Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 769075 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michał Siromski

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2595 dnia: Luty 17, 2017, 08:25:40 am »
A ja zamówiłem sobie wczoraj ten Skalp w Mestro. No to kupiłem dziś jednak z tego Empiku i zadzwoniłem do Mestro, żeby mi zamienili Skalp na Blueberry`ego. Dopłaciłem kilka złotych i jest. Nie wiem co teraz będę jadł, ale idą do mnie dwie potężne paki z Mestro. I tego się trzymajmy. Jeszcze się teraz zaczynam wciągać w chińskie bajki na papierze i polską fantastykę, bo zaczynam zbierać Sagę winlandzką i kupiłem też Hel-3. Tu potrzebny jest specjalista od głowy.  :razz:

Jestem specjalistą od głowy. Niestety, mam ten sam problem :)
Z naszymi ocenami jest jak z zegarkami: każdy chodzi inaczej, a jednak wierzymy tylko swojemu

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2596 dnia: Luty 17, 2017, 11:38:40 am »
Kusiło mnie skorzystanie z tego kodu, ale chyba jednak odpuszczę. Pewnie za chwilę i tak da się ten komiks kupić za jakieś 50 zł, może z kawałkiem. A nie chcę wykorzystywać czyjejś pomyłki i przyczyniać się do tego, że ktoś za to beknie.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2597 dnia: Luty 17, 2017, 12:49:26 pm »
wracając do promocji MVM na omnibusy Marvela. staram się oszacować kiedy mniej więcej można się spodziewać tych komiksów. na stronie jest informacja dla komiksów sprowadzanych z usa że 12 - 45 dni roboczych. z czego wynika ten rozrzut?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2598 dnia: Luty 17, 2017, 01:40:09 pm »
Statki z towarem wypływają danego dnia. Jeśli komiks zamówisz tuż przed odpłynięciem dostawy,  czas jest krótszy. Jeśli tuż po odpłynięciu musisz dodatkowo czekać na następny kurs.

Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2599 dnia: Luty 18, 2017, 09:53:25 am »
Kusiło mnie skorzystanie z tego kodu, ale chyba jednak odpuszczę. Pewnie za chwilę i tak da się ten komiks kupić za jakieś 50 zł, może z kawałkiem. A nie chcę wykorzystywać czyjejś pomyłki i przyczyniać się do tego, że ktoś za to beknie.

Ja odwrotnie - początkowo chciałem zrezygnować ze Skalpa z kodem, bo nie miałem go w lutowym planie zakupów. Poza tym w excelu dziwnie by wyglądała cana wyraźnie odbiegająca od poprzednich tomów. Dla perfekcjonisty to prawdziwy ból... No ale ostatecznie uznałem że skoro jest szansa komuś pomóc (prowizja dla sprzedawcy od wykorzystania kuponów) i dodatkowo wesprzeć swój lokalny salon empiku, to czemu nie!

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2600 dnia: Luty 18, 2017, 02:12:49 pm »
. Poza tym w excelu dziwnie by wyglądała cana wyraźnie odbiegająca od poprzednich tomów. Dla perfekcjonisty to prawdziwy ból...
Rany boskie  :lol:

Offline Gre

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2601 dnia: Luty 19, 2017, 12:21:37 pm »
Skalp z Empiku odebrany :cool:

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2602 dnia: Luty 19, 2017, 01:29:01 pm »
Był ktoś na ostatnich dniach otwartych MVM? Sporo fajnych rzeczy było na filmiku, więc może coś zostało przy małej liczbie uczestników.

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2603 dnia: Luty 20, 2017, 08:32:21 am »
Był ktoś na ostatnich dniach otwartych MVM? Sporo fajnych rzeczy było na filmiku, więc może coś zostało przy małej liczbie uczestników.
Byłem. :)
W okolicach 11:00 było już po "głównej fali Anihilacji" więc byłem, nie licząc MVM crew, sam na sam z całą ofertą!! Miałem czas i komfort sprawdzenia wszystkiego co mnie interesowało. A było tego sporo.
Jeszcze więcej miałem okazję "odkryć" - boże, ile tam dobra było i miałem w rękach nawet....
Tak bez wielkiego rozmachu zostawiłbym ze 3 tysiące złotych... Gdybym miał zaszaleć - pewnie z trzykrotnie... ;)
Wyszedłem z brakującym 3 omniakiem GL Johns'a! :)

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2604 dnia: Luty 20, 2017, 08:39:36 am »
To chyba dobrze....dla mnie. Mam nadzieję, że sporo zostało w ofercie ekspozycyjnej, jeszcze MVM nie zaktualizowało listy po sobocie, więc szanse są duże, że oferta DC omniaków nie zmalała znacznie. Gratuluje GL3, to jeszcze jeden ominak ze światka GL pozostał do zdobycia BN :)

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2605 dnia: Luty 20, 2017, 09:00:03 am »
jeszcze MVM nie zaktualizowało listy po sobocie
Kiedyś pisałem pytanie o aktualizacje to dostałem odpowiedź "nie będzie aktualizacji, będą tylko przed dniem otwartym".

to jeszcze jeden ominak ze światka GL pozostał do zdobycia BN
BN? Blackest Night zawiera się w drugim omniaku:
Collects Green Lantern #26-52, Blackest Night #0-7, DC Universe #0, Untold Tales of Blackest Night #1-2, Blackest Night Tales of the Corps #1-2.

Brightest Day jest w osobnym omnibusie, a Blackest Night dodatkowo w absolucie  :wink:

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2606 dnia: Luty 20, 2017, 09:55:59 am »
Gratuluje GL3, to jeszcze jeden ominak ze światka GL pozostał do zdobycia BN :)
Dzięki.
BN? Blackest Night zawiera się w drugim omniaku:
Collects Green Lantern #26-52, Blackest Night #0-7, DC Universe #0, Untold Tales of Blackest Night #1-2, Blackest Night Tales of the Corps #1-2.

Brightest Day jest w osobnym omnibusie, a Blackest Night dodatkowo w absolucie  :wink:
Dokładnie. :)
BD omni mam na oku, aczkolwiek tak luźniej niż GL Geoffsa ;)

Offline raskoks

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2607 dnia: Luty 20, 2017, 04:15:52 pm »
a jak jest z ta oferta ekspozycyjna? mozna ja jakos kupci procz bycia namiejscu?

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2608 dnia: Luty 20, 2017, 04:24:38 pm »
Krótko i na temat - nie ma szans.

Offline Damballa

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2609 dnia: Luty 20, 2017, 05:32:42 pm »
Można jeszcze przez zaufaną osobę. Wiele osób tak korzysta. Parę osób pojawia się tam tylko dla zakupów innych osób. A odbywa się to pewnie w ten sposób - wpłata na konto takiej osoby, wysłana lista tytułów i komiksy wysłane już bezpośrednio przez sklep MvM.

 

anything