Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 328500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mikel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #315 dnia: Lipiec 16, 2016, 04:17:58 pm »
Ktoś tutaj ma te albumy (Najlepsze opowieści, Powrót Mrocznego Rycerza i Nawiedzony Rycerz)?
Posiadałem komplet, jedynie Najlepsze opowieści poszły na handel, bo wcale takie najlepsze nie były.

Offline Inuki

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #316 dnia: Lipiec 16, 2016, 04:19:35 pm »
@8azyl, ja mam wszystkie te 3 albumy  :biggrin: . Tak na marginesie; znalazłem w necie całą panoramę kolekcji w "realu" :smile:


Offline AntekSocjalny

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #317 dnia: Lipiec 16, 2016, 04:22:10 pm »
Wyprzedaż wiadomych tytułów trwa. :smile: Mojego Flashpointa i Sprawiedliwości raczej nikomu nie opchnę. :biggrin:


Problem polega na tym, że tego Lobo nie ma w WKKDC. W kolekcji, a przynajmniej w niemieckiej edycji, jest Lobo: Unbound.


Witam serdecznie na forum :smile:

Offline Inuki

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #318 dnia: Lipiec 16, 2016, 04:26:41 pm »
Problem polega na tym, że tego Lobo nie ma w WKKDC. W kolekcji, a przynajmniej w niemieckiej edycji, jest Lobo: Unbound.

Tego Lobo wydała Mandragora jak dobrze pamiętam. Mam chyba jeden zeszyt.

Witam :-)

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #319 dnia: Lipiec 16, 2016, 04:27:20 pm »
Inuki - błędy drukarskie są wszędzie. :smile: Popsuli Aguamana i Batmana a Czarna Manta wszedł trochę szeroko. :smile:

Dobrze, że stracę stosunkowo mało istotny kawałek Flasha gdy nie kupię Wrogów Publicznych. Twarz mi zostanie. Sprawiedliwość też wychodzi na mało istotnym napisie.

Offline AntekSocjalny

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #320 dnia: Lipiec 16, 2016, 04:29:03 pm »
Tego Lobo wydała Mandragora jak dobrze pamiętam. Mam chyba jeden zeszyt.

Witam :smile:


Dobrze pamiętasz. Do tej pory można zakupić całość na allegro.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #321 dnia: Lipiec 16, 2016, 04:46:23 pm »
@8azyl, ja mam wszystkie te 3 albumy  :biggrin: . Tak na marginesie; znalazłem w necie całą panoramę kolekcji w "realu" :smile:




Ciekawe czy te 4 Kryzysy na końcu też będą wchodziły w skład kolekcji

Offline radef

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #322 dnia: Lipiec 16, 2016, 04:50:07 pm »

Ciekawe czy te 4 Kryzysy na końcu też będą wchodziły w skład kolekcji
Jeżeli tak to pewnie (tak jak w Niemczech czy w UK) to w podwójnej cenie, czyli za 80 złotych.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Malibu

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #323 dnia: Lipiec 16, 2016, 05:03:16 pm »
Te specjalne numery z GL dla prenumeratorów to potwierdzone? Jestem ciekaw czy będzie można złożyć prenumeratę za granicę



#1.The Sinsestro Corps War[Green Lantern # 21-25, Green Lantern Corps 14-19, Green Lantern: Sinestro Corps Special # 1, Tales of the Sinestro Corps: Paralax # 1, Cyborg Superman # 1, Superman Prime # 1 and Ion # 1]
#2. Prelude to Blackest Night [ Green Lantern 26-28 & 36-42, Final Crisis: Rage of the Red Lanterns 1, Green Lantern Corps 29-39 ]
#3.Blackest Night[Green Lantern 43-52, Blackest Night 0-8]

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #324 dnia: Lipiec 16, 2016, 07:56:07 pm »


Wyjdzie kolekcja i będzie biadolenie, że nasze komiksy nie są foliowane ;) (jak te ze zdjęcia)
Co do ostatnich pozycji na zdjęciu to widać je jako specjalne edycje komiksów w cenie wyższej niż regularna cena tomów kolekcji.


Zwróciłem uwagę na smutny fakt. W bodajże we francuskim wydaniu kolekcji Hachette THORGAL gratisowo dodawali do zamówień prenumeraty Skargę Ziem Utraconych (u nas było to rozwinięcie). No i teraz może być tak, że nie dostaniemy gratisowych komiksów z GL, ale obstawiam, że będą one do kupienia jako kontynuacja serii.
Słabe jest to jak traktowany jest nasz rynek (i nasz kraj).
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Cringer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #325 dnia: Lipiec 16, 2016, 08:12:57 pm »
No i teraz może być tak, że nie dostaniemy gratisowych komiksów z GL, ale obstawiam, że będą one do kupienia jako kontynuacja serii.
Słabe jest to jak traktowany jest nasz rynek (i nasz kraj).
W przypadku WKKDC to gratisowe GL były dostępne dla prenumeratorów jeżeli płacili 1 funta więcej za każdy tom kolekcji. Osobiście wolę wersję że w każdej chwili mogę sobie tomik dokupić niż płacić cały czas więcej.

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #326 dnia: Lipiec 16, 2016, 08:25:29 pm »
W przypadku WKKDC to gratisowe GL były dostępne dla prenumeratorów jeżeli płacili 1 funta więcej za każdy tom kolekcji. Osobiście wolę wersję że w każdej chwili mogę sobie tomik dokupić niż płacić cały czas więcej.

A widzisz. Tak bardzo nie siedziałem w zagranicznej wersji tej kolekcji. Dzięki za info.
Sam jestem w posiadaniu tych tomów w oryginale, ale jak zwykle - jak miałem je pod ręką to inne rzeczy były do przeczytania w pierwszej kolejności, a jak obecnie by się je chwyciło to nie mam ich na półce.


Czekaj... Ja przecież nie mam obecnie żadnej półki z komiksami... A komiksy leżakują u kumpla na strychu. Ale spokojnie, spokojnie. We wrześniu powinienem mieć już je z powrotem :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Inuki

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #327 dnia: Lipiec 16, 2016, 08:42:06 pm »
Nie wiem czy kolekcja czasem nie startuje też w Hiszpanii. Na forum niemieckim znalazłem info, że dostaną tam Flasha (chyba zamiast GL) w prenumeracie. Możliwe, że tam też będą inne tytuły. Jak coś, to proszę o sprostowanie. Jeżeli chodzi o dodatkowe tomy, to wątpię, żeby była taka opcja w prenumeracie. Prędzej będą je dawać jako "wydania specjalne". Kilka większych figurek Marvela wychodziło w takich specjalach.


Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #328 dnia: Lipiec 16, 2016, 08:44:37 pm »
Czyli wychodzi, że w tym roku WKKDC wystartuje minimum w 3 krajach - Polsce, Czechach i Hiszpanii. I nie ma co się dziwić. Hiszpańskim posługuje się ponad 200 mln ludzi. Ogromne możliwości eksportu do Ameryki Łacińskiej. Pierwszy numer tej edycji to Batman Silencio. :wink:

W brytyjskim sklepie Infinite Crisis kosztuje 20 funtów, czyli podwójna cena numeru za 368 stron. Jeśli kolejne eventy DC nie trafią do DC Deluxe Egmontu, to trzeba będzie płacić trochę więcej Eaglemoss.



Swamp Thing z 1984 roku ma bardzo klimatyczną okładkę. Ale na ten numer to se poczekamy.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2016, 09:28:52 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #329 dnia: Lipiec 16, 2016, 09:22:41 pm »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

 

anything