trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 769073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kris1982

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3525 dnia: Wrzesień 03, 2017, 09:34:40 am »
Nienawidzę Was  :smile:

Offline absolutnie

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3526 dnia: Wrzesień 03, 2017, 09:39:54 am »
Wyobrażacie sobie sytuację, kiedy jednego dnia otrzymacie 15 powiadomień z kodem do odbioru w kiosku Ruchu i pójdziecie po nie do kiosku? Przecież sprzedawczyni mnie tam pogoni i będzie rzucała w moim kierunku wszystkim co jej tylko w ręce wpadnie.




Jeśli płacą jej od paczki, to raczej rozścieli ci dywan pod nogi.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline angelscorpion

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3527 dnia: Wrzesień 03, 2017, 10:00:23 am »
Heja! Chciałem teraz dokonać zakupów, ale wyskoczyło mi okno, jeśli nie mam jeszcze portfela Masterpass, mogę aktywować darmowy portfel. Tylko przycisk jest nieaktywny, a poniżej pisze, że "portfel w przygotowaniu. Zapraszamy wkrótce". Czy jest jakaś inna metoda, czy już się limit Masterpassów wyczerpał?

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3528 dnia: Wrzesień 03, 2017, 10:29:53 am »
Ja się jeszcze skusiłem na Undertakena i Sanktuarium. Nie lubię takich dobrych promocji! :evil:

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3529 dnia: Wrzesień 03, 2017, 10:31:03 am »
Trzy pytania:
1. Wygrałeś w totka, że wszystko kupujesz w dniu premiery?
2. Zbudowałeś zamek z wielką biblioteką, że masz to wszystko gdzie trzymać?
3. Dajesz radę wszystko czytać, czy krasnoludki czytają Ci to wszystko w czasie snu?
 :smile: :smile:
Zdradź mi swoje tajemnice, bo ja z tym wszystkim mam problem od czasu "wielkiego wysypu komiksowego". A najbardziej z pkt. 3 - np. mam prawie wszystkie Marvel Now wydane do maja, ale nie zacząłem jeszcze ich czytać...
Wszystko jest kwestia optymalizacji zasobow z odpowiednio rozłozonymi wagami na ich przestrzeni, przy czym najbardziej kosztownym zasobem jest czas, dlatego trzeba go najbardziej cenic, w szczegolnosci nie pracowac za duzo, bo wtedy co prawda ma sie wiecej kasy, ale kosztem czasu przeznaczonego na robienie sobie dobrze, co, wobec faktu skonczonego budzetu czasowego egzystencji i to na dodatek - w optymistycznym przypadku - o blizej nieokreslonej wielkosci, jest zupelnie bez sensu. 

Jednak pomimo zastosowania optymalnego algortymu optymalizacji egzystencjalnej nie daje rady wszystkiego czytac, ale ze wzgledu na mocne wahania nastrojow musze miec wszystko po reka, bo nie jestem w stanie przewidziec, co bede chcial czytac za chwile, a jakbym chcial akurat cos przeczytac a tego nie mial i jednoczenie wiedzial, ze moge to miec, to bym sie zaczal bardzo meczyc, denerwowac i w ogole moglbym wpasc w depresje, a nastepnie w katatonie i byloby po ptokach.

Dlatego lekarz, ktory zreszta - z tego co wiem - leczy rowniez Krisa1982, kazal mi kupowac wszystko jesli chce w miare normalnie funkcjonowac w społeczenstwie. I pochwale sie, ze terapia chyba sie sprawdza, bo ostatnio lekarz powiedzial, ze jak tak dalej pojdzie, to niedlugo ludzie przestana ogladac sie za mna na ulicy.

[...] Czy jest jakaś inna metoda, czy już się limit Masterpassów wyczerpał?
Załóż Wallet - tu o tym napisalem:

http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,38943.msg1417292.html#msg1417292

Offline finito2000

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3530 dnia: Wrzesień 03, 2017, 10:43:57 am »
Ja raczej radzę zachować wstrzemięźliwość albowiem w Merlinie nie jest tak różowo jak mogłoby się wydawać. Niecałe dwa miesiące temu zakupiłem u nich jedną pozycję w przedsprzedaży. Po trzech dniach od ukazania się owej pozycji na rynku wydawniczym Merlin poinformował mnie iż dostawca ma małe opóźnienie w dostarczeniu im tej pozycji, by po tygodniu poinformować mnie iż dostawca nie może dostarczyć owej pozycji więc zamówili u następnego dostawcy, by po paru dniach poinformować mnie iż nie mogą zrealizować mego zamówienia. Zamówienie zostało anulowane i pieniądze zwrócone. Nadmieniam iż owa pozycja cały czas była i jest w ofercie Merlina dostępna. Więc jeśli ktoś zakupił kilkanaście towarów z oferty Merlina niech ma na uwadze to iż pomimo dostępności w ofercie może mieć zrealizowanych zaledwie kilka zamówień.

