trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 329798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawimar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:27:49 am »
Wojtpil: "Egmont zamiast DC Deluxe pewnie wprowadzi serie Earth One"
 
Zasoby DC Comics są tak znaczne, że nie byłoby takiej potrzeby. Jest jeszcze bardzo, bardzo wiele dobrych tytułów do wydania spoza listy niemieckiej WKKDC (bo pewnie taka nam się też trafi). Tak więc raczej bez obaw o DC Deluxe. Chociaż kolejne tytuły z linii Earth One po Batmanie też byłyby mile widziane.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:30:28 am »
Chcemy więcej zdjęć Bazyl. Za wolno te strony w temacie lecą


« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2016, 09:35:30 am wysłana przez Gr8responsibility »

Offline Wojtpil

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:31:27 am »
Wojtpil: "Egmont zamiast DC Deluxe pewnie wprowadzi serie Earth One"
 
Zasoby DC Comics są tak znaczne, że nie byłoby takiej potrzeby. Jest jeszcze bardzo, bardzo wiele dobrych tytułów do wydania spoza listy niemieckiej WKKDC (bo pewnie taka nam się też trafi). Tak więc raczej bez obaw o DC Deluxe. Chociaż kolejne tytuły z linii Earth One po Batmanie też byłyby mile widziane.

o to mi chodziło, i powinienem użyć słowa "mógłby" :smile:
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Bobo

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:35:54 am »
W tamtym roku kupiłem 2 pierwsze tomy, bo wtedy był to najtańszy sposób zdobycia Husha, na którym bardzo mi zależało. Ogólnie kolekcja sprawia wrażenie bardzo solidnej, ale maniacy panoramy mogą być zawiedzeni, kiedy grzbiety będą się rozjeżdżać względem siebie.
Mam prośbę. Cy mógłbyś zobaczyć jakie zeszyty wchodzą w skład drugiego tomu. Bo na wiki jest tak:
Cytuj
Batman #614-618 and Detective Comics #33
natomiast Bazyl w jednym z pierwszych postów z listą tomów napisał tak
Cytuj
#2. Batman: Hush (cz. 2) [Batman #614-619, Detective Comics #33]
Chodzi o fakt, czy w tomie jest #619? Podejrzewam, że Bazyl dobrze napisał i jest błąd na wiki, ale chciałbym się upewnić. Z góry dzięki

Offline Night wolf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:38:58 am »
Mam prośbę. Cy mógłbyś zobaczyć jakie zeszyty wchodzą w skład drugiego tomu. Bo na wiki jest tak:natomiast Bazyl w jednym z pierwszych postów z listą tomów napisał takChodzi o fakt, czy w tomie jest #619? Podejrzewam, że Bazyl dobrze napisał i jest błąd na wiki, ale chciałbym się upewnić. Z góry dzięki

No własnie niema błędu na wiki patrz tutaj:
https://shop.eaglemoss.com/dc-comics-graphic-novel-collection-/batman--hush-part-2

Offline robbirob

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:41:02 am »
Wg mnie Egmont zostanie przy wydawaniu N52 i późniejszych czyli bardziej aktualnych pozycji. Co mi pasuje bo wbrew krytyce lepiej mi się to czyta niż te bardziej leciwe tytuły, oczywiście nie wszystkie ale np. taki "Kryzys na nieskończonych ziemiach" był dla mnie męczarnią.
Vertigo to raczej już nisz, ale myślę, że 2 serie na raz Egmont jest w stanie wydawać. Po cichu liczę na 100 naboi w przyszłym roku.
Mucha poszła w stronę Image i chwała im za to. Super serie (to jest obecne Vertigo).
Jest dobrze :smile:
No tak, ale Muchę do tego w jakimś stopniu na pewno skłoniło WKKM. Stąd moje przypuszczenia (albo marzenia, jak zwał, tak zwał) o możliwych zmianach w planach Egmontu. Na bank w jakimś stopni okroi to ich ofertę DC, szczególnie jeśli nad kolekcją będzie pracował sam Egmont. I faktycznie, masz rację, najmniej zagrożone jest Nowe DC.
Ale jeśli E zechce wydać przez rok czy dwa więcej Vertigo zamiast DC, bo będzie kolekcja, to ja będę skakał z radości :)

