trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 769302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3975 dnia: Październik 04, 2017, 09:18:09 pm »
Tak tytulem info o trudnosciach z realizacja zamowien merlina dotyczacych Elementala, Taurusa, tudziez Kurca, powodowany Waszymi ostatnimi info, w poniedzialek wtorek (wczoraj) pozamawialem m.in. Durango, Jeramiaha, Orbitala i Largo i dzisiaj mi je wysylaja.

Ponadto, co ciekawe, wczoraj dostalem maila z info o trudnosciach z Orbitalem i z pytaniem, czy chce anulowac, czy tez moze poczekac, oczywiscie odpowiedzialem: poczekac, i ku mojemu lekkiemu zdziwieniu juz dzisiaj tego Orbitala wyslali.

Moje spostrzezenie jest takie, ze BOK merlina wydaje sie byc mocno oderwany od stanu faktycznego rzeczywistosci sklepowej i nie nalezy mu za mocno ufac pod wzgledem wiarygodnosci informacji dostarczanych klientom. 

EDIT: Co ja mówię: wczoraj zamówilem (wtorek), a nie przedwczoraj. W ogole dziwne z tym mailem, bo zamowienie zlozylem okolo 9 rano, a maila z przeprosinami i pytaniem dostalem tez wczoraj o godz. 13.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2017, 09:36:37 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3976 dnia: Październik 04, 2017, 09:37:57 pm »
Ponadto, co ciekawe, wczoraj dostalem maila z info o trudnosciach z Orbitalem i z pytaniem, czy chce anulowac, czy tez moze poczekac, oczywiscie odpowiedzialem: poczekac, i ku mojemu lekkiemu zdziwieniu juz dzisiaj tego Orbitala wyslali.
Tak często się zdarza szczególnie z pre-orderami. Wczoraj dostałem informację o opóźnieniu ilustrowanego "Więźnia Azkabanu" ze standardowym opóźnieniem wysyłki (bodajże 5 dni). Dziś wysłano.
Natomiast "Niezwykła podróż" zamówiona 12 dni temu nadal nie została wysłana, choć też dostałem zwykłą wiadomość o opóźnieniu.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3977 dnia: Październik 04, 2017, 09:41:47 pm »
Ale to nie byly preordery, bo zamowielem wczoraj. A Niezwykla podroz 2. tez mi dzis wyslali i tez zamowielem wczoraj.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3978 dnia: Październik 04, 2017, 09:51:16 pm »
A Niezwykla podroz 2. tez mi dzis wyslali i tez zamowielem wczoraj.
Heh... Czyli chyba będę musiał napisać do Merlina... Dziwne, że realizują nowe zamówienia, a stare (z tym samym komiksem) nie.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3979 dnia: Październik 05, 2017, 12:50:59 am »
Merlin oczywiście.
Czy u kogoś pojawiły się problemy z płatnością poprzez Masterpass? Błąd Płatności przy trzech różnych portfelach.
Żadne limity nie wchodzą w grę. Dwa dni temu płatności przechodziły. Wysłałem oczywiście mail ale pewnie przekierują do Masterpassa albo Walleta...
Dostać bana na zakupy :biggrin:

Offline Endriuu

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3980 dnia: Październik 05, 2017, 01:28:07 am »
Wczoraj o 21:50 płatność wallet przeszła a już o 22:00 przy kolejnym zamówieniu błąd i tak do tej pory.

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3981 dnia: Październik 05, 2017, 05:59:46 am »
PotwierdZam. Problemy z masterpassem tez u mnie występują

Offline skiba

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3982 dnia: Październik 05, 2017, 09:28:18 am »
PotwierdZam. Problemy z masterpassem tez u mnie występują


Już działa :)

Offline pszemcio

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3983 dnia: Październik 06, 2017, 06:59:43 am »
Dziś w ogóle od rana chyba im padły serwery. Ja zamówiłem w Merlinie czarny młot i całego Ralpha Azhama. Na razie przyszły 3 komiksy ok i jeden pognieciony i brudny - zareklamowałem i czekam na kuriera po odbiór

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3984 dnia: Październik 06, 2017, 10:24:56 am »
Kurier z UPS po odbiór to najlepsze co może być. Nie dłużej niż 10 sekund i po problemie. Natomiast na nowe pozycje trochę poczekasz.
Ja reklamowałem 5 pozycji na 60 więc biorąc ich pakowanie nie jest źle.
W Merlinie ceny znowu trochę pospadały. Po problemach z płatnością już jest ok.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3985 dnia: Październik 06, 2017, 10:32:02 am »

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3986 dnia: Październik 06, 2017, 10:50:17 am »
Dostałem wczoraj mail z Gildii na Scream 40% ale w ofercie widzę tylko 30% :roll:

Offline sum41

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3987 dnia: Październik 06, 2017, 10:51:56 am »
Dostałem wczoraj mail z Gildii na Scream 40% ale w ofercie widzę tylko 30% :roll:

Tez się nad tym zastanawiałem ;/
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline laf

« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2017, 12:47:18 pm wysłana przez laf »

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #3989 dnia: Październik 06, 2017, 12:37:16 pm »
-39% na Scream:
https://www.korob.pl/firm-pol-1308138578-Scream-Comics.html
W korobie kupowałem parę razy przez allegro i wszystko było okej.

 

anything