trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 769170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3615 dnia: Wrzesień 07, 2017, 09:15:21 pm »
Nasz kraj to koło kultury nawet nie leżał.
Chwali się w takim razie, sam 10 przesyłek zamówiłem a jutro wypłata i kto wie czy jeszcze nie dobiorę? Wszyscy szczęśliwi i Ty i Merlin i Pani kioskarka i Masterpass tylko ci co w barze mlecznym za 15 złotych oczekują srebrnej zastawy i kelnerki z ukłonem do ziemi pewnie nie. Grunt, że wskaźniki ekonomiczne rosną. Pieniądz musi być cały czas w obrocie jak mawiała moja babcia.

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3616 dnia: Wrzesień 07, 2017, 09:26:17 pm »
Stary, co ty pier....? Zjedz Snickersa.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3617 dnia: Wrzesień 07, 2017, 09:35:11 pm »
Pakowanie 1/10 w skali komiksowej. Brak jakichkolwiek zabezpieczeń. Komiks/książka luzem w dopasowanym do formatu pudełku kartonowym.
Ja mam dwie 2/12 do reklamacji ale wady powstały wcześniej. Zdarty lakier i rozdarty grzbiet.

Tu poniekąd sami jesteśmy winni zaistniałem sytuacji. Zamawiamy 20 komiksów. Normalnie pakowacz spakowałby w jedną paczkę, zaadresował i podał do wysyłki. Gdyż ludzie jak zamawiają to chcą mieć towar już teraz, natychmiast, inaczej odstraszający paszkwil na FB od niezadowolonego klienta. A tu te dwadzieścia komiksów trzeba zamówić osobno, zapakować, zatekturkować, zadresować i pchnąć dalej. A człowiek wciąż ma dwie ręce, a doba niezmiennie ma 24 godziny.

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3618 dnia: Wrzesień 07, 2017, 09:43:23 pm »
Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę i jestem przygotowany na ewentualności z tym związane. To tylko opis dla potomnych, a nie jakieś żale. Do wysyłki dopłacam 0zł.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3619 dnia: Wrzesień 07, 2017, 10:07:50 pm »
Tu poniekąd sami jesteśmy winni zaistniałem sytuacji. Zamawiamy 20 komiksów. Normalnie pakowacz spakowałby w jedną paczkę, zaadresował i podał do wysyłki. Gdyż ludzie jak zamawiają to chcą mieć towar już teraz, natychmiast, inaczej odstraszający paszkwil na FB od niezadowolonego klienta. A tu te dwadzieścia komiksów trzeba zamówić osobno, zapakować, zatekturkować, zadresować i pchnąć dalej. A człowiek wciąż ma dwie ręce, a doba niezmiennie ma 24 godziny.

Jedna uwaga, czy było jedno ogromne zamówienie czy dwadzieścia mniejszych, Merlin zawsze pakuje tak samo - w kartonik. Poprzednie promocje też konstruowane były tak, że zamawiało się jeden dwa komiksy. Raczej nikt regularnych zamówień na nowości tam nie składał. A po drugie Merlin sam nie chce pakować wszystkiego do jednego dużego kartonu, tylko woli pojedynczo. Czemu? Bo mniej roboty i szybciej pewnie.

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3620 dnia: Wrzesień 08, 2017, 11:17:58 am »
Bez zapychaczy komiksy przyszły jak trzeba mimo, że tylko w kartonowej kopercie. I tylko kioskarka się żaliła, że potrafi dostać jednego dnia 60 przesyłek do wydania.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Czytelnik

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3621 dnia: Wrzesień 08, 2017, 02:22:20 pm »
Mam pytanie do osób zorientowanych w kwestii promocji. Czy w sklepach CentrumKomiksu.pl i Gildia.pl bywają obniżki cen? Wiem że niedawno była promocja w Gildii na wydawnictwo Sideca, ale bardziej mi chodzi o coś w rodzaju kodu rabatowego z dodatkową zniżką  X% na wszystkie komiksy.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3622 dnia: Wrzesień 08, 2017, 02:37:53 pm »
@up
Jeśli chodzi o Gildię to nie ma kodów jako takich
Są okazyjne promocje np. po świętach BN

Offline pokia

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3623 dnia: Wrzesień 08, 2017, 02:42:24 pm »
Przypuszczam, że najbliższa duża promocja w gildii będzie przy okazji MFKiG.

Offline Czytelnik

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3624 dnia: Wrzesień 08, 2017, 03:19:51 pm »
Dziękuję panowie za info, a pamięta ktoś czy CentrumKomiksu.pl miało kiedyś akcję promocyjną z kodami rabatowymi?

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3625 dnia: Wrzesień 08, 2017, 03:55:29 pm »
Przypuszczam, że najbliższa duża promocja w gildii będzie przy okazji MFKiG.


Nie liczyłbym na więcej niż 30%. Może na niektóre, wybrane , archiwalne pozycje będzie 35%....


Tak naprawdę to kupowanie w gildii mało sie opłaca ... a szkoda. Bo z chęcią bym wspierał , ale zmiana strony i brak rabatów lojalnościowych powoduje ze juz tutaj praktycznie nic noe zamawiam ...

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3626 dnia: Wrzesień 08, 2017, 04:54:37 pm »
Dziękuję panowie za info, a pamięta ktoś czy CentrumKomiksu.pl miało kiedyś akcję promocyjną z kodami rabatowymi?
Sklep online raczej nastawiony jako dodatek, a nuż się coś sprzeda. Rabaty możliwe stacjonarnie. Kiedyś pamiętam było 25%. Większe prawdopodobnie dostępne tylko do negocjacji.

Co do Gildii to mają jeszcze pakiety średnie cenowo i raz na ruski rok jakieś wyprzedaże 40/50% na parę komiksów. Sklep tylko i wyłącznie do niszy oraz mang.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3627 dnia: Wrzesień 09, 2017, 06:19:34 am »
Co za niespodzianka! Na Bonito wystartowała promocja -35%!

Jakby ktoś chciał zamówić ze wszelkimi możliwymi zniżkami to mogę mu zamówić. Płatność dowolna (jeżeli przelew/payU to wyślę mu formularz zamówienia z Bonito).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3628 dnia: Wrzesień 09, 2017, 06:36:09 am »

ravelo.pl - 35% rabatu na drugą książkę, kod rabatowy: ravelo9 , 1-30.09.2017
+ rabat Visy do 10.09, -25 zł powyżej 100 zł



Właśnie zauważyłem, że ten rabat Visy jest jednak do 30 września.  Można spokojnie czekać na festiwalowe premiery.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3629 dnia: Wrzesień 09, 2017, 07:43:17 am »

Nikt nawet nie pisał
Empik z kartą mój empik 3za2.