Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 768974 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2370 dnia: Styczeń 12, 2017, 05:22:22 pm »
Ciekawe czy wrzucą do tego czasu Egmontowe zapowiedzi na luty.
Co ciekawe, mają je w bazie, ale jako zapowiedź, a nie przedsprzedaż :doubt: :
https://merlin.pl/skalp-tom-4-jason-aaron/7417238/
https://merlin.pl/nie-ma-lekko-catwoman-tom-2-ed-brubaker/7417241/
Reszta też powinna być.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2371 dnia: Styczeń 13, 2017, 12:38:57 am »
Szkoda jedynie, że już kodów do mytaxi nie dają. :(

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2372 dnia: Styczeń 13, 2017, 06:12:30 am »
Ciekawe czy wrzucą do tego czasu Egmontowe zapowiedzi na luty.
No to już są ;)

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2373 dnia: Styczeń 13, 2017, 10:08:33 am »
Ok, kupione. Trochę tego było. 8 zamówień, akurat tyle co miałem kodów. Niby z kodami zniżkowymi, po dużej zniżce, a i tak dużo kasy wydałem. :/ Chyba trzeba będzie ograniczyć ilość kupowanych komiksów. :/


Jakby ktoś miał zaległe kody mytaxi które dostawało się w meilu przy informacji, że paczka została nadana i z jakiekolwiek przyczyny nie są mu one potrzebne, to chętnie przyjmę. :smile:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2017, 10:23:08 am wysłana przez Szekak »

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2374 dnia: Styczeń 13, 2017, 04:04:50 pm »
That's all folks.
Promocja z kodami Merlina skończona (skończyła się dziś w ciągu dnia). A przynajmniej tak twierdzą na BOKu...

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2375 dnia: Styczeń 13, 2017, 05:16:48 pm »
To oznacza, że od dziś nikt już nie otrzyma kodu, czy oznacza to, że ci co zrobili zakupy jeszcze wczoraj czy dzisiaj rano te kody otrzymają?


Z głównej zniknęło, faktycznie.

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2376 dnia: Styczeń 13, 2017, 05:46:32 pm »
Ja osobiście będę "walczył" o kody. Skoro była reklama w trakcie zamówienia to znaczy, że była promocja. inaczej jest to wprowadzanie w błąd. Wczoraj była i wczoraj dostałem kody. Dzisiaj po 11 jak zamawiałem też była. Promocja kończy się im w niedziele, a zauważyłem, że po weekendzie mają 2 dniowe opóźnienie co do działań. Paczki wysyłają we wtorek, na maile odpisują we wtorek. Nawet w zamówieniu mam, że wyślą 17.01. Pewnie dlatego promocja zakończyła się dzisiaj, żeby nie było, że w poniedziałek dalej wisi na stronie.

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2377 dnia: Styczeń 13, 2017, 08:58:06 pm »
Kody mogły się wcześniej skończyć i dlatego, gdy teraz chce się zapłacić nie wyskakuje informacja o promocji przy opcji Masterpass, choć regulamin wciąż wisi na stronie.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2378 dnia: Styczeń 14, 2017, 08:10:44 am »
do usunięcia.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2017, 06:33:53 am wysłana przez mgnesium »

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2379 dnia: Styczeń 14, 2017, 08:29:49 am »
bonito 35%
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2380 dnia: Styczeń 14, 2017, 08:59:20 am »
nikomu merlina nie polecę.

Ja również, dla mnie to anty-sklep. Kolega zamówił mi 4 paczki, dwie dotarły w tym tygodniu, oba komiksy Rok setny i Wieczny Batman 3 idą do reklamacji. Te kartoniki po prostu rządzą jeszcze trochę to sklepy będą wysyłać książki i komiksy w foliowych reklamówkach.

Kiedyś też po złożeniu zamówienia na jakiś komiks, dzwoniłem i pisałem aby dołączyli mi jeszcze jeden (płaciłem przy odbiorze), ale także mnie olali. Żenua.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2381 dnia: Styczeń 14, 2017, 10:34:06 am »
A ja Merlina mogę polecić. Wszystkie komiksy dostałem w stanie idealnym, pudełka jakie dają są w 100% wystarczające by ochronić komiks.




Co do promocji w bonito, to czekam na Dredda od Ongrysu, ale 25% zniżki się tylko zapowiada. Taurus i Mucha mają 30% tylko, jak ostatnio kupowałem to miały po 35%. Da się te komiksy kupić gdzieś z 35% zniżką?

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2382 dnia: Styczeń 14, 2017, 10:59:44 am »
Co do promocji w bonito, to czekam na Dredda od Ongrysu, ale 25% zniżki się tylko zapowiada. Taurus i Mucha mają 30% tylko, jak ostatnio kupowałem to miały po 35%. Da się te komiksy kupić gdzieś z 35% zniżką?
Kolekcjonerskie on Ongrysa zawsze max. 25%.
Taurus 30% też.
Natomiast na Muchę jest 35%, tak samo jak zwykle.
Odnośnie większych rabatów - mam zniżkę na Bonito, więc jeżeli ktoś chce zamówić coś za moim pośrednictwem to proszę o kontakt przez PW.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2383 dnia: Styczeń 14, 2017, 05:36:31 pm »
A ja Merlina mogę polecić. Wszystkie komiksy dostałem w stanie idealnym, pudełka jakie dają są w 100% wystarczające by ochronić komiks.

Osobiście tez nie mam nic do merlina - zrobiłem tam mnóstwo zamówień (nadganiałem Egmont z kilku miesięcy), wszystko generalnie poprzychodziło w stanach bez zarzutu. Musiałem zwrócić tylko Diosamante (a i tak nie była tak źle, mała ryska widoczna pod folią i przetrate rogi) i jeszcze Sandman przyszedł w rysami - ale pełna profeska przy zwrocie (przyjeżdża kurier i zabiera).

Na moje maile szybko odpisywali - nie miałem żadnych problemów z kontaktem czy z kuponami. W moim wypadku kontakt naprawdę muszę pochwalić.
Raz jak zdecydowałem się zatrzymać pierwotnie reklamowany komiks - Sandmana (bo sprzedałem go znajmoemu) to dali mi dodatkowy kupon na 10%.


Oczywiście - idealnie nie jest - nie ma wymiany komiksu (trzeba zwrócić i kupić nowy) - ale księgarnia działa od niedawna po reaktywacji - pewnie jest to jakiś administracyjny problem. Poza tym srednio będzie jak nie dostanę kuponów za ostatnie zamówienia z piątku (ale to zobaczymy).

Zgadzam się też, że te kartony są w zupełności wystarczajce dla ochrony komiksu (przynajmniej jesli zamawia się 1-2 komiksy) - jak komiks przychodzi z rysami czy obiciami to najprawdopodobniej został on już taki zapakowany (uszkodzenie powstało przed wysyłką). taka jest przynajmniej moja opinia.

Offline Raf Fariszta

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2384 dnia: Styczeń 16, 2017, 12:30:16 pm »
Ja też polecę Merlin.
Dzięki promocji Masterpass uzupełniłem braki komiksowe i inne książkowe. Kartony dały radę, nie było żadnych podstaw do zwrotów (w sumie kilkanaście zamówień). Kupony szły regularnie. I właśnie przyszły niestety ostatnie: za zakupy w czwartek i piątek (złożone przed 10.00).
Nocy Matko Dnia

 

anything