Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 768965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2835 dnia: Kwiecień 02, 2017, 09:32:22 pm »
Ja poproszę więcej zdjęć, pełną listę tytułów i moze jeszcze więcej informacji o takich punktach w Warszawie z komiksami Marvela/DC za piatąka. Nie pogardziłbym starymi TM-Semicami też.

A Koziorożec leży bo mniej ludzi czyta takie komiksy niż superhero.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2836 dnia: Kwiecień 02, 2017, 09:32:43 pm »
Tak, tak, te wyprzedaże na Bonito i Gildii to zbieranie hajsu. Ale nie to po piątaku. Tak tylko wyjaśniłem sytuację, bo już niektórzy myśleli, że to tomy z Sideki (w co nie wierzę).
A Wielki martwy to świetny komiks. Za taką cenę, to jak za darmo. To samo Koziorożec. Brać, nie pytać, czytać.

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2837 dnia: Kwiecień 02, 2017, 09:45:17 pm »
A to nie jest tak, że w po piątaku są Koziorożce 1-5, które wydało dawno już nieistniejące Manzoku, a nie Sideca?
Sideca to tomy 6-19. Niektórzy pewnie myślą, że Sideca upadła, że po piątaku wyprzedają swoje komiksy, a to pewnie Koziorożce 1-5.
No właśnie nie- kupowałem  tomiki 9, 10, 12, 13.  Zeszytu 11 nie było, więc znów mam ból głowy. Wpływa na ciągłość historii?
Tych pierwszych pięciu tyż nie było, ale to akurat dla mnie nie problem.
Teraz oczywiście żal mi pozostawionych w pudle Rorków, ale co tam. Za to Sticklebacka [czemu, ach czemu nie przetłumaczył ktuś tego na "Ciernik- chwała Anglii ;) " kupiłem i cieszy mię ten zakup niezmiernie, a Koziorożec jako dodatek tyż fajny.

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2838 dnia: Kwiecień 02, 2017, 09:55:36 pm »
Stickleback za 5 zł? Rorki to jak rozumiem te zeszytowe?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2839 dnia: Kwiecień 02, 2017, 10:06:01 pm »
Oj, to się robi zabawnie. Komiksy Sideki po piątaku...
Koziorożec to jedna historia, ale akurat 11. tom jest one-shotem. Takim przerywnikiem i oddechem w serii. No, ale jeśli nie masz 1-8, to się robi problem.

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2840 dnia: Kwiecień 02, 2017, 10:07:21 pm »
Stickleback za 5 zł? Rorki to jak rozumiem te zeszytowe?
Nie, Stickleback drogi, ale po niego tam wpadłem, reszta to otulina :biggrin: Co do Rorków- tak, ale nie tak zeszytowe jak te z Fantastyki.  :cool:

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2841 dnia: Kwiecień 02, 2017, 10:15:16 pm »
Oj, to się robi zabawnie. Komiksy Sideki po piątaku...
Koziorożec to jedna historia, ale akurat 11. tom jest one-shotem. Takim przerywnikiem i oddechem w serii. No, ale jeśli nie masz 1-8, to się robi problem.
Ej, no teraz już mam 1-13, wreszcie sprawdziłem :) Dzięki , Death, za przypomnienie...Nie wiem, jak o tych Chińczykach mogłem zapomnieć, bo tom zrobił na mnie wrażenie. Chyba jedyna seria w mojej kolekcji, którą kupuję wyłącznie na jakichś wyprzedażach, ultrapromocjach antykwarycznych , likwidacjach księgarni itp . Się nie skarżę, może w końcu zrozumiem myśl scenarzysty ;)

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2842 dnia: Kwiecień 02, 2017, 11:13:51 pm »
To ja brałem, wielce uradowany w Bonito tego Koziorożca po 50% plus 5% rabatu. Teraz może nie to, że plułem sobie w brodę ale pojawił się z 60% rabatu. 30 zł mniej. Dwa albumy tak jakby gratis. Cóż, bywa.
Dzisiaj dowiaduję się o 5 zł za tom. Cóż.

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2843 dnia: Kwiecień 02, 2017, 11:35:44 pm »
Spokojnie, 5 tomów to i ja w bonito wziąłem { Łoj! bo taniej nikagda nie budziet :D } Kurde, tak rozreklamowałem sprawę, że na drugi raz w komikslandii przynajmniej jakieś firmowe zapałki powinienem dostać  :lol:

Offline mibartek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2844 dnia: Kwiecień 03, 2017, 09:11:40 am »
orientuje się ktoś może kiedy się Bliki wyczerpały na allegro?
kupowałem w piątek wieczorem i nie dostałem blika - nie wiem czy to jakiś błąd czy już wtedy nie było.

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2845 dnia: Kwiecień 03, 2017, 09:16:05 am »
Też nie dostałem, pisałem maila i czekam na odpowiedź.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2846 dnia: Kwiecień 03, 2017, 09:22:55 am »
zastanawiam sie czy na allegro nie mieli jakiegos bledu w systemie. mialem gratisowe wystawianie przedmiotó do konca miesiaca marca i pomimo tego naliczono mi oplate.  tez do nich napisalem i czekam na odpowiedz

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2847 dnia: Kwiecień 03, 2017, 09:27:50 am »
zastanawiam sie czy na allegro nie mieli jakiegos bledu w systemie.
Problemy z dostępem do serwisu 29 marca: https://pomoc.allegro.pl/article/133911

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2848 dnia: Kwiecień 03, 2017, 10:19:28 am »
No i w Bonito koniec promocji na Sidecę.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2849 dnia: Kwiecień 03, 2017, 11:10:23 am »
orientuje się ktoś może kiedy się Bliki wyczerpały na allegro?
Zamawiałem w czwartek i dostałem odpowiedź: "Przykro mi, ale promocja zakończyła się. Pula kuponów została wyczerpana." :sad:
http://www.blikmobile.pl/promocje/allegrobumerang/index.html

 

anything