Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 768936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline p3rshing

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2580 dnia: Luty 16, 2017, 08:47:23 am »
Zmienili to pewnie dlatego, że jak cena obniżona była o 65% to ludzie mogli do tego jakieś kody dorzucać i pewnie wychodziło za kilka złotych. Wybrnęli z tego tak, że tym co już kupili dali kod na taką cenę jak byla, ale bazową pozostawiili w ogóle bez promocji, tak żeby te 38,49 to już była minimalna cena.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2581 dnia: Luty 16, 2017, 08:50:31 am »
Przed wczorajszym zakupem "Skalpu" szybko sprawdziłem wszystkie strony z kodami rabatowymi i na żadnej nie znalazłem kuponu na książki. Z dwa były do ostatniej niedzieli, ale teraz nie ma żadnych.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Andy13

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2582 dnia: Luty 16, 2017, 09:07:52 am »
Kurde ale tam kreca. Też złożyłem ponownie to zamowienie. Ponownie swietna cena, niepotrzebne zamieszanie tylko zrobili.
Zmienili to pewnie dlatego, że jak cena obniżona była o 65% to ludzie mogli do tego jakieś kody dorzucać i pewnie wychodziło za kilka złotych. Wybrnęli z tego tak, że tym co już kupili dali kod na taką cenę jak byla, ale bazową pozostawiili w ogóle bez promocji, tak żeby te 38,49 to już była minimalna cena.
No cóż. W tej fali krytyki stanę po stronie Empiku, mimo iż wczoraj też byłem trochę zawiedziony anulowaniem zamówienia. Ale koniec końców Empik pokazał klasę i pozwolił zamówić komiks w cenie, którą proponował błędnie na stronie. A skąd się wzięło to tak zwane "niepotrzebne zamieszanie"? Otóż w mailu jest jasno napisane, że jest to kod jednorazowy, a znając niektórych - nawet tu kilku forumowiczów - na pewno zdarzały się osoby, które zamówiły w tej cenie dwa, trzy, czy nawet pięć sztuk na handel później. Jak dla mnie plus za decyzję i, mimo iż rzadko tam kupuję książki i komiksy, to na pewno w kwietniu, gdy będzie akcja "3 za 2" mają ode mnie kilka stów.

Offline 8azyliszek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2583 dnia: Luty 16, 2017, 09:43:44 am »
No to żeście zaczęli krzyczeć zupełnie niepotrzebnie. Jeśli Empik się wywiązał z niskiej ceny to wielki plus dla niego. Szkoda że nie było rąbnięcia np na Anihilacji, Deadpoolu czy JL.

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2584 dnia: Luty 16, 2017, 10:45:11 am »
A ja im wczoraj wysmarowałem maila z paragrafami  :lol:
Myślę, że zobaczyli co klienci na to i dlatego kod obniża cenę o 65, a nie np. 30%.
Bo dziwne to było mimo wszystko - po co te anulowane zamówienia? Może wczoraj nie miał kto decyzji podjąć i stąd całe zamieszanie...?

Offline Mawer

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2585 dnia: Luty 16, 2017, 10:54:44 am »
@up
I bardzo dobrze, że się posypało tyle maili do nich. Inaczej dali by jakiś śmieszny rabat i nara, a w mailu celowo nie napisali o tym, że po wprowadzeniu kodu rabatowego komiks będzie ponownie w okazyjnej cenie...
Mnie np. nie poinformowali mailowo tak jak visiona, że kod zmniejszy cenę komiksu do początkowej wartości.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2586 dnia: Luty 16, 2017, 10:55:41 am »
A ja zamówiłem sobie wczoraj ten Skalp w Mestro. No to kupiłem dziś jednak z tego Empiku i zadzwoniłem do Mestro, żeby mi zamienili Skalp na Blueberry`ego. Dopłaciłem kilka złotych i jest. Nie wiem co teraz będę jadł, ale idą do mnie dwie potężne paki z Mestro. I tego się trzymajmy. Jeszcze się teraz zaczynam wciągać w chińskie bajki na papierze i polską fantastykę, bo zaczynam zbierać Sagę winlandzką i kupiłem też Hel-3. Tu potrzebny jest specjalista od głowy.  :razz:

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2587 dnia: Luty 16, 2017, 11:30:46 am »
@up
I bardzo dobrze, że się posypało tyle maili do nich. Inaczej dali by jakiś śmieszny rabat i nara, a w mailu celowo nie napisali o tym, że po wprowadzeniu kodu rabatowego komiks będzie ponownie w okazyjnej cenie...
Mnie np. nie poinformowali mailowo tak jak visiona, że kod zmniejszy cenę komiksu do początkowej wartości.
Właśnie - gdyby była wzmianka, że komiks będzie po rabacie w tej samej cenie - nie byłoby dymu.
Ostatecznie (choć uwierzę jak dostanę w swoje ręce) - wszystko dobrze dla nas się zakończyło... :)