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3531 dnia: Wrzesień 03, 2017, 10:52:54 am »
Z drugiej strony, nie tak dawno Merlin też miał ciekawą promocję i narzekań na niezrealizowane wysyłki nie było.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3532 dnia: Wrzesień 03, 2017, 10:58:46 am »
Z promocja kuponową zaopatrywałem się u nich dobre pół roku i nie było nawet najmniejszego zgrzytu. ;)

Offline Kris1982

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3533 dnia: Wrzesień 03, 2017, 11:12:20 am »
37 zamówień  :smile:  . Wspominałem że was nienawidzę  :smile:

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3534 dnia: Wrzesień 03, 2017, 12:10:19 pm »
No nieźle - to ile juz zamowien, Kenji,



Przy Krissie, to niewielkie :) złożyłem 24 zamowienia. Ale w tym jest 2 razy Mysia straż i 4 x Hotel dziwny. Mam małe dzieciaki , Wiec co chwile jakiej kinderbale... a taki komiks to super prezent. Czym skorupka za młodu nasiąknie ...:) staram sie do tego zawsze kupować pierwsze tomy , tak aby ewentualnie rodzice musieli kontynuować zakupy :)












Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3535 dnia: Wrzesień 03, 2017, 12:22:08 pm »
czy już się limit Masterpassów wyczerpał?
Limit jest całkiem spory, myślę, że się tak szybko nie wyczerpie - ile osób może tu wchodzić - z max 100-200, jak duże może być srednie zamówienie 1 osoby - wydaje mi się, że 20 komiksów to i tak zawyżone założenie. To daje 2000-4000 zamówień. Do 7500 jeszcze trochę brakuje :wink:
Naturlanie są jeszcze osoby spoza komiksowa, ale też nie wydaje mi się, że Polacy nagle rzucą się na kupownie książek, bo jest promocja -10 zł :wink:
W poprzedniej promocji kodów było tylko 1600, a promocja i tak utrzymała się prawie 2 miechy.

(z drugiej strony wydaje mi się, że nie ma też kupować na siłę jakichś chałtur, albo czegoś, czego się nie chciało nigdy kupić. Im mniej kupimy teraz tym na dłużej wystarczy (przed nami jeszcze premiery wrześniowe, październikowe... na kupienie gorszych komiksów zawsze będzie czas :wink: ) ).

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3536 dnia: Wrzesień 03, 2017, 12:25:38 pm »
Na stronie Merlina macie status nieopłacone, prawda?
https://panel-klienta.upaid.pl/ - tutaj w historii transakcji mam przy każdej wpłacie status akceptacja, więc jutro zwiną mi hajs z konta za wszystkie zamówienia, co nie?
Na dziś mam blokadę na koncie na kwotę 2,81 zł, bo przy rejestracji karty wzięli mi dwa razy złoty-coś-tam, ale nie dwa razy tyle samo, tylko dwie różne kwoty. Mam nadzieję, że jutro kasa zniknie z konta i na stronie Merlina będę miał wszystko opłacone.
Trochę rzeczy z koszyka na Mestro przeszło wczoraj do Merlina. :smile: Luki, Axisy, Bradl, najnowsze niewydane Comanche...

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3537 dnia: Wrzesień 03, 2017, 12:31:00 pm »
Pisaliśmy o tym - coś musiało pójść nie tak w trakcie transakcji.
W przypadku transakcji upaid Walltet Visą też mam, że wszystkie transakcje są zaakceptowane. Oczywiście żadna nie została zakończona (zawsze pojawiał się wielki czerwony krzyż) i nic nie pobrano z konta.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3538 dnia: Wrzesień 03, 2017, 12:35:38 pm »
Nie, VISA.


(mam maile z potwierdzeniami płatności, więc może jutro kasa zejdzie z konta, mam nadzieję)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2017, 01:18:34 pm wysłana przez Death »

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3539 dnia: Wrzesień 03, 2017, 01:45:22 pm »
U mnie schodzi na bieżąco, wszystkie zamówienia uzyskały błyskawicznie status " w realizacji". W końcu nadrobię zaległości Lucky Luke'a.  :cool:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

 

anything