trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 325539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojtpil

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #570 dnia: Lipiec 20, 2016, 11:46:45 am »
Jak np. po 10 numerach będzie słabo się sprzedawała, to pomimo faktu, że to nie jest test kolekcja nie będzie kontynuowana, więc tak naprawdę jeden grzyb czy to test czy nie :smile:
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #571 dnia: Lipiec 20, 2016, 11:49:00 am »
Ale jakby to był test to by mówili to samo  :smile:

Przecież to już było wałkowane na samym początku
@dudi1212 Kolporter wrzucił to do działu CZASOPISMA OGÓLNOPOLSKIE:
http://www.kolporter.com.pl/nowosci_w_ofercie.php  :cool:

Przestańcie w końcu zaśmiecać ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #572 dnia: Lipiec 20, 2016, 11:56:03 am »
Przestańcie w końcu zaśmiecać ten wątek.
Się zrobi nowy jak kolekcja ruszy  :smile: a ten na razie niech będzie takimi "domysłami i marzeniami"
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2016, 12:03:03 pm wysłana przez JanT »

Offline Wojtpil

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #573 dnia: Lipiec 20, 2016, 12:05:44 pm »
Prawie 40 stron więc wiele zostało napisane, nie zawsze potrzebne, ale tak działa forum, normalne. Temat żyje i bardzo dobrze. To tylko potwierdza, że kolekcja jest potrzebna. Nie rozumiem czemu to niektórych boli.
Objętość tematu jest już na tyle duża, że pewne rzeczy się powtarzają.
Nie dziwne bo komu chciałoby się tyle stron czytać. No i kto pamięta co była napisane na stronie 10.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #574 dnia: Lipiec 20, 2016, 12:12:48 pm »
To tylko potwierdza, że kolekcja jest potrzebna. Nie rozumiem czemu to niektórych boli.

Też mnie to dziwi. Ale ten egmontowy beton się wykruszy, tak samo jak się wykruszył od strony marvela, gdy wystartowała WKKM. Eaglemoss i Hachette ostatecznie zapanują w polskim komiksowie i zapanuje powszechna radość i szczęście. Amen.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #575 dnia: Lipiec 20, 2016, 12:19:01 pm »
Też mnie to dziwi. Ale ten egmontowy beton się wykruszy, tak samo jak się wykruszył od strony marvela, gdy wystartowała WKKM. Eaglemoss i Hachette ostatecznie zapanują w polskim komiksowie i zapanuje powszechna radość i szczęście. Amen.

Hachette już zbiera manatki, Egmont wprowadza nową linię Old Marvel, Mucha też wydaje Marvela.  Eaglemoss przerwie kolekcję bo zamiast prenumerować wolisz przyoszczędzić 2 zł i biegać rano do kiosku. Nie wspominając o tomach, które kupujesz z Egmontu, bo drożej wyjdą w WKKDC.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #576 dnia: Lipiec 20, 2016, 12:20:10 pm »
Tylko wiesz mój Bazylu drogi  :smile: że część osób się przeżuci z WKKM na WKKDC i Hachette może się nie opłacać przedłużać po 120 tomie.

Hachette już zbiera manatki
Nie zapominaj o LL  :smile:

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #577 dnia: Lipiec 20, 2016, 12:27:00 pm »
Prawie 40 stron więc wiele zostało napisane, nie zawsze potrzebne, ale tak działa forum, normalne. Temat żyje i bardzo dobrze. To tylko potwierdza, że kolekcja jest potrzebna. Nie rozumiem czemu to niektórych boli.
Objętość tematu jest już na tyle duża, że pewne rzeczy się powtarzają.
Nie chodzi mi o to ile już postów było wpisanych, ale o to co w nich się znajduje. Dywagacje czy jest to test, czy nie zostały rozwiane już na samym początku w pierwszym poście, który napisał @Vision2001. Jakby ktoś jeszcze miał jakiekolwiek wątpliwości: ta kolekcja to nie jest test rzutowy na kilka województw (jak robi to zazwyczaj Haszet), tylko ogólnopolska akcja.

No i kto pamięta co była napisane na stronie 10.

