trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 769103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2340 dnia: Styczeń 04, 2017, 10:42:02 am »
dzieki za info.
wielki martwy t1 jest tego jeszcze sporo mimo ze juz kilka miesiecy jest na rynku. Pewnie z t2 bedzie podobnie. uw1 i druuna t1 tego jest troche mniej. Bede obserwowal rynek, mam nadzieje ze nie omine ostatniego egzemplarza.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2341 dnia: Styczeń 04, 2017, 01:56:32 pm »
Już tylko do jutra choinka na Nieprzeczytane. Warto wziąć Valeriany, bo mają fajowe zniżki. No i Wielkiego Martwego ogarnąłem za -42%, a wcześniej nie widziałem nigdzie za mniej niż -30%. Nie wszystko tak dobrze wychodzi, bo niektóre komiksy mają mniejszą zniżkę. Opłaca się wziąć te, które mają -35% lub nawet -36%, więc po odjęciu choinkowych 7% robi się super. Najlepiej wychodzi jednak Morze po kolana,  które ma w sumie kosmiczną zniżkę. Ale nie wziąłem, bo już mi się nie zmieściło w planowanych 2 stówach, których nie chciałem przekroczyć.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2342 dnia: Styczeń 04, 2017, 05:36:10 pm »
Już tylko do jutra choinka na Nieprzeczytane. Warto wziąć Valeriany, bo mają fajowe zniżki. No i Wielkiego Martwego ogarnąłem za -42%, a wcześniej nie widziałem nigdzie za mniej niż -30%. Nie wszystko tak dobrze wychodzi, bo niektóre komiksy mają mniejszą zniżkę. Opłaca się wziąć te, które mają -35% lub nawet -36%, więc po odjęciu choinkowych 7% robi się super. Najlepiej wychodzi jednak Morze po kolana,  które ma w sumie kosmiczną zniżkę. Ale nie wziąłem, bo już mi się nie zmieściło w planowanych 2 stówach, których nie chciałem przekroczyć.

Widzę, że obecnie ceny ww. tytułów zmieniły się znacznie na moją niekorzyść. I tak m.in. Wielki Martwy #2 wychodzi mi o ponad 2 pln drożej... Co i tak jest niezłą zniżką zbliżoną do 39,5% taniej.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline nocny

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2343 dnia: Styczeń 04, 2017, 10:19:34 pm »
No tam się ceny zmieniają kilka razy dziennie. Miałem w koszyku 3 komiksy przez ostatnie 5 dni i tak sobie odświeżałem co kilka godzin by wyłapać najkorzystniejszą cenę. Przez te kilka dni kwota wędrowała od 146 do 151 zł, w tę i z powrotem.

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2344 dnia: Styczeń 04, 2017, 10:58:27 pm »
dwa lata temu byście się pozabijali dla takiej zniżki (nie dosłownie).

teraz dopłata dwóch złotych to problem  :doubt:

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2345 dnia: Styczeń 05, 2017, 07:49:05 am »
dwa lata temu byście się pozabijali dla takiej zniżki (nie dosłownie).
Fakt.
teraz dopłata dwóch złotych to problem  :doubt:
Eeee... Przekoloryzowane ;)
Ale patrząc na większość z nas, jak miesiąc w miesiąc kupuje się od 15 do 20 pozycji, to przy każdych 2 złotych zbierze się jeden komiks gratis! ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2346 dnia: Styczeń 05, 2017, 10:41:30 am »
Ale patrząc na większość z nas, jak miesiąc w miesiąc kupuje się od 15 do 20 pozycji, to przy każdych 2 złotych zbierze się jeden komiks gratis! :wink:
Absolutnie, dokładnie tak. Kupuję już takie ilości komiksów, że szybko by mi się zapełniła skarbonka z dwójką złociszy z każdego komiksu. Też miałem te wahania cen w koszyku i kupiłem, kiedy było najkorzystniej. Szkoda byłoby kolejnego komiksu, jakbym nie patrzył na te złocisze. ;)

Offline eskos

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2347 dnia: Styczeń 07, 2017, 10:05:10 am »
Absolutnie, dokładnie tak. Kupuję już takie ilości komiksów, że szybko by mi się zapełniła skarbonka z dwójką złociszy z każdego komiksu. Też miałem te wahania cen w koszyku i kupiłem, kiedy było najkorzystniej. Szkoda byłoby kolejnego komiksu, jakbym nie patrzył na te złocisze. :wink:
Ja, Krzychu, mam już ten etap za sobą. Ostatnimi czasy więcej sprzedałem (amerykański mainstream) niż kupiłem. Za to trochę Oryginałów wpadło i kilka jeszcze do mnie płynie zza wielkiej wody. Mam niecny plan aby zostawić tylko te egzemplarze lub serie gdzie mam autografy/rysografy. Na zaspokojenie tego pragnienia niestety potrzeba sporo czasu i jeszcze więcej pieniędzy, ale grunt to się nie poddawać.  :biggrin:

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2348 dnia: Styczeń 07, 2017, 10:39:21 pm »
Ma ktoś teraz jakiś kod rabatowy na Aros/bonito?

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2349 dnia: Styczeń 07, 2017, 11:22:56 pm »
przejrzyj sobie ich profile na fb. będzie szybciej.

Offline pucek_miszcz

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2350 dnia: Styczeń 08, 2017, 09:40:04 am »
Chyba na razie nic nie ma, kurde czekam na jakąś promocję u nich żeby zrobić styczniowe zakupy. Chyba że macie jakąś inną księgarnię gdzie można teraz w dobrych cenach kupić? Bo na nieprzeczytane chyba się już skończyły kody rabatowe.
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Kijanek

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2351 dnia: Styczeń 08, 2017, 10:38:19 am »
Chyba na razie nic nie ma, kurde czekam na jakąś promocję u nich żeby zrobić styczniowe zakupy. Chyba że macie jakąś inną księgarnię gdzie można teraz w dobrych cenach kupić? Bo na nieprzeczytane chyba się już skończyły kody rabatowe.
Empik ma teraz promocję na książki przy zamówieniu za ok 80 PLN rabat 10 PLN

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2352 dnia: Styczeń 08, 2017, 11:45:14 am »
I że niby można tam kupić w dobrych cenach komiksy?

Ja polecam cały czas fantastyczneswiaty.pl, dziś do końca dnia dodatkowe 6% z kodem STYCZEŃ.

Offline dudi1212

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2353 dnia: Styczeń 08, 2017, 08:11:06 pm »
Nie kojarzę, żeby ten temat się pojawił - allegro szykuje nowy program rabatowy:

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/monety-allegro-program-lojalnosciowy-znizki,230,0,2231526.html
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2354 dnia: Styczeń 08, 2017, 09:15:46 pm »
Szkoda tylko, że to będzie naliczane od niektórych sprzedawców, ale zawsze coś.