Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 769067 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3510 dnia: Wrzesień 02, 2017, 09:39:15 pm »
Dla kazdej poprawnie przeprowadzonej do konca transakcji powinny zostac wygenerowany mail tpay.com o tytule "Potwierdzenie transakcji ... za zamowienie numer...", w ktorym znajduje sie info o potwierdzeniu zaksiegowania płatnosci.

Przed tym generowane sa (zwykle) dwa inne maile:

1. "Nowa transakcja płatnicza..." informujacy o rozpoczeciu transakcji przez uzytkownika, i nie stanowi on zadnego dowodu zakonczenia transakcji (dokonania platnosci), bo np. mozna sie wycofac w kazdej chwili, oraz

2. "Potwierdzenie płatnosci", ktory informuje o przyjeciu transakcji do realizacji  - kwota jeszcze nie zostala zaksiegowana, ale proces transakcyjny po stronie Wallet zostal rozpoczety.

W skrocie mowiac: jesli rach. karty nie zostal obciązony, to transakcja nie zakonczyla sie sukcesem, czyli platnosc nie zostala dokonana.

O ile się nie mylę to ta kwota zostaje później zwrócona.
Chyba tak byc powinno, ale glowy nie dam.       

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3511 dnia: Wrzesień 02, 2017, 09:51:52 pm »
i dlatego też opłaciłem wszystkie transakcje jeszcze raz. Tym razem z konta zeszły pieniądze i status zamówienia jest w realizacji.
No i dorzuciłem jeszcze 10 tomów Jeremiaha...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3512 dnia: Wrzesień 02, 2017, 10:14:48 pm »
No nieźle - to ile juz zamowien, Kenji, zrobiles?

Ja mialem nic nie kupowac, ale przez to wszystko co chwile jakis tytul sobie przypominam, podchodze do kompa zeby tylko sprawdzic i konczy sie, ze kupuje. Normalnie masakra.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3513 dnia: Wrzesień 02, 2017, 10:15:41 pm »
Na 14 zamówień łączny rabat wyniósł u mnie 54,11%. To najlepsza promocja jaką widziałem w życiu.

Ja mialem nic nie kupowac, ale przez to wszystko co chwile jakis tytul sobie przypominam, podchodze do kompa zeby tylko sprawdzic i konczy sie, ze kupuje. Normalnie masakra.

Haha, mam to samo. Za mojej kariery na Tym forum takiej promocji nie widziałem.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3514 dnia: Wrzesień 02, 2017, 10:17:27 pm »
To podawajcie tytuły jakie jeszcze polecacie, bo ja kupiłem wszystko co chciałem, ale choroba zbieractwa chce więcej. :badgrin:

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3515 dnia: Wrzesień 02, 2017, 10:18:09 pm »
Ty pierwszy :smile:

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3516 dnia: Wrzesień 02, 2017, 10:21:24 pm »
Ja kupuje tylko ksiązki, bo z komiksow wszystko mam. 

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3517 dnia: Wrzesień 02, 2017, 10:23:55 pm »
Ja uzupełniłem Thorgale. Z książek Lema.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3518 dnia: Wrzesień 02, 2017, 10:29:24 pm »
U mnie 9x Marvel Now, 2x Sanktuarium, Krew Tchórzy, Krwawe Gody i Spotkanie w Phoenix.

Dylan Doga warto brać?

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3519 dnia: Wrzesień 02, 2017, 10:29:54 pm »
Ty pierwszy :smile:
Ja wszystko miałem, więc kupowałem trochę na siłę. Kupiłem Star Wars Legendy, kupiłem Mysią Straż, kupiłem Spust, kupiłem Bradl, Baranowskiego od Ongrysa kupiłem, do tego dołożyłem trochę muzyki, książkę Dicka, uzupełniłem kolekcję animacji DC i... trochę kosmetyków. :biggrin:

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3520 dnia: Wrzesień 02, 2017, 10:30:30 pm »
Najlepsze jest właśnie przekroczenie 25zł i darmowy Ruch.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3521 dnia: Wrzesień 02, 2017, 10:47:28 pm »
Wyobrażacie sobie sytuację, kiedy jednego dnia otrzymacie 15 powiadomień z kodem do odbioru w kiosku Ruchu i pójdziecie po nie do kiosku? Przecież sprzedawczyni mnie tam pogoni i będzie rzucała w moim kierunku wszystkim co jej tylko w ręce wpadnie.

Ósma część HP za 15,99 zł.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3522 dnia: Wrzesień 02, 2017, 10:48:23 pm »

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3523 dnia: Wrzesień 03, 2017, 12:43:11 am »
Promocja jest świetna (choć nie aż tak dobra jak ta z merlina z zeszłego roku) przede wszystkim na wszystkie tanie komiksy (z niską ceną okładkową, najlepiej poniżej 50 zł) - czyli np. Marvel Now czy frankofońskie zeszytówki. Sugeruję więc to uzupełniać.
Jak cena jest minimalnie niższa niż 25 zł (i trzeba dodac koszt wysyłki) do zamówienia można dorzucić jakąś książkę za 1,5 - 2 zł - tak żeby przekroczyć 25 zł i nie płacić 5 zł za wysyłkę.


Im wyższa cena okładkowa tym promocja ze świetnej staje się "tylko" dobra, a od pewnego pułapu (ok. 100 zł ceny okładkowej) ceny już nie różnią się znacząco od cen, które standardowo można spotkac w najtańszych księgarniach w necie.


Najlepiej jak ktoś ma (jak niżej podpisany :smile: ) jakieś zabunkrowane, zapomniane kupony z zeszłorocznej promocji merlina (te na -25zł) - wtedy to w ogóle jest szaleństwo (Odrodzenie za 15 zł, Patience za 22 zł hehe)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2017, 12:46:55 am wysłana przez mack3 »

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3524 dnia: Wrzesień 03, 2017, 08:44:47 am »
Ja kupuje tylko ksiązki, bo z komiksow wszystko mam.
Trzy pytania:
1. Wygrałeś w totka, że wszystko kupujesz w dniu premiery?
2. Zbudowałeś zamek z wielką biblioteką, że masz to wszystko gdzie trzymać?
3. Dajesz radę wszystko czytać, czy krasnoludki czytają Ci to wszystko w czasie snu?
 :smile: :smile:
Zdradź mi swoje tajemnice, bo ja z tym wszystkim mam problem od czasu "wielkiego wysypu komiksowego". A najbardziej z pkt. 3 - np. mam prawie wszystkie Marvel Now wydane do maja, ale nie zacząłem jeszcze ich czytać...

 

anything