia: Wrzesień 01, 2016, 09:09:52 pm »
Defekty oczywiście się zdarzają, ale dlatego przy okazji każdej takiej wyprzedaży napisane jest, że są to towary "EKSPOZYCYJNE".

Faktycznie, tej okoliczności nie brałem pod uwagę. Mimo wszystko cena jest dość atrakcyjna na większość pozycji ekspozycyjnych, więc chyba warto zaryzykować.

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1883 dnia: Wrzesień 01, 2016, 09:46:00 pm »
Kupowałem w ramach tej oferty - potwierdzam, że stan może odbiegac od idealnego.  I faktycznie tytuły z listy nie pokrywają się z tymi online.

- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1884 dnia: Wrzesień 01, 2016, 10:06:52 pm »
za te ponad 150 zł mniej (w przypadku niektórych pozycji), myślę że zdzierżyłbym nawet dziurawą okładkę i pozaginane rogi. no ale.

Offline raskoks

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1885 dnia: Wrzesień 01, 2016, 10:50:28 pm »
a ten kolega co to wg mvm pomaga ludziom wziac rzeczy ekspozycyjne - to ktos sie z nim kontaktowal?
Bo rzeczywiscie ceny swietne. z tym ze kiedys (ze 2 lata temu albo i wiecej) kupilem tak zdalnie omniaka - to bylem ze stanu bardzo neizadowolony.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1886 dnia: Wrzesień 01, 2016, 11:14:32 pm »
Ten kolega, to kolega kelen z forum. Ale ludzie, nie zarzucajcie go tysiącem pozycji do kupienia! :D

Offline chch

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1887 dnia: Wrzesień 03, 2016, 02:56:49 am »
Jest obecnie jakiś działający kod do empiku?
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline roble

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1888 dnia: Wrzesień 03, 2016, 12:13:01 pm »
A ja postawie piwo za kod rabatowy na nieprzeczytane.pl ... :)

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #1889 dnia: Wrzesień 03, 2016, 12:40:23 pm »
w komiksiarni do 10 września -50% na tytuły hanami (bez "Mushishi, Monster, Samotny Smakosz, Tradycje kulinarne Korei, dodruki Pluto tom 1 i Basamista tom 1 i 2"). ponieważ nie mam dzisiaj nic do roboty, pozwoliłem sobie zebrać linki do wszystkich pozycji objętych promocją i pogrubieniem wyszczególnić te szczególnie warte według mnie uwagi:

japońskie słodycze

biblia album (simon bisley)

pluto tomy 2-8

ikar (jiro taniguchi i moebius)
odległa dzielnica (jiro taniguchi)

księga wiatru (jiro taniguchi)
podniebny orzeł (jiro taniguchi)
wędrowiec z tundry (jiro taniguchi)
zoo zimą (jiro taniguchi)
ratownik (jiro taniguchi)

suppli tomy 2-10

ikigami tomy 1-10

pitu pitu tomy 1-2

balsamista tomy 3-7

osiedle promieniste
solanin tomy 1-2

muzyka marie tomy 1-2


anagram

dynia z majonezem

beautiful people


dwie poduszki

ristorante paradiso

japan

król wilków

duds hunt


dodatkowo powinni mieć (chociaż licznik nie zawsze pokrywa się ze stanem faktycznym):

dredd mroczna sprawiedliwość
absalom duchy londynu
radioactive cross



powyżej 140,01 zł wysyłka gratis, pakowanie i dbałość o stan komiksów tip-top. zamawiałem tam swojego dredda i w komentarzu wpisałem formułkę o wyborze egzemplarza bez defektów. na drugi dzień dostałem telefon z informacją, że komiks ma minimalnie ubity rożek i pytaniem, czy w związku z tym nadal mają realizować zamówienie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2016, 12:07:03 pm wysłana przez mgnesium »