Offline p3rshing

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2588 dnia: Luty 16, 2017, 12:10:21 pm »
Ja bym się z nimi nie szarpał. Zamówiłem, bo fajna okazja. Wyślą, albo nie. Nie raz zdarzyło mi się, że ktoś nie wysłał. Bo czasem to są błędy. A czasem to są też faktycznie takie promocje - też mi się tak zdarzyło. Miły gest z ich strony z tym kodem rabatowym. Punkt dla nich.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2589 dnia: Luty 16, 2017, 12:46:25 pm »
Straszna cebulowatość wypłynęła z poniektórych. Nie to, żebym sam od czasu do czasu nie skorzystał ze zbyt niskiej ceny omyłkowo podanej przez molocha. Ale te płacze, że się należy, że trzeba pisać skargi, opinie, to klepanie o zasadach... Wyłap błąd, domagaj się towaru, miej zasady. Żenada.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Andy13

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2590 dnia: Luty 16, 2017, 12:53:05 pm »
Straszna cebulowatość wypłynęła z poniektórych. Nie to, żebym sam od czasu do czasu nie skorzystał ze zbyt niskiej ceny omyłkowo podanej przez molocha. Ale te płacze, że się należy, że trzeba pisać skargi, opinie, to klepanie o zasadach... Wyłap błąd, domagaj się towaru, miej zasady. Żenada.
Masz rację, a zamawianie w takiej sytuacji 5 szt. na handel to dopiero cebulowatość.
Fajnie, że mimo wszystko Empik to zrealizuje (prawdopodobnie), ale mogli chyba zostawić pierwotne zamówienia i zmienić cenę po wyłapaniu pomyłki, bo teraz wyjdą na tym jeszcze gorzej.

Offline Blackwood

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2591 dnia: Luty 16, 2017, 03:18:12 pm »
Masz rację, a zamawianie w takiej sytuacji 5 szt. na handel to dopiero cebulowatość.
Fajnie, że mimo wszystko Empik to zrealizuje (prawdopodobnie), ale mogli chyba zostawić pierwotne zamówienia i zmienić cenę po wyłapaniu pomyłki, bo teraz wyjdą na tym jeszcze gorzej.
Mogli, ale pewnie bali się/bądź może już ktoś skorzystał z dodatkowego rabatu - choćby -10zł na zakupy powyżej 50 zł. Ktoś pisał, że innych kodów obecnie nie ma, ale nigdy nie wiadomo kto jakiego jokera trzyma w ręku.
Miło ze strony E., że realizują te zamówienia - drugi raz udało mi się załapać na niespodziankę ze strony sklepu ;)

Offline Andy13

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2592 dnia: Luty 16, 2017, 04:33:25 pm »
Mogli, ale pewnie bali się/bądź może już ktoś skorzystał z dodatkowego rabatu - choćby -10zł na zakupy powyżej 50 zł. Ktoś pisał, że innych kodów obecnie nie ma, ale nigdy nie wiadomo kto jakiego jokera trzyma w ręku.
Miło ze strony E., że realizują te zamówienia - drugi raz udało mi się załapać na niespodziankę ze strony sklepu :wink:
Te kody są bez znaczenia. I tak każdy by je prędzej czy później wykorzystał. Ponadto one są od 50 zł. Jeśli ktoś zamówił komiks musiał coś dobrać, a to by im zwiększyło koszyk. Ale mieliby konkretną ilość zamówień. Dajmy na to 100. A tak to anulowali, zrobiła się draka i teraz poszło jeszcze więcej zamówień. Kto wziął wcześniej pięć na sprzedaż wziął pięć i teraz. A zamówiły to teraz również osoby, które nie zamówiły wcześniej. I teraz mają dajmy na to 150 takich zamówień.
A produkt już jest niedostępny na stronie...

Offline chch

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2593 dnia: Luty 16, 2017, 05:05:35 pm »
kod rabatowy: [/size]gfftrrop3[/color]
[/size]Ważny do 28.02 na chodnik literacki[/color]
[/size]Daje zniżkę 42%[/color]
[/size]Ja nie skorzystam, więc może komuś się przyda.[/color]
[/size]Kto pierwszy, ten ma. :)[/color]
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2594 dnia: Luty 16, 2017, 09:09:02 pm »
Elo, elo. Taka sytuacja. EMPiK mi odpisał:

Uprzejmie informuję, że przesłany kod rabatowy, pozwoli obniżyć wartość zamówienia do ceny, za którą Pan pierwotnie zakupił komiks.


A mam kod zgodny z poniższym:
Jak ktos kupuje w Empiku to moze moj kod sobie wykożystać: [/size]zxcp12ks .Kod jednorazowy.[/size]. Wazny jak wyżej kolegi do 17.02.

Sweet!!! Kodzik wszedł jak w masło. Dzięki!
Wygląda że przeczytam kolejnego Skalpa szybciej niż zakładałem :smile:

 

anything