Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 769086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3600 dnia: Wrzesień 07, 2017, 06:52:39 pm »
Dla mnie każdy kolejny dzień to ogromne męczarnie. Bo tu - co najmniej 10 pewniaków z MFKIG za pasem, a z drugiej strony - promocja na Merlinie z supercenami.
Na razie złożyłem tylko 3 zamówienia, z czego jedno z "Bezdomnymi wampirami o zmroku". Tylko że jednocześnie kupiłem Baśnie 12-15 z Ravelo, a Malcolm Maxa 1-2 z Allegro.
Merlinie kochany, dodaj wrześniowe nowości Egmontu, a rozterki zostaną rozwiane.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3601 dnia: Wrzesień 07, 2017, 07:10:42 pm »
a mi nie działa, echhhh :(
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3602 dnia: Wrzesień 07, 2017, 07:12:55 pm »
Merlinie kochany, dodaj wrześniowe nowości Egmontu, a rozterki zostaną rozwiane.

Dokładnie Marvel Now i Odrodzenie będzie można kupić z automatu. Mimo wszystko pula 7 500 kuponów powinna do końca tego miesiąca wystarczyć.

Normalnie to by to leżało, leżało i umarło śmiercią naturalną, że bym pewnych pozycji nie wziął.
Ale jak normalnie jest to już zniżka w granicach 50-55% to "grzech nie brać" i kupuje się i wydaje hajs na pozycje sprzed kilkudziesięciu nawet miesięcy.

Święta racja. Np. dzisiaj skusiłem się na komiks Płatki, który planowałem od jakiegoś czasu dorzucić do jakiegoś zamówienia, ale zawsze wybierałem inną pozycję. A teraz 18,99 darmowa dostawa - ciężko się oprzeć i nie zamówić.

Jedyny problem to pakowanie Merlina, większość pisze że otrzymuje zamówione produkty w stanie bardzo dobrym, a u mnie wczoraj na 13 odebranych zamówień, 4 poszły z automatu do wymiany. Wszystkie pozycje (oprócz Kościska) to Screamowe formaty. Z czego jedna pozycja paskudnie rozerwana na grzbiecie. Jutro ma przyjechać kurier odebrać komiksy, później muszę czekać na rozpatrzenie reklamacji. Mam nadzieję, że długo nie będzie trwać i w przyszłym tygodniu otrzymam nowe.

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3603 dnia: Wrzesień 07, 2017, 07:20:42 pm »
Ale przecież komiks i zapychacz za 5 zl to to samo co brak zapychacza i wysyłka za 5 😁
Ale dając zapychacz i komiks mam dwie rzeczy.
Cena w dwóch przypadkach to koło 16zł. Można się więc pokusić o odjęcie 5zł za zapychacz i mam 11zł za Thorgala w twardej za tom :biggrin:
Z zapychaczy brałem: ręcznik za 4zł, chusteczki nawilżające, szampon, książkę(mogą anulować bo 90%rabatu). Wszystko się więc przyda. Nic nie do śmietnika. Może lekko nadużyłem słowo "zapychacz".

Jedyny problem to pakowanie Merlina, większość pisze że otrzymuje zamówione produkty w stanie bardzo dobrym, a u mnie wczoraj na 13 odebranych zamówień, 4 poszły z automatu do wymiany. Wszystkie pozycje (oprócz Kościska) to Screamowe formaty. Z czego jedna pozycja paskudnie rozerwana na grzbiecie. Jutro ma przyjechać kurier odebrać komiksy, później muszę czekać na rozpatrzenie reklamacji. Mam nadzieję, że długo nie będzie trwać i w przyszłym tygodniu otrzymam nowe.
Pakowanie 1/10 w skali komiksowej. Brak jakichkolwiek zabezpieczeń. Komiks/książka luzem w dopasowanym do formatu pudełku kartonowym.
Ja mam dwie 2/12 do reklamacji ale wady powstały wcześniej. Zdarty lakier i rozdarty grzbiet.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2017, 07:26:42 pm wysłana przez mappy »

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3604 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:02:04 pm »
Takie rzeczy jak wyżej to chyba tylko w Polsce. Czasami się zastanawiam w jakim ja kraju żyję.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3605 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:06:16 pm »
Ja mam dwie 2/12 do reklamacji ale wady powstały wcześniej. Zdarty lakier i rozdarty grzbiet.

A u mnie na Sanktuarium jeszcze podejrzane ślady po kleju na kodzie kreskowym.

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3606 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:08:11 pm »
z zapychaczem czy bez , warto:
https://merlin.pl/narko-dana-lukasinska-krzysztof-ostrowski/6702481/


jeden z lepszych polskich komiksów. Na prawdę daje mocno w beret.
WARTO!




Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3607 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:23:10 pm »
Takie rzeczy jak wyżej to chyba tylko w Polsce. Czasami się zastanawiam w jakim ja kraju żyję.
To zmień kraj albo idź do Empiku i kupuj po okładkowej.