Offline veritius

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:41:10 am »
Jeśli Egmont to wydaje, to naprawdę nie ma co się bać o to że będzie ogrom dubli, stawiam że zdublują nie egmontowe wydania i te które są koniecznie potrzebne by uznać że to Wielka Kolekcja. Jestem podjadany jak przy wyjściu WKKM. Sam posiadam DH Sprawiedliwość w Wydaniu Muchy ale pewnie i tak kupie je w wydaniu kolekcji bo widzę że mimo wszystko zawsze dodana jest tam jakaś pierdółka czy dodatkowy zeszyt, no i 39 złotych za dubla przy rozkładaniu się funduszy na kolekcję aż tak nie boli.  Myślę że będzie okej, bo startuje cała seria filmów DC.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:41:36 am »
Czy tam jest jakiś Swamp Thing planowany do wydania? :/ Mam nadzieję, że nie, bo to pewnie jeszcze bardziej zniechęci Egmont do wydania go u nas i będziemy musieli się zadowolić jakąś okrojoną, brzydko wydaną wersją. Ogólnie wydawania Moore'a w taki sposób zakrawa na zbrodnię. Niech ktoś wiedzący więcej się wypowie...

Offline buczanova

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:47:21 am »
Czy tam jest jakiś Swamp Thing planowany do wydania? :/ Mam nadzieję, że nie, bo to pewnie jeszcze bardziej zniechęci Egmont do wydania go u nas i będziemy musieli się zadowolić jakąś okrojoną, brzydko wydaną wersją. Ogólnie wydawania Moore'a w taki sposób zakrawa na zbrodnię. Niech ktoś wiedzący więcej się wypowie...


Ludzie, ten Swamp Thing w innych krajach wydawany jest w okolicach 60 tomu. Jeśli Egmont będzie chciał, to spokojnie do tego czasu wyjdzie w naszym kraju całość tej serii. Robicie z igły widły teraz.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2016, 09:52:44 am wysłana przez buczanova »
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline OokamiG

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:48:24 am »
To jest błąd który jest w opisie na tylnej okładce.



W środku znajduje się także 12 rozdział Husha, który jest jego zakończeniem więc spokojna głowa. :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:49:06 am »
arczi
Na iście niemieckiej jest jak byk - część pierwsza Swam Thinga będzie za jakieś 2 lata - w 68 tomie. To se jeszcze poczekasz. :smile: Egmont od 2012 nie wydał nic co było zaplanowane w WKKM. Wątpie by zrobił tak z WKKDC. To nie Mucha i jej Civil War.

veritius
Za dubla całej Sprawiedliwosci musiałbyś zapłacić 80 zł, bo to w WKKDC wyjdzie w dwóch tomach.

Offline Nawimar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:52:22 am »
Veritus: "Jestem podjadany (...)"
 
Nie pozwól się konsumować. Każdy fan DC Comics jest teraz na wagę złota aby utrzymać popyt zarówno na ofertę Egmontu jak i WKKDC.
 
Też mi się wydaje, że nie ma co panikować ze Swamp Thingiem. A wbrew pozorom może się to przyczynić do publikacji wyczekiwanego u nas tomu trzeciego i dalszych. WKKDC wznowi dwa pierwsze a Egmont pociągnie resztę.

Offline rzem

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:55:44 am »
Ile jest w tej kolekcji tytułów z lat 60, ile z 70-tych, a ile z 80-tych? Przepraszam, jeśli tę informację można wśród tych obecnie szybko wpadających postów gdzieś wyczytać. Wystarczy link.


EDIT; Przepraszam, cofam posta. Chyba się dokopałem do miejsca z tymi informacjami.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:56:28 am »
Egmont od 2012 nie wydał nic co było zaplanowane w WKKM. Wątpie by zrobił tak z WKKDC.
2 tomy Batman i Superman
Kryzys na Nieskończonych Ziemiach
JLA Ziemia 2
I to wszystko w tym roku.

Offline radef

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #134 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:56:41 am »
WKKDC wznowi dwa pierwsze a Egmont pociągnie resztę.
Na takie rozwiązanie nie ma szans. Dlaczego? Egmont liczy na sprzedaż nie tylko w dniu premiery, ale też dłużej. W przypadku wydania dwóch pierwszych tomów w WKKDC będą one dostępne tylko przez ograniczony czas. Dlatego jeżeli ktoś rok po wydaniu będzie chciał kupić "Swamp Thinga" to go nie kupi, bo nie będzie chciał kupować od 3. tomu.
Według mnie najbardziej możliwą opcją jest to, że Egmont wyda to wcześniej. Swamp Thing w kolekcji jeżeli wyjdzie to najwcześniej początku 2019 roku. Więc Egmont ma jeszcze 2 lata (nie liczę tego) by wydać serię. Bo przecież Mucha wydała trochę tytułów Marvela tuż przed kolekcją, co nie?
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

 

anything