Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 769119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2535 dnia: Luty 15, 2017, 05:03:28 pm »
SkalpGate się rozkręca. :)

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2536 dnia: Luty 15, 2017, 05:15:13 pm »
E tam, może jakiś pracownik się pomylił i musiałby to płacić ze swojej pensji. No to anulował i wysyła kupony rabatowe, żeby ci nad nim się nie skapnęli, że się pomylił. Tylko tyle może zrobić.  :smile:
Kupimy sobie w innym miejscu.
Choć fajnie byłoby jakby straciła sama wielka firma, ale nigdy się nie dowiemy kto by za to beknął, więc nie ma co szaleć.

Offline nazareth

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2537 dnia: Luty 15, 2017, 05:49:10 pm »
Dostałem tego samego maila z Empiku. Ale to było do przewidzenia, nie mogli tyle stracić (podejrzewam, że zamówień wpłynęło sporo).

Ale na pocieszenie tu są niezłe ceny:
http://fantastyczneswiaty.pl/beletrystyka-fantastyka-science-fiction-skalp-tom-4-o_369_183090039.html
https://www.mestro.pl/Skalp-Tom-4,product301387.html

Co ciekawe, przy tej samej cenie, mestro pokazuje, że to rabat 41%. Przy tej cenie wyjściowej dwa procent to dość sporo, żeby to zrzucić na systemowe złe wyliczenia po przecinku :)

Offline SawiK

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2538 dnia: Luty 15, 2017, 05:59:41 pm »
Jak ktos kupuje w Empiku to moze moj kod sobie wykożystać: zxcp12ks .Kod jednorazowy.. Wazny jak wyżej kolegi do 17.02.

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2539 dnia: Luty 15, 2017, 06:10:07 pm »
Świetna odpowiedź na którą bym odpowiedział w takim razie poczekam aż Państwo dostaną - jak twierdzą w meilu - towar i że dłuzszy czas realizacji nie jest dla mnie problemem :)

Offline Ryba2111

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2540 dnia: Luty 15, 2017, 06:18:24 pm »
Błąd sklepu i nie muszę realizować takich zamówień. Tyle i aż tyle. Podobna sprawa jak ostatnio z Morele. Taki urok sklepów internetowych.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2541 dnia: Luty 15, 2017, 06:21:56 pm »
Przed świętami Empik miał anglojęzyczne tpb w świetnych cenach, ale też niespecjalnie chyba pokrywały się z rzeczywistymi.

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2542 dnia: Luty 15, 2017, 06:30:11 pm »
Wydaje mi się, że osoby, które zauważyły ten błąd wcale nie nastawiały się, że kupią tę pozycję... bardziej liczyły, że może się udać, ale jak nie to nic się nie stanie. Wystarczyło napisać, że nastąpił błąd podczas wprowadzania produktu i tyle, niewiele osób zawzięcie by walczyło o te kilka złotych rabatu - nawet nie wiem ile. Empik jak zwykle się popisał i ludzie mogą się przez to odpalić.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2543 dnia: Luty 15, 2017, 06:37:00 pm »
Co ciekawe, przy tej samej cenie, mestro pokazuje, że to rabat 41%. Przy tej cenie wyjściowej dwa procent to dość sporo, żeby to zrzucić na systemowe złe wyliczenia po przecinku :)
Tak, tak. Te rabaty trzeba samemu liczyć, bo oni kłamią.

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2544 dnia: Luty 15, 2017, 06:41:23 pm »
Podejrzewam, że nikt tego Skalpa nie dostanie.
Oczywiście. To zwykła ściema bo połapali się i teraz tuszują.
Towar jest tylko odczekają 2 dni symulując uzupełnienie zapasu i dalej będą sprzedawać, ale po konkretnej cenie...
Gdzieś wewnątrz spodziewałem się takiej akcji...
Maila też dostałem...

JanT

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2545 dnia: Luty 15, 2017, 06:43:05 pm »
Kiedyś chyba na Bonito można było zamówić "Batman - Mroczne Zwycięstwo" za kilkanaście złotych.
A w sklepie Egmontu też któryś Batman miał taki błąd i był bardzo tani (były osoby co wzięły po 10  :smile: ).
W obu przypadkach zamówienia zostały zrealizowane  :smile: może dlatego że to Batman  :biggrin:

Offline Mawer

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2546 dnia: Luty 15, 2017, 06:47:48 pm »
Pognębię trochę Empikowego Molocha i może uda się jednak dostać w tej kwocie komiks  :lol:

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2547 dnia: Luty 15, 2017, 06:56:08 pm »
Świetna odpowiedź na którą bym odpowiedział w takim razie poczekam aż Państwo dostaną - jak twierdzą w meilu - towar i że dłuzszy czas realizacji nie jest dla mnie problemem :smile:


Ja tak napisalem. Niestety zamowienie zostalo anulowane i nie ma mozliwosvi otwarcia.
Firma powinna przyjac blad na klate. Kiedys byl blad w cenach na stronie przewoznika samolotowego. Bilety byly o ile dobrze pamietam z polski do hiszpanii po 1pln.  Nikt niczego nie anulowal. Firma przyznala sie do bledu a gawiedź sie cieszyla z tanich biletow.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2548 dnia: Luty 15, 2017, 07:03:22 pm »
Jakoś nie zależy mi na tym tytule. Ale i tak napisałem, że jeśli przesłany kod pozwoli na dokonanie zakupu komiksu w cenie oferowanej dzisiaj to go kupię. A jak nie to piszę do UOKiK.

A tu rzecz, o której często gęsto można usłyszeć, ale tak szczegółowo jeszcze nigdy nie opisali tego procederu:
http://spisekpisarzy.pl/2015/02/jak-empik-zarabia-na-niesprzedawaniu-ksiazek.html
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Mawer

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2549 dnia: Luty 15, 2017, 07:03:57 pm »
Brak dostępności towaru w magazynie, co do zasady nie uzasadnia twierdzenia, że spełnienie świadczenia jest niemożliwie. Zresztą sami w mailu poinformowali, że produkt będzie dostępny za 2 dni.