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3608 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:23:21 pm »
Najgorsze w tej promocji jest to, że rabat napędza człowieka do zakupów.
W schowku mam listę prawie 200 pozycji, które niby nie muszę, ale może fajnie byłoby je mieć.
Normalnie to by to leżało, leżało i umarło śmiercią naturalną, że bym pewnych pozycji nie wziął.
Ale jak normalnie jest to już zniżka w granicach 50-55% to "grzech nie brać" i kupuje się i wydaje hajs na pozycje sprzed kilkudziesięciu nawet miesięcy.
A tu za pasem MFKiG (jak wielu zauważyło) i lista "muszę mieć" też się wydłuża, ale zaraz na merlin.pl może nie być tej zniżki, więc trzeba kupować i kupować i kupować...
I jak na razie to czeka na mnie (tylko) 9 paczek do odebrania... I 12 tytułów nad którymi się waham...


Ha, dobry test silnej woli :wink: .
Powiedz sobie, że raz na jakiś czas zdarza się taka promocja (np. 10 miesięcy temu, była poprzendnia promocja w merlinie - chyba jeszcze lepsza, wcześniej jeszcze był inbook - nie pamiętam dokładnie o co chodziło, ale dzięki uprzejmości dudiego i jego dodatkowemu rabatowi dla stałego klienta wychodziło też ponad 50%...), może tak myśląc mniej będzie żal nie kupić ("bo za jakiś czas znów sie coś pojawi" :wink: )
Ja na razie wziąłem 11 pozycji, miałem jeszcze wziąć komplet Storma, ale podnieśli cenę i spasowałem (44% rabatu to wciąż bardzo dobry rabat, ale nie jest to już taki rabat, że "żal nie wziąć")




Takie rzeczy jak wyżej to chyba tylko w Polsce. Czasami się zastanawiam w jakim ja kraju żyję.
Tyle że takie pakownie to stety- niestety standard w dyskontach (jeśli kupujesz pojedyncze egzemplarze) - Bonito, niepreczytane, nawet empik... Bogiem a prawdą to nie przypominam sobie by z powodu tego pakowania coś mi kiedykolwiek przyszło uszkodzone (rzeczy, które przychodziły uszkodzone na 90% wady miły już w momencie pakowania). Wbrew pozorom jest to - moim zdaniem - bezpieczniejsze pakowanie niż przy zakupie kilku pozycji, kiedy wszystkie wrzucają do pudła i dają trochę (a czasami nawet trochę więcej) folii bąbelkowej
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2017, 08:29:15 pm wysłana przez mack3 »

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3609 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:31:57 pm »
Dzięki za cynk z Merlin. Już mnie palce bolą od wpisywania kodów potwierdzających :D.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3610 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:32:49 pm »
z zapychaczem czy bez , warto:
https://merlin.pl/narko-dana-lukasinska-krzysztof-ostrowski/6702481/


jeden z lepszych polskich komiksów. Na prawdę daje mocno w beret.
WARTO!
Dzięki, kupione!


U mnie wszystkie komiksy dotarły ideał, tylko jeden tom Sanktuarium trochę słabiej, ale wygląda raczej na lekko zakurzony niż jakiś faktycznie z obtarciami.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3611 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:39:23 pm »
  Wolałbym iść kupić po okładkowej niż kupować komiksy po 15 złotych i zgrywać wielkiego kolekcjonera. Mam nadzieję, że Merlin się nie przejmie faktem, że musi dokładać do biznesu bo kilku czesiów nabrało do oporu towaru w cenie makulatury i się żalą, że w pancernej furgonetce nie dostarczyli i takie wyprzedaże będzie powtarzać częściej.

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3612 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:43:10 pm »
Tylko wielki kolekcjonerze tutaj kasę wykłada nie Merlin, a Mastercard. Merlin kładzie na to lachę. Im kasa się zgadza.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3613 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:57:10 pm »
A faktycznie, skoro to Masterpass płaci za szampon to faktycznie należy wymagać najwyższej jakości usług.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3614 dnia: Wrzesień 07, 2017, 09:00:52 pm »
Dziwnie mowisz, SkandalistaLarryFlynt. I o kraju, i o czesiach kolekcjonerach. W Stanach, na ten przykład, sa wieksze czesie, bo sie normalnie tratuja sie jak bizony jakie na black friday, z rak sobie towar wyrywaja, a i nawet po ryjach sie piorą i oczy sobie pazurami wydrapuja. U nas to jest kultura i nasz kraj najlepszy. Nadejdzie czas, ze wszyscy z innych krajów beda chcieli do nas na emigracje pojsc.

W kwestii merlin promo, to ja ksiazek nakupilem ze hoho, i jak na razie wszystkie idealy do mnie posplywaly, ze lepiej z ksiazkami to nigdy nie mialem. Ale ksiazki male, to mniej na zniszczenie podatne. A pani kioskarka to mnie kocha, bo jak ja przepraszalem, ze tyle paczek codziennie do mnie przychodzi i pewnie jej pracy ogrom zadalem, to powiedziala, ze ona sie cieszy, bo kase to ona od paczki dostaje. No to jak wrocilem z temi paczkami do domu, to zara do kompa i kolejne 12 zamowien. A co mi tam, mowie, niech se kobita zarobi.