Ja też tego nie pamiętam, ale jednak mam w pamięci od czego to wszystko się zaczęło, tak samo jak wiem, że w pierwszym poście dotyczącym WKKM mam całą listę do 120 numeru.

W oczekiwaniu na rzetelne informacje (@pocztar, @Night wolf, @Anionorodnik, @Garf - dzięki panowie) wyłączam się

P.S. @Wojtpil - Tobie również dziękuję za listę Batmana z Nowego DC. Mniej więcej wiem na czym stoję.

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #578 dnia: Lipiec 20, 2016, 01:31:00 pm »

Eaglemoss też puszcza zazwyczaj rzuty testowe najpierw.



Też mnie to dziwi. Ale ten egmontowy beton się wykruszy, tak samo jak się wykruszył od strony marvela, gdy wystartowała WKKM. Eaglemoss i Hachette ostatecznie zapanują w polskim komiksowie i zapanuje powszechna radość i szczęście. Amen.
Aleś ty smutny jest. Egmont wymiata, wydaje masę komiksów, w tym DC i tak pozostanie. Najlepsze wydawnictwo. No i nie odpowiedziałeś na pytanie czy sprzedałbyś nerkę jakby Eaglemoss puścił wszystkie specjale na początku tak jak byś sobie życzył.

Offline Wojtpil

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #579 dnia: Lipiec 20, 2016, 01:49:02 pm »
Egmont wymiata, wydaje masę komiksów, w tym DC i tak pozostanie. Najlepsze wydawnictwo.

święte słowa
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #580 dnia: Lipiec 20, 2016, 01:55:44 pm »
To ja mam pytanie co do kolekcji wydawanych przez Eaglemoss. Czy jeśli kolekcja nie sprzedaje się to ją zamyka i przerywa w połowie. Pamiętam że swojego czasu wydawali kolekcję z figurkami bohaterów Marvel, wiem że w pewnym momencie ona znikła z kiosków. Ale patrząc na rynek wtórny wyszło tego dość sporo. Miał ktoś styczność z ich kolekcjami?

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #581 dnia: Lipiec 20, 2016, 02:02:36 pm »
Kolekcja figurek Marvela miała mieć 60 numerów, a wyszło jakoś 70 z tego co kojarzę. Myślę, że o te 60 pierwszych numerów z których ma się składać podstawowo kolekcja można być spokojnym. Ja będę brał prenumeratę na pewno, myślę, że sporo innych osób również, także nie ma co się przejmować na zapas.

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #582 dnia: Lipiec 20, 2016, 02:04:51 pm »
To ja mam pytanie co do kolekcji wydawanych przez Eaglemoss. Czy jeśli kolekcja nie sprzedaje się to ją zamyka i przerywa w połowie. Pamiętam że swojego czasu wydawali kolekcję z figurkami bohaterów Marvel, wiem że w pewnym momencie ona znikła z kiosków. Ale patrząc na rynek wtórny wyszło tego dość sporo. Miał ktoś styczność z ich kolekcjami?
Naprawdę wierzysz w to, że ta kolekcja nie będzie się sprzedawać?
Przepraszam, że nie odpowiadam na Twoje pytanie, ale po prostu zastanawiam się jaki ma ono sens.

Offline PRAS1

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #583 dnia: Lipiec 20, 2016, 03:38:11 pm »
Zdecydowanie lepiej dla wszystkich aby to co wydaje obecnie Egmont współgrało z kolekcją.
Wtedy nie byłoby strachu, że kolekcja Deluxe zaraz dostanie dubla.
Niestety fakt wydania Wrogów Publicznych w tak krótkim odstępie czasowym sugeruje jednak coś innego :sad:


Całkowicie się nie zgadzam!!!!!!


Bardzo bym chciał żeby właśnie dostała dubla.Jeśli mamy do czynienia z komiksowym arcydziełem dlaczego nie mieć wersji zaawansowanej edytorsko i w większym formacie!!!

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #584 dnia: Lipiec 20, 2016, 03:46:06 pm »
Egmont głupi nie jest, nie będzie czegoś takiego. Nie wierzcie w Husha w Deluxe (chyba że dużo później).